Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 21d. 16:44

Skaiva sus tėčiu linksminasi naktiniuose klubuose

Foto naujienai: Skaiva sus tėčiu linksminasi naktiniuose klubuose
zmones24.lt / LNK nuotr.

Du ketvirtadienius iš eilės „Žvaigždžių duetų" finalistė, žurnalistė, laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė žais prieš savo tėtį žaidime „Vienas prieš visus".

Du ketvirtadienius iš eilės „Žvaigždžių duetų" finalistė, žurnalistė, laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė žais prieš savo tėtį LNK žaidime „Vienas prieš visus".


Pakvietimą dalyvauti laidoje Skaiva gavo, kai prisipažino, kad „Vienas prieš visus" dažnai žiūri su savo tėčiu.


„Mes žiūrėdami šį žaidimą namuose nuolat lenktyniaujame, kuris protingesnis", - juokėsi Skaiva. - Laimi tėtis, nes jis vyresnis. O aš už tai gražesnė, nes jaunesnė. Todėl kovos rezultatas būna 1:1"


LNK „Vienas prieš visus" studijoje jie gavo galimybę parungtyniauti iš tikrųjų. Sigitas perkopė net penkių klausimų barjerą ir Algiui pasiūlius apsispręsti - pasiimti pinigus ir keliauti namo ar tęsti kovą su dar neiškritusia dukra, pirmiausia tarėsi su Skaiva.


„Bet geriau būtų buvę, jei būtumėme žaidę kartu. Parsivežtumėme daug pinigų", - juokėsi Skaiva.


Mergina pasakoja, kad jiedu su tėčiu - puikus tandemas. Sigitas Jasevičius yra teisininkas, o jo hobis - žvejoti. Skaiva su tėčiu žvejoja ne dažnai, nes, pasak jos tėra tik „žvejo dukra", o ne žvejė.


Už tai ji kartu su tėčiu mieliau laiką leidžia naktiniuose klubuose. Kai atšvęsti dalyvavimą LNK laidoje nuėjo į vieną sostinės naktinių klubą, kitą rytą spaudoje rado nuotrauką su parašu: „Skaiva ir jos naujasis draugas".

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką