Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penkiasdešimtmetį atšventusios Brazausko dvynės išgyvena ne geriausius laikus

Foto naujienai: Penkiasdešimtmetį atšventusios Brazausko dvynės išgyvena ne geriausius laikus
zmones24.lt / Foto naujienai: Penkiasdešimtmetį atšventusios Brazausko dvynės išgyvena ne geriausius laikus
Šaltinis: 15min
0
A A

Neseniai penkiasdešimtmečius atšventusios Lietuvos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko dukterys Laima Mertinienė ir Audroė Usonienė neorganizavo didelių iškilmių. Situacija garsioje giminėje dabar iš tiesų ne pati palankiausia linksmybėms.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Neseniai penkiasdešimtmečius atšventusios Lietuvos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko dukterys  Laima Mertinienė ir Audroė Usonienė  neorganizavo didelių iškilmių. Situacija garsioje giminėje dabar iš tiesų ne pati palankiausia linksmybėms. Su sunkiomis ligomis kovoja ne tik jų tėtis, bet ir Laimos vyras, aktorius Dalius Mertinas.  Taigi, natūralu, kad pastaruoju metu iš garsios gydytojos A.Usonienės vis dažniau skamba paguodos ir vilties teikiantys žodžiai.

„Esame mažakalbės. Nemokėjome nei ilgai kalbėtis, nei  viena kitai atlikinėti išpažinčių.  Tačiau su seserimi visada buvome ir esame labai artimos", - tvirtino A.Usonienė. Garsi vaisingumo specialistė  kadaise garsėjo griežtumu ir  tuo, kad savo pacientėms į akis sako nepagražintą tiesą. Tačiau dabar Audronė prisipažins:  susidūrusi su artimiausių ir mylimiausių žmonių ligomis ji tapo kur kas jautresnė.

Laidoje „Gyvenimas pagal moteris" Prezidento dukra atviraus: didelių finansinių nepriteklių ji niekada nepatyrė. O pastaruosius metus galima vadinti netgi pakilimu ir nauju etapu. Prieš pasitikdami savuosius jubiliejus ir į savarankišką gyvenimą išleidę dukras,  Audronė su vyru Algirdu  ėmėsi esminių savo gyvenimo remontų: nusipirko greta jų stovėjusį milžinišką verslininkės Ritos Dapkutės namą, jį nugriovė ir pasistatė savo svajonių pilį.   Tačiau ar gyvendama juose garsioji pora iš tiesų laiminga? Kokie Usonių  šeimos ateities planai? Išgirdusi šį klausimą  A.Usonienė suintriguos: „jeigu prisiminsime, kelių metų mano tėvas vedė antrą kartą, tai aš dar turiu  daugybę laiko...".

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką