Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ laidoje iškritusios I.Krukauskienės porą keičia Jolanta Uspaskich

Foto naujienai: „Šok su manimi“ laidoje iškritusios I.Krukauskienės porą keičia Jolanta Uspaskich
zmones24.lt / TV3 nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką tik praėjęs šeštadienis ramus buvo tik Šorenos ir Deivido Meškausko porai, kuri pagal projekto taisykles įgavo neliečiamybę. Tuo tarpu kiti šokėjai turėjo atlaikyti ne tik lūžusių kulniukų ir kitų nemalonumų griūtį, bet ir aštrias komisijos pastabas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ką tik praėjęs šeštadienis ramus buvo tik Šorenos ir Deivido Meškausko porai, kuri pagal projekto taisykles įgavo neliečiamybę. Tuo tarpu kiti šokėjai turėjo atlaikyti ne tik lūžusių kulniukų ir kitų nemalonumų griūtį, bet ir aštrias komisijos pastabas. Labiausiai šio šeštadienio tiesioginėje laidos „Šok su manimi" transliacijoje nepasisekė Ingos Krukauskienės ir Vytauto Mackonio porai. Iš viso balsavę daugiau nei 20 tūkstančių žiūrovų tą vakarą daugiausiai simpatijos balsų atidavė Liudo Mikalausko ir Gintarės Slausgalvienės šokiui, o Inga su savo pora, susumavus trijų laidų komisijos ir dviejų pasirodymų žiūrovų skambučius, -  liko paskutinieji.

Jau šį šeštadienį, žiūrovų ir Jurijaus Smorigino bei Vytenio Pauliukaičio tandemo teismui atsiduos Jolantos Uspaskich ir Gintaro Svistunavičiaus pora. Jie ne tik pakeis iškritusios verslininkės porą, bet ir perims jų balsavimo numerį. Norintieji savo balsą atiduoti naujai porai, turės duoto balsavimo numerio gale surinkti skaičių 11.

Jolantos ir Gintaro pora kartu su „Šok su manimi" kolegomis šį savaitgalį ruošia elegantiškojo fokstroto ir temperamentingojo pasadoblio žingsnius.

Jolantos partneris - ne viename projekte buvęs griežtu teisėju šį kartą pats išeis ant parketo. Buvęs „Žuvėdros", vėliau „Sūkurio" šokėjas bei treneris, ledo čiuožėjų Povilo Vanago bei Margaritos Drobiazko choreografas, šiemet atsisveikinęs su profesionaliu sportu ir atidaręs savo šokių studiją „Toro", ryžosi  išeiti ant parketo ir susirungti su savo mokiniais.

„Turėjome laiko konkurentus stebėti per anksčiau rodytas laidas. Mes stengsimės būti savimi ir nedaryti to, kas mūsų porai netiktų. Publiką žadame papirkti elegancija, romantika ir solidžiu šokiu", - sako Jolantos Uspakich partneris ir poros treneris Gintaras Svistunavičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką