Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 27d. 16:15

Petras Gražulis tapo laidos „Kakadu“ specialiuoju korespondentu

Foto naujienai: Petras Gražulis tapo laidos „Kakadu“ specialiuoju korespondentu
zmones24.lt / LNK nuotr.

Pasklidus naujoms žinioms apie negirdėto masto privilegijas, kuriomis naudojasi ne tik Seimo nariai, bet ir kiti valstybės tarnautojai, laida „Kakadu“ nusprendė atlikti išsamų tyrimą.

Pasklidus naujoms žinioms apie negirdėto masto privilegijas, kuriomis naudojasi ne tik Seimo nariai, bet ir kiti valstybės tarnautojai, laida „Kakadu“ nusprendė atlikti išsamų tyrimą: išsiaiškinti kur yra valdžios lovio skylės, prie kurio pripuolę jo atstovai gali nemenkai pasipenėti.

Kadangi laidos žurnalistams griežtai uždrausta filmuoti Seimo rūmuose, pagalbos teko paprašyti pas Seimo narį Petrą Gražulį, kuris sutiko būti neetatiniu „Kakadu“ korespondentu. Petras uoliai ėmėsi darbo ir aplankė visus „taškus“ kuriuose neįtikėtino dydžio nuolaidomis naudojasi mūsų išrinktieji.

Seimo kirpykloje ponas Petras aptiko kolegą milijonierių Joną Jagminą, kuris darėsi naują šukuoseną. Teigiama, kad apsikirpimas Seimo kirpykloje kainuoja dešimt litų.
Vėliau Petras Gražulis lankėsi Seimo garažuose, kur plovykloje buvo galima nusiplauti automobilį vos už dešimt litų. Po to Petras Gražulis tyrimą tęsė Seimo viešbučio pramogų komplekse, kur už dešimt litų mėgavosi įvairiais relaksacijos centro malonumais. Petras Gražulis ištyrė ir privilegijas Seimo poilsio namuose „Viešnagė“ Palangoje, kur galima išsinuomoti kambarį parai nuo keturiasdešimt iki šimto litų.

Petras Gražulis su kamera rankose plušėjo visą dieną. Misiją atliko kaip tikras žurnalistas. Tai buvo jau antras Petro Gražulio reportažas laidai „Kakadu“. Beje, baigus filmavimą, Petrui paskambino ponas Jonas Jagminas, kuris darė Gražuliui spaudimą, ragindamas nerodyti filmuotos medžiagos iš Seimo kirpyklos.

Petras Gražulis spaudimui nepasidavė, todėl jo reportažą išvys trečiadienį „Kakadu“ žiūrovai.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką