Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sasha Son: rengti šou? Iš ko?!

Foto naujienai: Sasha Son: rengti šou? Iš ko?!
zmones24.lt / Nuotrauka iš LNK archyvo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors pasirengimas „Eurovizijos" konkursui vyksta ne taip, kaip norėtųsi, jautria balade „Love" Maskvos publiką ir žiūrovus prie televizorių ekranų sužavėti ketinantis dainininkas Sasha Son (25) pernelyg nesuka galvos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors pasirengimas „Eurovizijos" konkursui vyksta ne taip, kaip norėtųsi, jautria balade „Love" Maskvos publiką ir žiūrovus prie televizorių ekranų sužavėti ketinantis dainininkas Sasha Son (25) pernelyg nesuka galvos. Nėra pinigų dideliam šou? Ir nereikia! Nėra pinigų kelionėms? Užteks tiek, kiek jų yra! „Surengsime gražų ir jaukų pasirodymą, kuris, tikiuosi, pasieks žiūrovų širdis", - nuoširdžiai viliasi atlikėjas.


„Patys savęs klausiame, kodėl Kultūros ministerija ar kitos valstybinės institucijos, besirūpinančios Lietuvos įvaizdžio formavimu pasaulyje, net ir žinodamos, jog Lietuva kasmet dalyvauja „Eurovizijoje", nepasirūpina, kad biudžete atsirastų pinigų ir mūsų šaliai atstovaujantiems atlikėjams. Turbūt nėra žmonių, kuriems tai būtų įdomu?" - svarsto Sashos Son vadybininkas Martynas Tyla. Jo žiniomis, finansavimo klausimą judina Vilniaus savivaldybė, tačiau rezultatai kol kas - nuliniai. Privačių rėmėjų - taip pat negausu: vienintelė kostiumus siuvanti firma „Suit Supply" pasiūlė pasirūpinti dainininko įvaizdžiu, tačiau kol kas neaišku, ar būtent jos kostiumą Sasha Son vilkės Maskvoje, Olimpinės arenos scenoje. „Žinojome, kad pinigų trūks, bet kad taip... Žmonės sako: „Renk šou", bet jie niekaip nesupranta, kad neturiu iš ko tai daryti. Žinoma, „nežemiško" grožio vamzdžiai vidury miesto - kur kas svarbiau nei „Eurovizija", - šypteli Sasha Son.


Tačiau ir dainininkas, ir jo prodiuseris sako ištiestomis rankomis lyg elgetos vaikščioti neketinantys. Tiesa, antrą Velykų dieną, balandžio 13-ąją, Lietuvos televizijoje planuojama surengti palaikymo koncertą. „Žmonės galės skambinti ir aukoti pinigų. Beje, surengti tokį koncertą siūlo patys gerbėjai, o ir kitos išeities, atrodo, nelabai turime", - sako dainininkas.


Jiedu su prodiuseriu suskaičiavo, kad pasirengti „Eurovizijai" reikėtų apie 50 tūkstančių litų, didžioji dalis pinigų būtų skirta kelionėms ir koncertams užsienyje. „Tokios kelionės tikrai reikalingos. Vietos auditorija susipažįsta su atlikėju, išgirsta jo dainą, galbūt atsiranda net ir simpatijų. Kita vertus, tai savotiška treniruočių stovykla", - įsitikinęs Sashos Son prodiuseris. Iki šiol dainininkas jau koncertavo Latvijoje, Ukrainoje, balandžio viduryje laukia kelionė į Olandiją, dar vėliau surengs pasirodymus Airijoje ir Maltoje. Kol kas atlikėjas keliauja už savus pinigus - „Dainų dainoje" laimėtas penkiolikos tūkstančių litų prizas beveik išleistas.


Šiųmetė Lietuvos delegacija „Eurovizijoje" nebus gausi: be Sashos Son, į Maskvą važiuos trys pritariantieji vokalistai. Tikintis užsienio šalių palaikymo, trijulė bus gana kosmopolitiška: kartu su lietuvaite Nora Strolyte scenoje pasirodys „Muzikos akademijoje" dalyvavusi latvė Baiba Skurstenė ir geras Sashos Son bičiulis, Londone gyvenantis Samas Hywelas Jame. Pagal taisykles į „Eurovizijos" sceną gali išeiti šeši žmonės, tačiau šia galimybe lietuviai nusprendė nepasinaudoti - nei dviejų šokėjų, nei muzikantų žiūrovai neišvys. „Nei vienų, nei kitų mums tiesiog nereikia", - įsitikinęs M. Tyla.


Sykiu su dainininku į Maskvą važiuos dar keletas žmonių: delegacijos vadovas Jonas Vilimas, komentatorius Darius Užkuraitis, garso režisierius Ričardas Baltuonis ir stilistė Lina Žvirblytė. „Sasha Son bus su skrybėle, bet tai nereiškia, kad po ja jis turi atrodyti bet kaip. Be to, kas pasirūpins pritariančiaisiais vokalistais?" - trumpai paaiškina M. Tyla.

Nors „Eurovizijos" konkurse „gyvai" skamba tik vokalisto balsas, Sasha Son dainą „Love" turėtų atlikti sėdėdamas prie fortepijono - juodos spalvos (tokio pageidavo lietuviai) instrumentas taps scenografijos dalimi. „Ar iš jo kas nors išlįs? Na, nebent Martynas Tyla!" - nusikvatoja dainininkas. Už jo, kaip ir „Dainų dainos" finale, bus rodomos vaizdo projekcijos - kadrai iš režisierės Inesos Kurklietytės filmo „Varnų ežeras", taip pat aktualios nuotraukos ir socialiniai šūkiai anglų kalba. „Surengsime gražų ir jaukų pasirodymą, kuris, tikiuosi, pasieks žiūrovų širdis. Nenorėjome nei blizgučių, nei šokinėjimų, o ir „Gerumo diena" dar kartą įrodė, kad socialiniams klausimams žmonės neabejingi", - sako Sasha Son.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką