Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 1d. 15:29

Rugsėjo vaisius skina Goda Alijeva

Foto naujienai: Rugsėjo vaisius skina Goda Alijeva
zmones24.lt / Nuotrauka iš olialia.lt archyvo

Daugelis „Vakaro žinių" kalendoriaus gerbėjų turbūt labai nekantriai laukė rudens pradžios. Ką tai reiškia? Naują lapą kalendoriuje, kurį puošia viena pačių gražiausių ir populiariausių Lietuvos įžimybių - Goda Alijeva.

Daugelis „Vakaro žinių" kalendoriaus gerbėjų turbūt labai nekantriai laukė rudens pradžios. Ką tai reiškia? Naują lapą kalendoriuje, kurį puošia viena pačių gražiausių ir populiariausių Lietuvos įžimybių - Goda Alijeva. Išskirtiniame savo interviu www.olialia.lt, Goda papasakojo apie tai, ką išgyveno per pastaruosius metus ir atskleidė, kuo gyvena dabar...


- Goda, kokie prisiminimai iš prieš metus vykusios fotosesijos seksualiausiam Lietuvoje kalendoriui?


- Atrodo, tai jau buvo taip senai... Diena buvo sudėtinga: aš turėjau fotografuotis viename dvare, o oras kaip tyčia tądien pasitaikė tragiškas - ir lijo, ir labai šalta buvo. Jau galvojau, kad niekas čia mums nepavyks ir teks fotografuotis kitąkart. Būtų buvę labai gaila, juk fotosesijai taip intensyviai ruoštasi. Todėl nuostabi staigmena buvo, kai vienu momentu netikėtai nušvito saulė ir mes galėjome įgyvendinti visus sumanymus.


- O kaip tau šio kalendoriaus idėja - aktorės Marilyn Monroe įkvėptas stilius, visos gražuolės tarsi nužengusios iš šešiasdešimtųjų..?


- Idėja man labai patinka ir šis kalendorius ją išpildė nuo A iki Z. O kad jis tokiu pavirstu, žinau, buvo įdėta labai daug darbo. Net nepagalvočiau, kad nuotraukos gali būti atrinkinėjamos taip skrupulingai: žiūrint, ne tik, kad veidas gražus būtų, bet ir kur gražiau ranka padėta ar koja pasukta...

Apskritai, man labai patiko visa kalendoriaus kūrybinė kompanija - jie labai profesionalūs. Tai ir dizainerė Genutė Žalienė, į šį darbą idėjusi visą savo širdį, ir fotografas Raimundas Adžgauskas, ir rūpestingoji projekto vadovė Lauryna Anusevičiūtė, ir kiti...


- O kaip vertini savo pačios nuotraukas?


- Rezultatu tikrai esu patenkinta ir dėl jų sulaukiau labai daug pagyrų. Man pačiai nuotraukos irgi

labai gražios, viršeliui priekaištų neturiu. Gal tik rugsėjo puslapiui būčiau išrinkusi kokią šiek tiek kuklesnę pozą... Bet smagu, kad visi artimieji, pažįstami mane gyrė, didelė dėmesio bei komplimentų banga buvo užgriuvusi po to, kai mano atvaizdas buvo iškabintas visose viešojo transporto stotelėse. Malonu. Net ir pas mano tėvus namuose kabo šis kalendorius.

Be mano nuotraukų, kalendoriuje man labai patinka ir kitos merginos, o ypač grupės „Olialia pupytės" narė Marina Daščenka, taip pat „Olialia" mergaitė, kovojanti dėl „Mis Lietuva 2009" karūnos Indrė Burlinskaitė.


- Ar kvietimas pozuoti šiam kalendoriui Lietuvoje tau buvo staigmena?


- Jei atvirai, tai ne. Mane jau buvo kvietę ir anksčiau, tačiau iki tol vis atsisakydavau. Ne viskas tik nuo manęs priklausė - turiu daug darbų, įsipareigojimų, todėl tokią fotosesiją reikėjo suderinti su kitais žmonėmis. Tačiau vistiek visuomet tikėjausi, kad dar ateityje bus proga nusifotografuoti VŽ kalendoriui. Ir tikrai apsidžiaugiau, kai ji pasitaikė!

Apskirtai, šiame projekte man labai patinka visas dėmesys, skiriamas merginoms. Joms suteikiamos tikros galimybės pasijausti moterimi, o juk kasdieniam gyvenime skubame, ne visada turime laiko savimi pasirūpinti tiek, kiek norėtųsi. Į „Olialia" atėjusios merginos čia lyg deivės: jų laukia visos įmanomos grožio procedūros, stilistė visiškai pasirūpina jų įvaizdžiu, „Olialia" komanda jas apsupa didžiuliu dėmesiu. Po to iš tiesų pasijauti esanti tikra žavinga ir nepriekaištingai atrodanti moteris.

Be to, pastebėjau tokį dėsningumą „Olialia" mergaičių kompanijoje - jos čia tampa moteriškesnės, viena prieš kitą pasitempia, stengiasi būti gražesnės. O tai labai svarbu ir malonu kiekvienai moteriai. Beje, nemažai gerų mano draugių yra dalyvavę šiame projekte ir įvairiais metais jos taip pat puošė „Vakaro žinių" kalendorių puslapius.


- Po daug metų savo seksualias fotosesijas ir darbą pramogų pasaulyje turbūt prisiminsi kaip smagų nuotykį?


- Kol esi jaunas, turi gražų ir stangrų kūną - kodėl nesudalyvavus tokiose avantiūrose? Žinau, kad man po daugelio metų bus gražu žiūrėti į šias nuotraukas ir malonu viską prisiminti.

Tačiau apie tai, kas bus tolimoje ateityje, aš per daug negalvoju - šiuo metu gyvenu „čia ir dabar", mėgaujuosi kasdienėmis akimirkomis. Amžinai scenoje nebūsiu, kada nors ateis laikas, kai iš jos pasitrauksiu, tik nežinau kada išmuš ta valanda. O kol kas - kol galiu, kol noriu, tai ir dainuoju, dalyvauju įvairiuose projektuose.


- O būdavo momentų, kai pagalvodavai: „Velniop viską"?


- Ir dabar būna! Ypač kai draugės prisiskaito komentarų internete apie mane ir pasakoja, su kokiais purvais aš ten maišoma. O aš galvoju, kad visi tie komentatoriai turėtų man pavydėti. Aš juk turiu viską, ko mano širdis trokšta. Siekiu savo tikslų išsipildymo, nestoviu vietoje, dedu daug pastangų. Vien dėl to, kad esu matomas žmogus, visiems mane labai lengva kritikuoti. Gerai kartą pasakė Sabina Repčenkienė: „Visada atsiras, kas mes šešėlį arba apjuodins net patį geriausią ir tyriausią žmogų". Aš to nebijau, nuo to nepasislėpsi.


- Kadangi esi žinoma, tai visi jaučiasi turintys teisę išsakyti savo nuomonę apie tavo gyvenimą...


- Tai ne jų reikalas. Nepaisant visko, esu paprastas žmogus ir turiu teisę elgtis kaip noriu. O aš noriu daryti savo klaidas, elgtis būtent taip, kaip aš noriu. Gal kartais ir kvailai pasielgiu, bet pati mokausi iš savo klaidų ir noriu tą daryti. Galų gale studijuoju universitete, pati užsidirbu pinigus, esu ištekėjusi - turiu viską, ko man reikia. Man sekasi.


- O gatvėje ar daug dėmesio sulauki?


- Aš nepastebiu to dėmesio. Be to, savo kasdieniame gyvenime noriu būti nepastebima, pilka pelė. Kai esu scenoje - prašome, žiūrėkite į mane, apkalbinėkite, bet kai nuo jos nulipu, noriu ramybės.


- Ar santuoka ką nors pakeitė tavo gyvenime?


- Taip, pakeitė - visi to manęs klausinėja. Tačiau manau, kad viskas apsiverčia ne tada, kai tau užmauna vestuvių žiedą, bet nuo tada, kai tau pasiperša. Tuomet viskas išties kardinaliai pasikeičia: su žmogumi tampi artimesnis, santykiai tampa rimtesni, nebėra jokių pykčių, nepasitikėjimo, pavydo...


- Nemanai, kad tavo santuoka buvo labai greita?


- Yra žmonių, kurie kartu praleidžia dešimt metų ir išsiskiria nesusituokę, yra ir žmonių, kurie susituokia praėjus mėnesiui nuo pažinties. Taip nutiko mano tetai. Mano giminėje yra nemažai panašių atvejų. Nėra laimės, meilės ar gyvenimo kartu recepto, tinkamo visiems.


- Minėjai, kad tau sekasi. Kodėl? Gal gimei po laiminga žvaigžde, o gal žinai kokį slaptą tau tinkantį laimės receptą?


- Sunku pasakyti... Manau, kiekvienam žmogui sekasi, jei jis gyvenime daro tai, kas jam patinka. O jei žmogus daro tai, kas jam nepatinka - tai jo paties pasirinkimas. Kalbant apie jaunimą, jeigu kažkas blogai jaučiasi, kad neturi geros mašinos ar negali sau leisti kažkur, kur norėtų nueiti - jis pats kaltas. Aš niekuo neypatinga, tačiau labai daug dirbau ir užsidirbau. Kodėl jie negali užsidirbti?

Gal mano darbas kažkam atrodo nerimtas, tačiau mes kiekvienas dirbame tai, ką išmanome ir kaip išmanome. Yra visokių darbų. Kitam galbūt bus tinkamesnis darbas biure. Labiausiai ir kritikuoja būtent tie žmonės, kurie nieko neveikia. Jie savyje turi sukaupę daugiausiai pykčio. Kritikuoti labai lengva, tačiau man jų gaila. Imkite ir bandykite daryti tai, ką norėtumėte - kas jums trukdo?


- Gal užsisėdi internete rašydami komentarus...


- Aš jų nebeskaitau, draugės man papasakoja. Ypač buvau pasišlykštėjusi, kai kažkas iš už krūmo nufotografavo ir žurnalistams pardavė mano mergvakario nuotraukas. Jose - mes tik atvykusios į šventės vietą, sėdime pavargusios, susivėlusios. O jau komentarai prie šių nuotraukų! Ir kuo tik mes visos nebuvome išvadintos!


- Turbūt paauglystėje tikrai neįsivaizdavai, kad tave kada nors medžios fotografai, pasislėpę už krūmo, o informaciją apie tavo vestuves pardavinės už 5000 Lt?


- Tikrai ne! Nelaikau savęs ypatinga žvaigžde, dėl ko turėčiau sulaukti tokio dėmesio. Niekada su tokiais dalykais nebuvau susidūrusi ir net nebūčiau patikėjusi, kad tai galėtų vykti Lietuvoje. Apskritai apie mūsų spaudą, ypač kai kuriuos interneto portalus turiu savo nuomonę. Pati matau, kai kažkokie rašeivos iš absoliučiai niekinės informacijos prirašo kažkokių niekinių straipsnių apie mano draugus, pažįstamus. O paskui žmonės galvoja, kad mes čia patys lendame žurnalistams į akis ir norime, kad apie mus rašytų. Aš nenoriu, kad apie kiekvieną mano žingsnį rašytų, kad mano apatinius aptarinėtų! Dažnai būna, kad išties pasirodo labai nereikšmingų straipsnių, tačiau, vadinasi, žurnalistams to reikia...


- O kaip dėl visų sklandžiusių gandų, kad tu laukiesi?


- Čia buvo labai juokinga. Vasarą man kaip tik buvo toks gausus vakarėlių laikotarpis. Kartą prie manęs prieina vieno leidinio redaktorė ir klausia: „Goda, tai kaip tu linksminiesi nuolatos, jeigu laukiesi?". Taip aš pirmą kartą sužinojau apie savo nėštumą. Iš to tik pasijuokėme, tačiau aš nelabai į tai kreipiu dėmesį.


- Na, vyrą jau turi, tai gal jau pradėjote planuoti vaikučius?


- Stengiuosi nieko neplanuoti, man labai patinka posakis: „Mes planuojame, o Dievas juokiasi". Ką artimiausiu metu planuoju - tai baigti savo istorijos studijas.


- Kaip įsivaizduoji savo gyvenimą, kai baigsi karjerą scenoje? Ar norėtum būti tik namų šeimininke ir gera žmona?


- Manau, kad tikrai galėčiau, bet vietoje man būtų sunku nusėdėti. Turiu labai daug naujų idėjų ir minčių dėl veiklos, visai nesusijusios su pramogų pasauliu.


- Tačiau girdėjau, kad turi ir minčių išvažiuoti iš Lietuvos...


- Taip, jeigu reikės išvažiuoti mano vyrui, aš važiuosiu kartu. Bet juk neišvažiuosiu amžiams, turiu Lietuvoje darbų. Jeigu išvažiuosiu, tai būtinai grįšiu.


- O kada galėtumėte iškeliauti?


- Tikrai nežinau. Gali nutikti ir taip, kad mes čia dabar sėdime, kalbame, o po savaitės aš jau būsiu išvažiavusi...


- Kokią šalį įsivaizduoji kaip galinčią tapti jūsų naujais namais?


- Sunku pasakyti, man viskas įdomu. Gal tik į Rusiją nenorėčiau... Bet man patinka Europa,  ypač šiltos šalys, tad, manau, pagyventi Italijoje, Ispanijoje būtų tikrai smagu.


- Turbūt jau nusibodo klausimai apie santuoką, vyrą..?


- Tikrai taip (juokiasi - aut. past.).


- O kokie klausimai nenusibodo?


- Visuomet smagu kalbėti apie grupės „69 Danguje" reikalus ar mano ir Luko bendrą projektą. Nors, tiesą sakant, pastaruoju metu kažkaip užsidariau, nelabai jau noriu iš viso apie savo gyvenimą kalbėti. Dabar labiausiai norėčiau gulėti su vyru lovoje ir žiūrėti kokį kvailą serialą. Kita vertus, suprantu, kad yra žmonių, kuriems įdomu...


- Tada pašnekėkime apie tavo darbus. Vėl dirbi visu pajėgumu?


- Taip, mes vėl koncertuojame. Su Luku ketiname įrašyti kelias naujas dainas. Galvoju ir apie televiziją. Taigi turiu daug įvairių darbelių - negaliu taip paprastai palikti Lietuvos. Be to, aš ją labai myliu!


- O negalvojai apie persikraustymą gyventi į Vilnių?


Kaune dar galima pasislėpti (juokiasi - aut. past.). Tačiau norėčiau turėti butą Vilniuje, kuriame kartais būtų galima pernakvoti, nes sostinėje išties daug darbo. Manau, kad ateityje jį ir turėsime, tačiau kol kas gyventi noriu Kaune.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – pokalbis su naujuoju švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi

Aktualu

Dalia Grybauskaitė Sauliaus Skvernelio sprendimą komentuoja lakoniškai

24sek

Prieš „Žalgirį“ – legendinis treneris, spindėjęs tarp titulų ir sekso skandalų

Gazas

Smarkus snygis sostinėje sutrikdė eismą: keliuose spūstys, vėluoja viešasis transportas

Aktualu

Po sniego atakos Kaune pasipylė avarijos, greitkelyje Vilnius-Kaunas slidu

Aktualu

Policija ir vaiko teisių sargai ieško dingusios visos šeimos – trys vaikai nelanko mokyklos

Aktualu

Žiemos pasaka Klaipėdoje: per naktį miestą padengė pusnynai, neatlaikė medžiai

15min tema Verslas

Čia tai algų augimas: tarnautojui – 50–100 eurų, įstaigos direktoriui – 500 eurų „į rankas“

Vardai

Kultiniai „Sopranai“ grįžta: vietoj serialo – kino filmas apie mafijos šeimos priešistorę

Aktualu

Rusijoje ore susidūrė du naikintuvai bombonešiai, du pilotai išgelbėti

Vardai

15min studijoje – Monika Linkytė: turą pradėsianti atlikėja kviečia į koncertus ir dovanoja bilietus

„Eurolygos diena“: kaip Skywalkeriu pramintas L.Lekavičius virsta svarbiu PAO ginklu (3/4)

Aktualu

Sostinėje sulaikytas jaunas įžūlus plėšikas: poelgius apmąstė gulėdamas veidu į sniegą

Aktualu

L.Kukuraitis: jei pensijos nebus pristatytos iki termino, sutartys su įmonėmis bus nutrauktos

Aktualu

Įvaikinimo ir globos skyriaus vedėja Agnė Marčiukaitienė: mergaitė išgyvena krizę, jai teikiama pagalba

Gyvenimas

Ką sėti sausį? Tinklaraštininkė pataria neskubėti

Sportas

Amerikietiško futbolo entuziastai kratosi šiurkštaus sporto etiketės

Gyvenimas

Driesas van Notenas pasiūlė išeitį jaunajai kartai, kuri trokšta būti stilinga

Vardai

M.Vitulskis atviras: „Neturėdavau savaitei net dešimties litų ir vaikščiodavau su vienomis kelnėmis“

24sek

„Neptūnas“ tvarkosi: smarkiai sumažėjusios skolos ir nesuviliojusios pagundos lyderiams

Vardai

Simo Jasaičio „meiluže“ vadinta Arūnė po skandalo džiaugiasi sėkme versle: „Klientų tik padaugėjo“

Sportas

Išdalinti neįgaliųjų apdovanojimai: sportininkus sveikino ir Valdas Adamkus

Aktualu

Už patyčias Pravieniškių įkalinimo įstaigoje – teisiamųjų suolas

Pasaulis kišenėje

Namibo dykumoje Toto daina „Africa“ gros visą amžinybę

Verslas

Pernai Lietuvoje būsto parduota už 1,9 mlrd. eurų, bet 2017 metų rekordas nepasiektas

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – pokalbis su naujuoju švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi

Aktualu

Dalia Grybauskaitė Sauliaus Skvernelio sprendimą komentuoja lakoniškai

24sek

Prieš „Žalgirį“ – legendinis treneris, spindėjęs tarp titulų ir sekso skandalų

Gazas

Smarkus snygis sostinėje sutrikdė eismą: keliuose spūstys, vėluoja viešasis transportas

Aktualu

Po sniego atakos Kaune pasipylė avarijos, greitkelyje Vilnius-Kaunas slidu

Aktualu

Policija ir vaiko teisių sargai ieško dingusios visos šeimos – trys vaikai nelanko mokyklos

Aktualu

Žiemos pasaka Klaipėdoje: per naktį miestą padengė pusnynai, neatlaikė medžiai

15min tema Verslas

Čia tai algų augimas: tarnautojui – 50–100 eurų, įstaigos direktoriui – 500 eurų „į rankas“

Vardai

Kultiniai „Sopranai“ grįžta: vietoj serialo – kino filmas apie mafijos šeimos priešistorę

Pasaulis kišenėje

Dronai tapo oro uostų siaubu: kodėl juos pastebėjus iškviečiama dešimtys policininkų

Vardai

15min studijoje – Monika Linkytė: turą pradėsianti atlikėja kviečia į koncertus ir dovanoja bilietus

„Eurolygos diena“: kaip Skywalkeriu pramintas L.Lekavičius virsta svarbiu PAO ginklu (3/4)

Aktualu

Rusijoje ore susidūrė du naikintuvai bombonešiai, du pilotai išgelbėti

Aktualu

Sostinėje sulaikytas jaunas įžūlus plėšikas: poelgius apmąstė gulėdamas veidu į sniegą

Aktualu

L.Kukuraitis: jei pensijos nebus pristatytos iki termino, sutartys su įmonėmis bus nutrauktos

Gyvenimas

Ką sėti sausį? Tinklaraštininkė pataria neskubėti

Aktualu

Įvaikinimo ir globos skyriaus vedėja Agnė Marčiukaitienė: mergaitė išgyvena krizę, jai teikiama pagalba

Sportas

Amerikietiško futbolo entuziastai kratosi šiurkštaus sporto etiketės

Gyvenimas

Driesas van Notenas pasiūlė išeitį jaunajai kartai, kuri trokšta būti stilinga

Vardai

M.Vitulskis atviras: „Neturėdavau savaitei net dešimties litų ir vaikščiodavau su vienomis kelnėmis“

24sek

„Neptūnas“ tvarkosi: smarkiai sumažėjusios skolos ir nesuviliojusios pagundos lyderiams

Vardai

Simo Jasaičio „meiluže“ vadinta Arūnė po skandalo džiaugiasi sėkme versle: „Klientų tik padaugėjo“

Sportas

Išdalinti neįgaliųjų apdovanojimai: sportininkus sveikino ir Valdas Adamkus

Aktualu

Už patyčias Pravieniškių įkalinimo įstaigoje – teisiamųjų suolas

Pasaulis kišenėje

Namibo dykumoje Toto daina „Africa“ gros visą amžinybę

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:02
01:07
00:39

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką