Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 4d. 12:11

Paulius Stalionis pribrendo albumui

Foto naujienai: Paulius Stalionis pribrendo albumui
zmones24.lt / Foto naujienai: Paulius Stalionis pribrendo albumui

„Džiaugiuosi ir tuo, kad tai bus puiki dovana mano antrajam vaikui, kuris netrukus turėtų ateiti į šį pasaulį. ,“ – pasakojo Paulius Stalionis.

Gegužės mėnesį pasirodys debiutinis Paulio Stalionio albumas „Vakarai ilgi“. Nors kūrybinis atlikėjo kelias prasidėjo, kai jam buvo šešeri, tačiau solinę dainininko karjerą jis pradėjo tik prieš kelerius metus. Pauliaus Stalionio vardas turėtų būti senai žinomas ne vienam muzikos gerbėjui, jo sukurtos dainos arba jų tekstai atliekami grupės „Dinamika“, Irmos Jurgelevičiūtės - Sėlenienės, Ingos Valinskienės, Rositos Čivilytės, Romo Dambrausko, Ovidijaus Vyšniausko, Mango ir kt. atlikėjų repertuaruose. Daugiau nei 50 jo sukurtų tekstų skamba žymaus estrados grando Edmundo Kučinsko albumuose. „Savas dainas po truputį įrašinėjau beveik 5 metus, su ilgomis pauzėmis, tad jame atsispindės įvairiausi mano gyvenimo etapai ir esu tikras, kad mano albumas bus visiškai subrandintas, kaip geras vynas,“ – juokavo atlikėjas. „Džiaugiuosi ir tuo, kad tai bus puiki dovana mano antrajam vaikui, kuris netrukus turėtų ateiti į šį pasaulį. Prieš 9 metus savo pirmajam vaikui parašiau knygutę, o antrasis galės džiaugtis mano dainomis,“ – pasakojo Paulius Stalionis.
Televizijos žiūrovai ir radijo klausytojai puikiai žino dainininko atliekamas dainas „Vakarai ilgi“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“, „Lietuvaitės“. Jo kūryba išsiskiria romantiškais, visiems suprantamais ir prasmingais tekstais. Visos Pauliaus Stalionio atliekamos dainos yra sukurtos jo paties. Repertuare neišgirsite svetimų melodijų ir koverių. „Mano stiprioji pusė yra tekstas, kuriuos rašau jau nuo mažens. Visos dainos prasmę gali lemti tik vienas žodis, tie, kas atidžiai klauso mano kūrinių, tikrai supras, ką noriu pasakyti. Tai tikrai nėra beprasmiai tekstai, kurie derinasi prie muzikos, kiekviena daina stengiuosi perteikti savo pasaulėžiūrą ir pasakyti kažką naujo,“ – teigė atlikėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką