Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Shorena Janiashvili neigia meilės santykius su Audriumi Bružu

Foto naujienai: Shorena Janiashvili neigia meilės santykius su Audriumi Bružu
zmones24.lt / Gedimino Žilinsko nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Draugyste su žinomu aktoriumi Audriumi Bružu žurnalistų „apkaltinta" gruzinė Shorena tikina, kad Lietuvoje nebuvo užmezgusi jokio rimto romano.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Shorena Janiashvili.

Gimimo data, vieta: 1988 07 12, Tbilisis. 20 m.

Šeima, kurioje gimė: tėtis Zurabas Janiashvili - lakūnas, mama Natalija Janiashvili - namų šeimininkė; turi metais vyresnę seserį Tsatsą.

Šeiminė padėtis: netekėjusi.

Pasiekimai: televizijos projektų „Muzikos akademija" ir  „Žvaigždžių duetai" (LNK) dalyvė.


Draugyste su žinomu aktoriumi Audriumi Bružu žurnalistų „apkaltinta" gruzinė Shorena tikina, kad  Lietuvoje nebuvo užmezgusi jokio rimto romano. Darbo televizijos kanale prieš mėnesį netekusi mergina tikina, kad mūsų šalyje ją sulaiko tik noras dainuoti.


Į koncertą - su Dragūnu


Kalbos apie romaną su aktoriumi pasklido po Enrique Iglesio koncerto, į kurį atlikėja iš Gruzijos atėjo lydima Audriaus Bružo. Kompanijoje buvo ir skandalingasis dainininkas Egidijus Dragūnas su dainininke Eleonora-Orea. Tiesa, Shorenai neteko būti selo konflikto su apsaugininkais liudininke - „Siemens" arenoje kompanijos keliai išsiskyrė. Apie areštinėje pasibaigusius Egidijaus nuotykius ji sužinojo tik kitą dieną iš draugų. „Su Egidijumi per vieną bičiulį susipažinau būtent tą dieną, kai vyko koncertas. Mes kartu pietavome ir nusprendėme kartu eiti į koncertą", - pasakojo Shorena. Beje, nuolat į skandalus įsiveliantis dainininkas Shorenai paliko gerą įspūdį. „Man jis pasirodė labai įdomus ir linksmas žmogus. Laiką leidome labai gerai, daug juokėmės", - pasakojo mergina.


Vyrams nėra laiko


Paklausta apie Audrių Bružą, Shorena skuba patikinti, kad jis - tik vienas iš jos bičiulių. „Vilniuje aš turiu daug draugų ir nė vienos draugės, - kalba atlikėja. - Taip, su Audriumi dažnai leidžiu laiką, puikiai sutariame. Tačiau klausimai apie tai, kaip mes susipažinome, kuris pirmas priėjo ir pan., man juokingi. Jis vienišas, aš - taip pat, bet tai nieko nereiškia. Mes tiesiog draugai."


Shorena apie lietuvius vyrus yra geros nuomonės. „Suprantama, kad lietuviai ir gruzinai skiriasi. Skirtingos šalys, skirtingos kultūros. Ir vienoje, ir kitoje šalyje yra gerų bei blogų žmonių. Vis dėlto lyginti nenorėčiau. Sykį žurnalistai mane neteisingai suprato - parašė, kad man nepatinka lietuviai vyrai. Taip tikrai nėra. Ar tuomet turėčiau tiek draugų vyrų?" - kalba Lietuvoje išpopuliarėjusi gruzinė. 


Priežastys, kodėl Lietuvoje ji neužmezgė nė vienų rimtų santykių, slypi kitur. Gražuolė tikina, kad vaikinams tiesiog neturi laiko. „Nuo pat atvykimo į Lietuvą daug dirbau. Kita vertus, gal dar nesutikau tokio žmogaus? Niekada daug apie tai negalvojau", - šypsodamasi dėsto ji.


Gyvena iš santaupų


Prieš mėnesį darbo televizijos kanale (Shorena vedė iš Lietuvos transliuojamą pramoginę laidą - aut. past.) netekusi dainininkė neslepia, kad ji, pasibaigus „Žvaigždžių duetams", ruošėsi grįžti į tėvynę. Planus pakoregavo žinomų grupių prodiuseris Gytis Jagminas, pasiūlęs su juo bendradarbiauti. „Vienai svečioje šalyje siekti karjeros būtų pernelyg sudėtinga. Gal net neįmanoma. Reikia žmogaus, kuris išmanytų tuos reikalus", - įsitikinusi ji. Apie dainininkės karjerą gimtinėje Shorena nelinkusi galvoti - jos teigimu, pramogų verslas Gruzijoje išgyvena ne pačius geriausius laikus.


Padedant prodiuseriui, Shorena susipažino su žinomais Estijos muzikos kūrėjais. Vos prieš savaitę jį grįžo iš Talino - studijoje ji pradėjo įrašinėti debiutinį albumą. „Sunku dar ką nors sakyti, nes kol kas įrašėme tik vieną dainą. Ją įdainavau trimis kalbomis: lietuviškai, angliškai ir rusiškai.  Bendradarbiavimu esu patenkinta - daina puiki, įrašo kokybė irgi. Labai laukiu, kada pradėsime kurti šios dainos šou. Norisi kažko energingo, nes daina tokia užvedanti. Bus daug šokio", - apie netolimus ateities planus kalba gruzinė. Ji neslepia, kad jos prodiuseriai ketina „užmesti tinklus" ir kitose šalyse. Dėl šių priežasčių Shorena pirmąjį kūrinį įdainavo trimis kalbomis. Suprantama, kad už įrašus ir keliones į Taliną moka jos prodiuseris.

Mergina prisipažįsta šiuo metu gyvenanti iš santaupų. „Šiuo metu aš neuždirbu nieko. Laimei, buvau susitaupiusi šiek tiek pinigų", - atvirai kalba Shorena.


Mokosi pas Rūtą Ščiogolevaitę


Atlikėjos vadybos kompanija „Promostar" apmoka ir jos dainavimo pamokas. Lietuviškuose televizijos muzikos projektuose atrastai Gruzijos atlikėjai dainavimo paslaptis atveria žinoma dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. „Man labai smagu ir lengva su ja dirbti. Ji - puikus žmogus ir tikra profesionalė", - gerų žodžių dainavimo mokytojai negaili Shorena.


Komplimentais Shorena apiberia ir savo partnerį „Žvaigždžių duetuose" Stanislovą Stavickį-Stano. „Per repeticijas būna visko: ir baramės, ir rėkiame vienas ant kito, ir juokiamės. Jis geras žmogus ir puikus draugas, visada atskuba į pagalbą, kai tik paprašau", - pasakoja ji.


Ar metus Lietuvoje gyvenančios gruzinės nekamuoja tėvynės ilgesys? „Žinoma, pasiilgstu namų. Tačiau tas ilgesys sveikas. Gal kitaip būtų, jei Lietuvoje jausčiau diskomfortą", - sako sostinės Senamiestyje nedidelį butuką nuomojanti mergina.

Kol kas apie grįžimą namo Shorena negalvoja, nors ją labai neramina mintys apie apleistas teisės studijas viename Gruzijos universitete.


Įdomūs faktai:


Shorena dainininkės karjerą Lietuvoje pradėjo atsitiktinai. Atėjusią į Gruzijos palaikymo mitingą ją užkalbino žurnalistai.  „Po kelių dienų paskambino ir pakvietė į projektą „Muzikos akademija", - prisimena ji.

Shorenos tėtis Zurabas - gruzinas, o mama Natalija - Gruzijoje gimusi ukrainietė.  Dainininkės tėvai susipažino darbe: tėtis dirbo pilotu, o mama - stiuardese.

Merginos kelias populiarumo link prasidėjo Malaizijoje, mat ten mergina dalyvavo į „Robinzonus" panašiame realybės šou „Paskutinis herojus".

Shorena buvo auklėjama itin griežtai: į namus ji privalėdavo grįžti iki vidurnakčio. Su vaikinais jai nebuvo leidžiama draugauti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Santykiai Meilė
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką