Dabar populiaru
Publikuota: 2008 lapkričio 20d. 08:59

Selui už nepraustą burną – 200 litų bauda

Egidijui Dragūnui būti mandagiam sekasi ne visada.
Irmanto Gelūno/„Scanpix“ nuotr. / Egidijui Dragūnui būti mandagiam sekasi ne visada.

Grupės SEL lyderiui Egidijui Dragūnui atsirūgo išpuolis prieš migracijos pareigūnus. Ketvirtadienio rytą Vilniaus teismas skandalingai pagarsėjusiam atlikėjui skyrė 200 litų baudą.

Ne tik dainomis, bet ir skandalais išgarsėjęs 32 metų atlikėjas E.Dragūnas neseniai įsivėlė į žodinį konfliktą su Migracijos tarnybos pareigūnais, o nuo to laiko veiksmais ir žodžiais tik blogina savo padėtį bei įvaizdį.

Selas vengia teismo, o visus jam neįtinkančius deda į šuns dienas.

Įžeidė pareigūnę

Ši istorija prasidėjo rugsėjo pabaigoje, kai E.Dragūnas užsuko į Vilniaus migracijos tarnybą, norėdamas skubos tvarka, per vieną dieną, gauti metų ir 5 mėnesių savo sūnui Deividui pasą. Įstaigos svečiui kilo sunkumų, kai paaiškėjo, jog jis gyvena vienu adresu, o jo sūnus registruotas kitur, pas motiną Simoną.

Biurokratinės kliūtys įsiutino E.Dragūną. Vieną darbuotoją jis išplūdo necenzūriniais žodžiais. Už šį įžeidimą, vertinamą kaip smulkus viešosios tvarkos pažeidimas, vilniečiui grėsė iki 30 dienų administracinio arešto.

Liežuvis Selui – ir priešas

Tikriausiai jau žinodamas, kad bus baudžiamas teisme, E.Dragūnas savo vizitą į Migracijos tarnybą portalui klubas.lt komentavo taip: „Aš gyvenu nepriklausomoje Lietuvoje ir (ne visai cenzūrinis pasisakymas – aut. past.) ant visų tų (vėl įžeidimas – aut. past.), kurios sėdi šiknas pasidėjusios. Kai ateina žmogus su vaiku, jos turi šokinėti aplink mus, nes mes esame jų pragyvenimo šaltinis, mes mokame jiems mokesčius – tu, aš, tie žmonės, kurie dirba privačiose struktūrose. Tai yra valstybinė įstaiga, tad jie turi šokinėti aplink mus, stengtis!“

Lapkričio pradžioje dėl incidento Migracijos skyriuje turėjo įvykti Vilniaus 2 apylinkės teismo posėdis, tačiau E.Dragūnas be pateisinamos priežasties neatvyko.

Portalo „Delfi“ žurnalistą, paskambinusį ir pasiteiravusį apie neatvykimo priežastis, žvaigždė išvadino „spuoguotu (įžeidimas – aut. past.)“, durneliu ir asilu.

„Aš noriu, žinai, ką pasakyti: ne tau, spuoguotas (įžeidimas – aut. past.), aš ką nors turiu atsakyti. Mes dar susitiksime kada nors netyčia... Iki, durneliai, iki, mano mažas durneli, atia, atia... Neskambink čionai daugiau, asile“, – žurnalistui blevyzgojo E.Dragūnas.

Ketvirtadienį į teismo posėdį vilnietis vėl neatvyko. Teisėja pranešė, kad šaukimas E.Dragūnui buvo įteiktas tinkamai, nes buvo perduotas pasirašytinai jo motinai. Teismas pasinaudojo galimybę nagrinėti bylą nedalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui ir nubaudė muzikantą už akių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką