Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 10d. 15:46

Šokėjos Tinos gyvenimą apkartino įtarinėjimai AIDS ir A.Valinsko meilužės titulas

Foto naujienai: Šokėjos Tinos gyvenimą apkartino įtarinėjimai AIDS ir A.Valinsko meilužės titulas
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka

„Aš tikrai nesergu AIDS, sifiliu ir kitomis baisiomis ligomis“, - duodama išskirtinį interviu laidai „Gyvenimas pagal moteris“ ne sykį teisinosi bene garsiausia Lietuvos šokėja Kristina Navickaitė – Tina.

„Aš tikrai nesergu AIDS, sifiliu ir kitomis baisiomis ligomis“, - duodama išskirtinį interviu laidai „Gyvenimas pagal moteris“ ne sykį teisinosi bene garsiausia Lietuvos šokėja Kristina Navickaitė – Tina. Pasirodo, tokių įtarimų kilo žinomos moters močiutei, kuri neseniai populiariame žurnale išvydusi nuogos savo anūkės nuotraukas tiesiog apstulbo. Maža to Tina buvo nufotografuota nuoga lovoje net su trimis vyrais... Kodėl skandalais iki šiol negarsėjusi scenos žvaigždė ryžosi tokiam drąstiškam eksperimentui ir kaip sekėsi susidoroti su po jo kilusiomis problemomis? Viena iš jų – tarsi iš naujo prisiminti Tinos ryšiai su garsiais Lietuvos vyrais.
Apie prieš aštuonerius metus gimusią jos ir dabartinio Seimo pirmininko draugystę mergina yra girdėjusi visokiausių kalbų. „Visiems buvo labai įdomu, kodėl būtent mano vadovaujamą merginų šokių grupę A.Valinskas kviesdavosi į renginius, kodėl mums rodydavo išskirtinį dėmesį, o sykį netgi kvietė nakvoti jo namuose. Esu girdėjusi, jog aš – jo meilužė, “ – prisimena Tina. Ilgai vengusi kalbėti apie išskirtinį A.Valinsko palankumą šokėja pagaliau atskleis, ką iš tiesų reiškė būti praeityje garsaus šoumeno komandos dalimi...
Temos: 2 AIDS ŽIV

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką