Dabar populiaru
Publikuota: 2008 lapkričio 13d. 11:19

Planavo Naujuosius: į Australiją? O gal bus gerai ir Karibai?..

V.Uspaskichas teisme
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / V.Uspaskichas teisme

Baisioji Darbo partijos (DP) „juodosios buhalterijos“ byla neturi trukdyti „darbiečių“ vadui Viktorui Uspaskichui normaliai švęsti ir ilsėtis. 49 metų politikas teisėjams ketvirtadienio rytą leido suprasti, kad nenorėtų bylinėtis nei gruodžio pabaigoje, nei sausio pradžioje. Šiuo laikotarpiu V.Uspaskicho mintys sukasi apie daugiadienę kūno ir sielos šventę, išvykus, pavyzdžiui, į Australiją. Blogiausiu atveju – į Kanarų salas.

Šiandien nuo ryto į Vilniaus apygardos teismą susirinko kelios dešimtys su DP „juodosios buhalterijos“ bylos nagrinėjimu susijusių asmenų – įtariamųjų, advokatų, prokurorų, žurnalistų.

Tačiau posėdis neįvyko: „darbiečių“ pusė teismo paprašė bylos nagrinėjimą atidėti, nes būtent tuo metu jų advokatas Virgilijus Kaupas dirbo Vyriausiajame administraciniame teisme. „Įstatymas draudžia nagrinėti bylą neatvykus vienam iš kaltinamojo gynėjų“, – rankas nuleido teisėja ir atidėjo posėdį. Visur, iš tikrųjų, buvau. Tik Australijoje nebuvau,  – sakė V.Uspaskichas.

Ar pravers neliečiamybė?

Toks įvykių posūkis nepatiko prokurorui Sauliui Verseckui. „Bent prašyčiau įspėti, kad ateityje šalys laikytųsi iš anksto suderinto mūsų bylos grafiko. Juk byla didelė, sudėtinga“, – teisėjų kolegijai kalbėjo prokuroras.
 
Į kitą posėdį teismas susirinks lapkričio 26-27 dienomis. Tuo metu V.Uspaskichas jau bus prisiekęs kaip naujojo Seimo narys ir įgijęs neliečiamybę. Teismas viliasi gauti parlamentarų leidimą, kad teisiamas jų kolega galėtų būti šaukiamas į posėdžius.
 
„Į karštus kraštus!“
 
Savo ruožtu V.Uspaskichui šįryt teisme labiausiai rūpėjo susiplanuoti atostogas ir Naujuosius. Politikas teisėjų teiravosi, ar jie negalėtų atskleisti, kada švenčių laikotarpiu planuoja posėdžius. Teisėja tik pasiūlė neskubėti gyvent: bus laikas bus ir tvarkaraštis.
 
Portalui 15min.lt V.Uspaskichas prisipažino: „Vaikai, žmona man sako: jeigu yra galimybė, būtų gerai Naujiems metams nuskristi kažkur su šeima pailsėti. Jei žinočiau, kad gruodžio 26-tą ar sausio 5-tą dieną teismų nebus, galėtume išvažiuoti ir Naujus metus kur nors sutikti!“
Milijonierius pridūrė: „Į karštus kraštus!“
 
V.Uspaskichas minėjo, kad jau yra aplankęs apie 50 pasaulio šalių, todėl tiksliai nežino, kur nori šį kartą. „Visuose kontinentuose buvau. Karibų salose visose buvau. Tailando pusėje irgi beveik visur buvau. Kartais važiuoji į tą patį kraštą, bet į kitą salą, kitą miestą“, – kalbėjo 15min.lt pašnekovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką