Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 5d. 15:46

Radžio paslaptis ir Oskaro Koršunovo išpažintis apie tikrą meilę

Foto naujienai: Radžio paslaptis ir Oskaro Koršunovo išpažintis apie tikrą meilę
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Tautos numylėtiniu vadinamo vaikino gyvenimo istoriją žino visa Lietuva, tačiau mažai kas nutuokia, kad prieš svarbius gyvenimo sprendimus populiarusis dainininkas klausia kortų patarimo.

Gyvenimo būdo žurnalas „Gyvenimas yra gražus“ atskleis iki šiol nežinomus dainininko Radži Aleksandrovičiaus gyvenimo faktus. Tautos numylėtiniu vadinamo vaikino gyvenimo istoriją žino visa Lietuva, tačiau mažai kas nutuokia, kad prieš svarbius gyvenimo sprendimus populiarusis dainininkas klausia kortų patarimo.


„Kortos parodo, kuris projektas bus sėkmingas, o kurio imtis neverta. Nieko blogo, kad žmogus nori sužinoti ar imtis jo, ar ne“, – sako vilnietė Svetlana.

Ši moteris ne veltui vadinama žvaigždžių būrėja, mat pas ją lankosi daugybė įvairių sričių garsenybių – dainininkų, aktorių, prodiuserių, sportininkų, politikų. Tarp jų – ir Radži. Būtent Svetlana pirmoji išbūrė, kad Panevėžio vaikų globos namuose motinos paliktas romas sulauks didžiulės sėkmės ir taps beprotiškai populiarus. Be to, ji paskatino ne tik klientu, bet ir draugu jau tapusį vaikiną ieškoti senelio, tapusio vieninteliu kraujo giminaičiu, kuriam rūpi Radži likimas.


Antrajame laidos reportaže teatro genijumi vadinamas režisierius Oskaras Koršunovas pagaliau prabils apie savo asmeninį gyvenimą: apie romanus su garsiomis moterimis ir apie dar visai neseniai puoselėtas svajones sukurti šeimą.


„Tikrąją meilę įvertini tik tada, kai jos netenki“, – netikėtai prisipažins 40-metis režisierius, „Gyvenimas yra gražus“ žurnalistams pravėręs ir savo namų duris, patikėjęs asmeninius archyvus. Šį interviu O. Koršunovas atidėliojo gerą pusmetį, tačiau pirmadienį žiūrovų laukia neįtikėtinai atviras pokalbis apie jo gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką