Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 19d. 15:42

Savo blogą pradeda rašyti „Mis Lietuva“ Daiva Anužytė

Foto naujienai: Savo blogą pradeda rašyti „Mis Lietuva“ Daiva Anužytė
zmones24.lt / Foto naujienai: Savo blogą pradeda rašyti „Mis Lietuva“ Daiva Anužytė

Prie gausaus „olialia“ blogerių rato jungiasi ir tituluota gražuolė Daiva Anužytė, 1996 m. iškovojusi „Mis Lietuva" karūną.

Prie gausaus „olialia“ blogerių rato jungiasi ir tituluota gražuolė Daiva Anužytė, 1996 m. iškovojusi „Mis Lietuva" karūną. Akademijoje „Idėjų linija" dirbanti Daiva skaitytojams žada atskleisti grožio bei moteriškumo paslaptis, dalins patarimus, kaip tobulinti save ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

„Visi laimėti titulai man buvo tarsi viešas egzaminas. Negaliu pasakyti ar jį išlaikiau, nes jis dar nesibaigė - egzaminas tęsiasi iki šiol. Per visus 13 metų ir iki dabar mokausi priimti kritiką ir pagyrimus, bandau suprasti ko žmonės tikisi iš tituluotų gražuolių. Beveik kiekvienas, sužinojęs apie mano laimėjimus visuomet noriai išsako savo nuomonę, daug klausinėja, o kartais net piktinasi... Ar karūnos perkamos? Ar gavau stulbinančių pasiūlymų? Kaip jaučiuosi būdama tituluota gražuole? Ką pati manau apie moterišką grožio magiją?", - tokių klausimų dažnai sulaukianti teigia D. Anužytė. Drąsiai, atvirai ir draugiškai ji ketina į visus klausimus atsakyti „Olialia.lt" lankytojams.

„Kai sutinku patrauklias merginas, matau kas gražaus ir magiško jose slypi, bet ko jos pačios dar neatrado ir laiko savo viduje. Tai vadinu savęs pažinimu. Štai kodėl esu čia - noriu pakviesti į grožio mokyklą visas tas, kurios nori sužinoti apie save daugiau, nori tobulėti, augti ir atrasti ", - pradėdama savo pirmąjį blogo įrašą sakė Daiva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką