Dabar populiaru
Publikuota: 2008 sausio 9d. 00:00

Šokiai baigti!

Foto naujienai: Šokiai baigti!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

Daug energijos, laisvo laiko ir, žinoma, finansų iš dalyvių pareikalavęs šokių projektas „Lietuvos šokių dešimtukas" baigėsi.

Daug energijos, laisvo laiko ir, žinoma, finansų iš dalyvių pareikalavęs šokių projektas „Lietuvos šokių dešimtukas" baigėsi. Šokių aikštelėje tikrai virė arši kova: noras nugalėti vertė dalyvius net drebėti iš jaudulio. O užkulisiuose tikrai netrūko intrigų, pavydo, gandų ir netgi ašarų.

„Lietuvos šokių dešimtuką" laimėjo aerobikos trenerė Joana Bartaškienė ir Deivydas Meškauskas. Matyt, beveik šešiasdešimtmetė aerobikos trenerė energijos įkvėpė ir jaunystę priminė ne vienam senyvam Lietuvos televizijos žiūrovui, o šie atsidėkodami, nepagailėjo lito kito ir savo balsus būtent šiai porai atidavė. Tiesa, dar šokių finalui neįpusėjus, vienas praėjusių šokių dalyvis prasitarė, kad komisija savo sprendimą jau turi - šiemet reikia atiduoti skolą Deivydui. Ir jis buvo teisus. Vertinimo komisija ir jos pirmininkas Jurijus Smoriginas iš tiesų šiai porai kaip niekada buvo dosnūs ir skyrė daugiausia taškų. Antrą vietą laimėjo Kęstutis Rimdžius ir Viktorija Engelgardt-Bajor, treti liko Marius Ivaškevičiaus ir Elenos Leonovos pora. Ketvirtą vietą užėmė dainininkė Agnė Šemberienė ir Vadimas Šuško, o penkti liko medikas Darius Rauba ir Elena Uksaitė. Pirmos vietos nugalėtojai pasidalino 50, antros - 20, o trečios - 10 tūkstančių litų.
„Lietuvos šokių dešimtuko"nugalėtojas Deivydas Meškauskas po projekto norėjo tik vieno - ramybės ir poilsio. Paklausus, kur išleis laimėtus pinigus, Deivydas tik šyptelėjo, kad jam ne pinigai buvo svarbiausia, o pergalė. Greičiausiai vaikinukas išties jautė nuoskaudą ir norėjo atsirevanšuoti už praėjusius metus, kai su Rūta Ščiogolevaite dainininkui Mantui Jankavičiui įsiveržus į priekį, vos per plauką liko antri. Bet Deivydas pernai laimėjo kur kas daugiau nei bet kuris kitas projekto dalyvis - šeimą.
Ketvirtą vietą iškovojusi Agnė Šemberienė su partneriu Vadimu Šuško iš pradžių šiek tiek nusiminė
- juk tiek daug pastangų įdėjo - visą širdį šokiams atidavė. Tačiau pailsėjusi ir viską gerai permąsčiusi suprato, kad žiūrovas, kaip ir klientas, visada teisus. Agnė džiaugiasi, kad ryžosi dalyvauti šokių projekte ir išmoko šokti. Nors projektas jau baigtas, renginių organizatorė šokių net neketina mesti. „Man atrodo: mes visi dabar jaučiamės tarsi sugrįžę iš savotiško karo. Tačiau esu patenkinta, kad ryžausi dalyvauti. Kadangi niekada nebuvau šokus, manau, ketvirta vieta yra gerai. Toks buvo žiūrovų ir komisijos sprendimas. Ir aš gerbiu jų nuomonę," - kaip visada šiltai šypsojosi Agnė.
Šokio paslapčių Agnė planuoja mokytis pas tuos pačius choreografus, kurie ją treniravo LTV šokių projekte - Kęstutį Andrijevskį, Ronaldą Kirvelį, Dainą Keturkaitę. Jau šį šeštadienį Agnę treniravo Lotynų Amerikos šokių profesionalė, sportinių šokių klubo „Sūkurys" trenerė Gabrielė Valiukaitė. Šiemet Agnė planuoja ne tik šokti, bet ir dainuoti, tik apie tai dar nenori kalbėti.
Temos: 1 Šokiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:17
01:25
01:10:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką