Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 2d. 12:20

Pirmieji LNK „Žvaigždžių duetus“ paliko I. Kazlauskaitė ir E. Bavikinas

Foto naujienai: Pirmieji LNK „Žvaigždžių duetus“ paliko I. Kazlauskaitė ir E. Bavikinas
zmones24.lt / LNK nuotr.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad pirmiesiems muzikinį projektą teks palikti konkurso „Mis Žemė“ dalyvei Ingridai Kazlauskaitei ir operos solistui Egidijui Bavikinui.

Šeštadienį, antrajame LNK „Žvaigždžių duetų“ koncerte pirmą kartą šį sezoną balus duetams už pasirodymus skyrė komisija ir balsavo žiūrovai. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad pirmiesiems muzikinį projektą teks palikti konkurso „Mis Žemė“ dalyvei Ingridai Kazlauskaitei ir operos solistui Egidijui Bavikinui.

Pagal komisijos balus Ingrida Kazlauskaitė ir Egidijus Bavikinas su dar keliomis poromis dalinosi 5-8 vietas. Tačiau žiūrovai šį duetą bloškė į paskutinę vietą. Duodami vos 209 balsus, jie nusprendė, kad būtent Ingridai ir Egidijui teks atsisveikinti su projektu.

Nuo iškritimo žiūrovai išgelbėjo kitą porą – seksualiąją gruzinę, „Muzikos akademijos“ dalyvę Šoreną Džaniašvili ir dainininką Stano. Jiems ir V. Kazlausko bei Augustės duetui komisija skyrė paskutines vietas, tačiau žiūrovų balsavimas kilstelėjo į turnyrinės lentelės viršų, Šoreną ir Stano išgelbėjo devintoji vieta..

Žiūrovų ir komisijos nuomonės iš esmės neišsiskyrė. Pirmąją antrąją vietas pagal komisijos balus dalinosi LNK laidos „Abipus sienos“ vedėjas G. Leškevičius su Mia ir verslininkas Mundis su R. Ščiogolevaite.

Žiūrovai pirmąją vietą skyrė Giedriui su Mia, antrąją – Mundžiui su Rūta, trečiąją – Jolantai Paulauskienei su Merūnu.

Sususmavus komisijos ir žiūrovų balsavimus, pirmoji vieta atiteko publicistinės laidos „Abipus sienos“ vedėjo Giedriaus Leškevičiaus ir dainininkės Mios duetui, antroji – Mundžio ir R. Ščiogolevaitės, trečioji – Ruslano ir Skaivos porai.

I. Kazlauskaitę ir E. Bavikiną kitą šeštadienį pakeis nauja „Žvaigždžių duetų“ pora – aktorius Audrius Bružas ir dainininkė, merginų grupės „69 danguje“ lyderė Karina Krysko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką