Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 17d. 11:38

Paulius Stalionis ir Viktorija - vėl kartu!

Foto naujienai: Paulius Stalionis ir Viktorija - vėl kartu!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

Po beveik 17 metų pertraukos dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis bei dainininkė Viktorija vėl uždainavo duetu.

Po beveik 17 metų pertraukos dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis bei dainininkė Viktorija vėl uždainavo duetu. Radijo stotis greitai pasieks jų iš naujo įrašytas kūrinys „Aš atnešiu“, kuris anksčiau buvo tapęs išties dideliu hitu ir iki šiol dar nėra pamirštas lietuviškos muzikos gerbėjų. Priminsime, kad buvę vienos grupės nariai kartu dainavo tik kurį laiką, o paskui pasuko skirtingais keliais. Paulius išvyko studijuoti į Klaipėdą, o Viktorija, baigusi mokslus Kaune, pasirinko solistės karjerą.
„Daina „Aš atnešiu“, kurią kažkada dainavo ir jaunas ir senas, šiandien nuskambės visiškai naujai, tačiau labiausiai džiaugiuosi tuo, kad ją drauge dainuoti prikalbinau ir Viktoriją. Prabėgo nemažai laiko, tačiau esu įsitikinęs, kad šios dainos publika dar nepamiršo. – sakė Paulius. – Tai nereiškia, jog man trūksta idėjų ir minčių, tiesiog noriu, kad kūrinys „Aš atnešiu“ žmonių širdyse išliktų, skambėdamas iš tikrojo jo autoriaus lūpų.“ Savo ruožtu dainininkė Viktorija bendrą įrašą pakomentavo taip: „Gyvenimas sukasi ratu, viskas grįžta - mada, stiliai, dainos, vertybės ir t.t. Dainai, kurią publika labai mylėjo, negalima leisti tyliai gulėti stalčiuje... Tikiuosi, kad klausytojams naujoji versija sukels daug gražių sentimentų.“
Priminsime, kad pernai išleistas Pauliaus Stalionio debiutinis albumas „Vakarai ilgi“ buvo parduotas didžiuliu Lietuvos mastais tiražu. Praėjus lygiai metams, atlikėjas savo klausytojus žada pradžiuginti nauju, spalvingesniu, kokybiškesniu ir dar linksmesniu albumu „Aš atnešiu Tau saulę“, į kurį bus įtrauktas ir šis duetas su Viktorija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką