Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 4d. 11:16

Sharon Stone – seksualiausia XX a. „kalė“

Foto naujienai: Sharon Stone – seksualiausia XX a. „kalė“
zmones24.lt / Bulls nuotrauka

Tokios išvaizdos mergina nesunkiai užkariavo modelių pasaulį, tačiau didžiajam ekranui tik grožio nepakanka. O Sharon tikslas buvo tapti pasaulinio garso aktore.

Gimimo data, vieta: 1958 03 10 Medvilis, Pensilvanijos valstija, JAV.

Šeima, kurioje gimė: tėvas - instrumentų meistras, mama - namų šeimininkė, Sharon yra antra iš keturių vaikų.

Meilės nuotykiai: turėjo daugybę meilės romanų; buvo ištekėjusi už George'o Englundo jaunesniojo (52), Michaelo Greenburgo (54) ir Philo Bronsteino (58); dėl Sharon šeimą paliko prodiuseris Billas McDonaldas (43), „Esminio instinkto“ scenarijaus autorius Joe Esteras (64).

Šeiminė padėtis: išsiskyrusi; turi tris įvaikintus sūnus: Roaną Josephą Bronsteiną (9), Lairdą Vonne'ą Stone'ą (4), Quinną Kelly (3).

Pasiekimai: nusifilmavo daugiau nei 70 filmų; už vaidmenį filme „Kazino“ (1995) nominuota „Oskarui“, apdovanota „Auksiniu gaubliu“, už vaidmenį filme „Esminis instinktas“ (1992) nominuota „Auksiniam gaubliui“.


Tokios išvaizdos mergina nesunkiai užkariavo modelių pasaulį, tačiau didžiajam ekranui tik grožio nepakanka. O Sharon tikslas buvo tapti pasaulinio garso aktore.


Reikalinga kalė


Visos prestižinės vietos Holivude buvo užimtos: Demi Moore (46) - seksuali brunetė, Kim Basinger (55) - seksuali blondinė, romantiškų melodramų vaidmenys priklausė Juliai Roberts (41). Tačiau Sharon sukūrė tokį įvaizdį, kurio tuo metu trūko Holivudui, - seksualios šaltos kalės vieta buvo laisva. Nusivylusi blondinė neturėjo ko prarasti. Jei kas nors Sharon Stone išrėžtų, kad populiari ji tapo tik dėl to, jog „Esminiame instinkte“ nusifilmavo be kelnaičių, tai iš aktorės išgirstų griežtą atsakymą: „Aš esu iš tų žmonių, kurie sėkmę apskaičiuoja.“ Po filmo „Esminis instinktas“ pasirodymo Stone tapo XX a. sekso simboliu. Nuo tos akimirkos ji sulaukdavo nemažai pasiūlymų filmuotis. Sharon puikiai įsijautė į ciniškos kalės amplua ne tik kine, bet ir asmeniniame gyvenime. Daugelis manė, kad Stone iš tikrųjų yra lesbietė, tačiau aktorė, kuri visuomet turėjo ką pasakyti, ir šį kartą filosofiškai išsisuko: „Visi žmonės yra biseksualūs iš prigimties. Šiandien vyrai elgiasi lyg moterys ir su jais sunku būti. Aš mėgstu senamadiškus vyrus ir dievinu vyriškumą. Deja, tik šiuolaikinės moterys turi to senamadiško vyriškumo.“


Esminis instinktas


Stone susitikinėjo tik su pasiturinčiais vyrais, kurie jai galėjo kažką duoti. Aktorė buvo ištekėjusi už George'o Englundo jaunesniojo, bet netrukus jį iškeitė  į prodiuserį Michaelą Greenburgą. Šis vyras paliko savo šeimą ir susituokė su Sharon. Tai buvo santuoka iš išskaičiavimo: Michaelas jai padėjo kopti karjeros laiptais, už tai galėjo mėgautis seksualiausios ir populiariausios Holivudo moters draugija. Deja, Greenburgas susitikinėjo ir su kitomis moterimis. Nesvarbu, kad jų santuokoje nebuvo didelės meilės, tačiau tai žeidė Sharon savimeilę. Todėl netrukus jie triukšmingai išsiskyrė.

Nors Stone karjera klostėsi puikiai, bet asmeninis gyvenimas nesisekė. Holivudo aktorė netgi kreipėsi į santuokos specialistus, padedančius spręsti elito meilės problemas. Sharon jiems pasiryžo pakloti net 100 000 JAV dolerių už tai, kad jai surastų tinkamą vyrą, už kurio ateityje galėtų ištekėti. Pasaulinę šlovę pelniusi  žvaigždė (nors ir kalė), kaip ir kiekviena moteris, tetroško šeimyninės laimės.


Spauda iš karto paskelbė, kad Stone ieško turtingo vyro, kuris neturi nieko bendra su pramogų verslu (taip aktorei patarė psichologas). Paminėta ir tai, jog karališkosios šeimos nariams bus teikiama pirmenybė. Ši situacija atrodo truputį absurdiška: seksuali, graži, labai protinga moteris antrosios pusės ieško per žiniasklaidą. Į Sharon kvietimą atsiliepė Monako princas Albertas. Žvaigždė pas jį nuvažiavo. Matyt, aktorė jame neįžiūrėjo nieko ypatingo, nes jų santykiai greitai nutrūko.


Graži moteris netrukus sulaukė prancūzo milijonieriaus Michelo Benassi (53) dėmesio, kuris buvo vienas iš tų retų žmonių, sugebėdavusių aktorę prajuokinti. Deja, jis irgi neilgai seksualiausią XX a. kalę laikė savo glėbyje. Tuomet gražuolė suprato, kad nei vyro turtai, nei seksualumas nepadarys jos laimingos. Sharon ieškojo, bet niekaip nerado tokio vyro, kuris jai prilygtų intelektu. Tik protingas, patyręs ir patikimas žmogus galėjo užkariauti Holivudo žvaigždės širdį.


Likimo dovana


Kaip kadaise Sharon siekė šlovės, lygiai taip pat dabar ji ieškojo asmeninės laimės. Ir likimas jai nusišypsojo. Šįkart Stone pasirinko „San Francisko Examiner“ vyriausiąjį redaktorių - materialiai apsirūpinusį ir dvasiškai turtingą Philą Bronsteiną. Jis aktorės širdį pavergė protu, išprusimu ir humoro jausmu. Philas jau buvo išsiskyręs du kartus. Šis žmogus Sharon vedė ne dėl jos turtų. Tiesiog šiam vyrui, dideliam garbėtroškai, labai patiko, kad jo žmona - sekso simbolis. Iš šios santuokos Bronsteinas tikėjosi spindesio ir populiarumo, o Sharon, sulaukusi beveik keturiasdešimties, svajojo apie stabilumą, dvasinį komfortą ir vaikus. Philas jai atrodė kaip tik tas žmogus, kurio ji taip ilgai laukė. Pirmieji mėnesiai po vestuvių buvo nuostabūs, tačiau netrukus Sharon pamišo dėl vaikų. Kad pastotų, ji girdė sutuoktinį žolelėmis. Philui tai netrukus įgriso, nes jis neketino tapti tėvu - iš ankstesnių santuokų vaikų neturėjo. Po trijų persileidimų Sharon suprato, kad negalės tapti motina, tad pradėjo vyrui kalbėti apie įsivaikinimą. Galiausiai Bronsteinas pasidavė žmonos įkalbinėjimams. Tuomet Sharon ir Philas įsivaikino Roaną Josephą. Berniuko nepilnametė motina netrukus už solidžią pinigų sumą pasirašė visus reikiamus dokumentus.


Motinystė


Žvaigždė griežtai atsisakė auklių - ji pati norėjo rūpintis vaiku. Sharon sutuoktiniui dėmesio skyrė vis mažiau. Philą tai siutino. Iki tol buvęs gana ramus Bronsteinas pradėjo nebesivaldyti ir susikaupusį įtūžį išliedavo ant žmonos. Nuo įtampos Sharon vėl atsinaujino seniai lėktuvo katastrofoje patirtos galvos traumos skausmai. Daug metų aktorė dirbo be poilsio, nekreipė dėmesio į pasikartojančius galvos skausmus, kuriuos malšino akupunktūra ir vaistais. Tačiau kartą aktorei taip stipriai suskaudo galvą, kad Sharon nualpo. Tik po dešimties ligoninėje praleistų dienų moteriai buvo diagnozuotas insultas. Du mėnesius po operacijos Stone pragulėjo lovoje. Aktorei vėl beprotiškai pasisekė, mat po tokio insulto išgyvena mažiau nei 20 proc. žmonių. Per šiuos du mėnesius Philas rūpinosi tik žmona, o kai pavojus Sharon gyvybei nebegrėsė, vyras pagalvojo ir apie save - perspektyva turėti neįgalią žmoną jo nedžiugino.

Milžiniškų Sharon pastangų dėka aktorei grįžo atmintis ir sveikata. Ji vėl pradėjo filmuotis. Kai praėjo pusė metų po insulto, Stone su sūnumi išvyko filmuotis. Bronsteinas tuo metu susirado jauną meilužę. Stone jau seniai suprato, kad Philas jos nemyli ir laukė, kada sutuoktinis paprašys skirtis. Holivudo aktorė suvokė, kad vyrui būtų buvę lengviau, jei ji būtų mirusi. Gyvenimo paradoksas - po skyrybų taip Sharon geisto sūnaus Roano globą teismas prisiteisė buvusiam sutuoktiniui Philui Bronsteinui.


Gyvenimo išmintis


Po dar vienos nesėkmingos santuokos Sharon vyrų atžvilgiu tapo dar apdairesnė. „Jaunystėje ieškome to žmogaus, kuris mumyse sužadina aistrą. Tačiau bėgant laikui supranti, kad kur kas svarbiau yra žmogaus gerumas“, - teigia Stone. Aktorė ir dabar užmezga trumpalaikius romanus, bet taip Sharon turbūt sau bei kitiems nori įrodyti, kad ji, nors ir įkopė į šeštąją dešimtį, vis dar yra patraukli ir geidžiama moteris. XX a. sekso simbolis nebijo senti. „Kai vieni žmonės nervinasi dėl veido raukšlių, kiti balansuoja ties gyvenimo ir mirties riba. Kas aštuntai moteriai gydytojai diagnozuoja krūties vėžį. Kiekvieną minutę pasaulyje nuo AIDS miršta vaikas. Šie žmonės būtų laimingi, jei jiems pavyktų sulaukti senatvės - pamatyti savo žilus plaukus ir raukšleles. Turbūt dėl to manęs senatvė nebaugina“, - ramiai savo tiesą aiškina žvaigždė, kuri XXI a. gyvas atkaklumo ir stipraus charakterio pavyzdys.


Paulas Verhoevenas (70) saugo Stone kelnaites


Paaiškėjo, kad filmo „Esminis instinktas“ režisierius ligi šiol saugo Stone kelnaites, su kuriomis ji vaidino fatališkos gundytojos vaidmenį. Nors kino juosta sukurta beveik prieš 17 metų, Paulas puikiai prisimena kiekvieną filmavimo akimirką.

Vyras prisipažįsta pavogęs iš aktorės šią intymią aprangos detalę tada, kai įkalbėjo Stone nusifilmuoti pikantiškoje scenoje, kurioje aktorės vaidnama herojė tardoma policijoje. Sharon kelnaites Verhoevenas saugo lyg relikviją ir nesiruošia jų parduoti aukcione.


Įdomūs faktai apie Sharon Stone:


  • Aktorės IQ (154 balai) toks pat, kaip ir Alberto Einsteino (1879-1955); vidutinis amerikiečių IQ - nuo 85 iki 115 balų.
  • Penkiolikos metų Stone baigė mokyklą.
  • Paauglystėje Sharon buvo aukšta, liesa, spuoguota ir akiniuota.
  • Stone buvo „Mis Pensilvanija“.
  • Karjerą Holivude pradėjo dirbdama padavėja „McDonald's“ greitojo maisto restorane.
  • 12 metų ji vaidino neįsimintinus blondinių vaidmenis.
  • Sugeba apskaičiuoti sėkmę.
  • Natūralaus senėjimo šalininkė.
  • Nebijo mirties.
Temos: 1 Sharon Stone
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką