Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasa Bubulytė: dar nesiruošiu vestuvėms

Foto naujienai: Rasa Bubulytė: dar nesiruošiu vestuvėms
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Lietuvą iš Liverpulio grįžusi dainininkė Rasa Bubulytė (27), kuri dabar prisistato kaip Rasa BASOM, nesnaudžia sudėjusi rankų. Simpatiškoji mergina su grupe keliauja po įvairius Lietuvos miestus ir pristatinėja naują muzikinį projektą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Į Lietuvą iš Liverpulio grįžusi dainininkė Rasa Bubulytė (27), kuri dabar prisistato kaip Rasa BASOM, nesnaudžia sudėjusi rankų. Simpatiškoji mergina su grupe keliauja po įvairius Lietuvos miestus ir pristatinėja naują muzikinį projektą. Gaila, bet asmeninio gyvenimo užkulisių muzikantė neatskleidžia. Ji tik prasitaria, kad artimiausiu metu vestuvių nelauktume.

Į Lietuvą grįžai daugiau nei mėnesiui. Kaip leidi laiką tėvynėje?
Į Lietuvą grįžau dėl koncertų. Kol kas numatyti keturi pasirodymai. Su grupės muzikantais daug keliaujame. Po šio interviu vyksime į alternatyvų turą po Vilnių ir pamatysime tai, ko turistai dažniausiai neišvysta (šypteli).

Nuo šiol scenoje pasirodai kaip Rasa BASOM. Kodėl pasirinkai būtent tokį pseudonimą?
„Facebook’e“ užsiregistravau kaip Rasa Basa, ir visi draugai mane ėmė taip vadinti. Tiesiog taip prilipo.

Papasakok plačiau apie gyvenimą Liverpulyje. Kaip ten įsikūrei ir buvai priimta?
Ten gyvenu labai fainame bendrabutyje. Žmonės itin mieli. Teko gyventi su lietuve, inde, angle ir kolumbiete.

Neverkei, kai teko apsigyventi toli nuo šeimos ir draugų?
Ne, jau nuo 12 metų su tėčiu, kuris yra beisbolo komandos treneris ir populiarintojas, bei žaidėjais važinėju po svečias šalis. Be to, dirbau tiek Jungtinėse Valstijose, tiek Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Papasakok apie asmeninį gyvenimą Liverpulyje?
Tiesiog su kitais studentais tapome puikiais draugais. Vieni pas kitus vaikštome, kartu leidžiame laiką. Mūsų universitetas nedidelis, mes gyvename tarsi burbule: nepažįstame išorinio pasaulio ir bendraujame tik tarpusavyje. Tai tarsi uždara bendruomenė.

Ar turi antrąją pusę?
Nenorėčiau apie tai kalbėti, tiesiog... Žurnalistai žino, kad aš mažai kalbu apie asmeninį gyvenimą. Nepasakoju apie jį todėl, jog daugiausia turiu ką pasakyti apie muziką (šypteli).

Pastebėjau, kad vestuvinio žiedo ant piršto nėra...
Ne! Ir nematysi! Dar nesiruošiu vestuvėms!

Ar negalvoji visam laikui grįžti į Lietuvą?
Man labai patinka Lietuva, tačiau šiuo metu aš negaliu čia gyventi dėl savo muzikinės veiklos. Beveik visi grupės nariai gyvena Liverpulyje, todėl patogiausia bendradarbiauti būnant ten.
Kita vertus, neseniai vieno mūsų muzikanto mama labai teisingai pasakė: „Jūsų karta yra Europos vaikai, kuriems neegzistuoja sienos tarp valstybių.“ Pritariu šiems žodžiams, nes mano kartos žmonės labai daug keliauja. Tikriausiai galėtume save vadinti „Europos vaikas“, bet Lietuva man visada bus tėvynė. Aš esu didelė patriotė.

Tačiau nenori gyventi Lietuvoje...
Noriu, bet ne visą laiką. Šiuo metu trokštu pagyventi ir kitose šalyse.

Prisiminkime šiek tiek Tavo praeitį. Sakai, kad maloniausia, kai žurnalistai rašo apie Tavo muzikinius pasiekimus. Dar dalyvaudama „Danguje“ priėmei pasiūlymą nusifotografuoti erotinėje fotosesijoje. Kaip manai, ar tai turėjo įtakos Tavo populiarumui?
Tai buvo tiesiog spontaniškas žingsnis. Aš taip pasielgiau ne dėl populiarumo. Šios fotosesijos niekada nesureikšminau. Man nuo to nei šilta, nei šalta.

Ar vėl ryžtumeisi tokiai fotosesijai?
Ne, tai buvo tik vienkartinis dalykas. Kaip jau minėjau, man tai nesvarbu ir neįdomu. Dėl buvusios fotosesijos aš nė kiek nesigailiu.

Kaip ir dauguma atlikėjų, turbūt apie save prisiklausei įvairiausių gandų. Kaip į juos reaguoji?
Gandai yra gandai. Kai niekas nežino tiesos, tuomet viskas kuriama iš vaizduotės. Kaip mane šios kalbos gali paveikti, jeigu jos yra kažkieno vaizduotės vaisius? Jei informacija teisinga, ji nebėra gandas, ir tai manęs niekada neskaudina.

Dar nuo „Dangaus“ laikų girdėjau kalbų neva Tu esi lesbietė ir dėl to niekada nepasakoji apie asmeninį gyvenimą...
Oi, niekada to negirdėjau (juokiasi)! Bet labai žavu! Neįsivaizduoju ir nesuprantu, iš kur tokios kalbos... Tokių dalykų tikrai negirdėjau. Gal tu pats čia sėdėdamas viską sugalvojai (šypteli)?..

Ne. Kaip jau minėjau, dar nuo „Dangaus“ laikų apie Tave sklido tokių gandų...
Kai žmogus nežino tikros tiesos, jis pradeda kurti nebūtas istorijas. Jeigu žmogui labai įdomu knaisiotis po kitų asmenų gyvenimus, jis visada prikurs atsakymų. Žmonės, kurie taip kalba, tegul sako, ką nori. Man tai nesvarbu (juokiasi).
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką