Dabar populiaru
Publikuota: 2007 liepos 19d. 00:00

Ritai Dapkutei pasiūlyta vesti TV laidą

Foto naujienai: Ritai Dapkutei pasiūlyta vesti TV laidą
zmones24.lt / Rudenį Ritą galbūt pamatysime TV3 laidoje. Nuotr. Gretos Skaraitienės

Po „Iššūkio žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtuko" vertėją, Vilniaus savivaldybės tarybos narę Ritą DAPKUTĘ (45) užgriuvusi šlovė, galima sakyti, iškėlė į žvaigždžių olimpą. Moteris ne tik laimėjo dainų šou, nemenką prizą, bet ir sulaukė pasiūlymo nuo rudens TV3 kanale vesti muzikinę varžytuvių laidą „Superpenketukas".

Šįkart sutikote taip pat greitai, kaip ir išgirdusi, kad esate kviečiama į duetų šou?
Prieš kelerius metus taip pat siūlė vesti laidą, bet tada nebuvau tam psichologiškai pasirengusi. O dabar, pasibaigus dešimtukui, pajutau, kaip trūksta kūrybos, emocijų. Tiesa, šįkart sprendimas nebuvo toks spontaniškas. Pasitikrinau, ar tai vėl nebus konkursas, kur reikės dainuoti, internete peržiūrėjau olandišką šios laidos versiją, pasvarsčiau, kad turėtų būti visai smagu. Turbūt apsispręsti labiausiai padėjo tai, kad laidą vesime kartu su gera drauge Lidija Rasutis. Jei tektų dirbti su nemielu, priešiškai nusiteikusiu žmogumi, tikrai nebūčiau sutikusi.

Galima sakyti, pastaruoju metu visos jūsų svajonės pildosi: duetų dešimtuke turėjote progą padainuoti...
...taip, o šį pasiūlymą vertinu kaip galimybę normaliai dirbti ir užsidirbti. Ko dar gali norėti, kai turi ne tik darbą - pragyvenimo šaltinį, bet ir įdomią, kūrybišką veiklą. Manau, kiekvienam žmogui tai - didžiausia sėkmė.

Esate labai sulieknėjusi, tačiau televizijos ekrane žiūrovai vis tiek įpratę matyti ilgakojus modelius...
Numečiau šešiasdešimt kilogramų. Aišku, nesu ir nebūsiu nei standartinės išvaizdos, nei amžiaus, bet matau, kad Lietuvoje labai trūksta individualumo. O aš visą gyvenimą stengiausi išsiskirti. Esu įsitikinusi, kad moters šarmas - ne išvaizda. Taigi su Lidija žiūrovus stengsimės sužavėti charakteriais... Jei kas piktinsis, kad esame senos storos bobos, galiu atsakyti: tai bus linksma muzikinė laida, o ne grožio konkursas. Norėčiau tikėti, kad mūsų pasirodymas ekrane pamažu keis nuomonę apie vedėjus, o eteryje pagaliau pamatysime tikrą gyvenimą, kuriame yra ir modelių, ir apkūnių damų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:17
01:25
01:10:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką