Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 14d. 10:51

Po nepavykusios sambos „Šok su manimi“ komisija tikisi gražių pasirodymų

Foto naujienai: Po nepavykusios sambos „Šok su manimi“ komisija tikisi gražių pasirodymų
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Prabėgęs šeštadienis vieniems pakišo koją, kitiems - už suknelės krašto užkliuvusį kulniuką. Labiau nei sambos ritmo šokiai laidos „Šok su manimi" žiūrovus intrigavo komisijos kritika.

Prabėgęs šeštadienis vieniems pakišo koją, kitiems - už suknelės krašto užkliuvusį kulniuką. Labiau nei sambos ritmo šokiai TV3 laidos „Šok su manimi" žiūrovus intrigavo komisijos kritika.

„Gintarai Svistunavičiau, kam jūs užsiemate savireklama? Jūsų partnerė yra neprofesionalė. Ji nesupranta, kas yra samba. Aš čia mačiau išpūstą aroganciją iš jūsų pusės. Jolantos čia visai nebuvo  - ji buvo svaidoma ir mėtoma. Aš prisijungsiu prie kolegų, kad čia sambos visai nebuvo", - sakė pasipiktinęs šokių projekto komisijos narys Jurijus Smoriginas.


Kaip visada pagyrų komisija negailėjo Šorenos ir Deivido Meškausko porai. Kruopščiai kiekvienam šokiui besiruošianti pora bendroje dviejų laidų lentelėje ir užėmė pirmą vietą. Antroji vieta atiteko Justino Jankevičiaus ir Rasos Židonytės porai, kurios šokis taip pat praėjusį šeštadienį neįtiko komisijai.

„Justinai, jūs išsigandote. Aš baimę nujaučiu iš toli. Aš galvoju, kad šiandien jūs buvote labai blogi. Nebuvo įdomios choreografijos. Buvo nuobodu ir neįdomu", - pirmas, galėjęs kritiką išsakyti pasirodžiusiai Justino porai pareiškė Jurijus. 


Trečią vietą bendroje dviejų laidų lentelėje užėmė Seimo narė Inga Valinskienė ir Andrius Butkus.

Paskutinė vieta atiteko čempionui Alvydui Duonėlai ir Viktorijai Bajor. Ši pora, sulaukusi mažiausžiai žiūrovų ir komisijos simpatijų, paliko šeštadienio šou.


Jau šį šeštadienį, spalio 17 dieną 19.00 val. likusios dešimt „Šok su manimi" dalyvių poros šoks šokius iš dešimties sportinių šokių programos, kurių jiems dar neteko pademontruoti gerbėjams bei komisijos nariams.

Taip pat jau šį savaitgalį laidoje svečiuosis specialiai iš Amerikos atskrendanti profesionali šokėja Iveta Paurytė su savo partneriu.

„Tai bus staigmena buvusiai Ivetos trenerei, projekto teisėjai Jūratei Norvaišienei. Ji išaugino ne vienus pasaulio čempionus ir vicečempionus", - sako „Šok su manimi" projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Temos: 1 Šok su manimi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką