Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 balandžio 17d. 12:23

Staigmena Vytarui Radzevičiui

Foto naujienai: Staigmena Vytarui Radzevičiui
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo
Žurnalistas Vytaras Radzevičius (40) net aiktelėjo iš nuostabos, kai Vilniaus „L’Amour“ klube didžiulis būrys bičiulių jį pasitiko plojimais.
Žurnalistas Vytaras Radzevičius (40) net aiktelėjo iš nuostabos, kai Vilniaus „L’Amour“ klube didžiulis būrys bičiulių jį pasitiko plojimais. Iki paskutinės sekundės Vytaras neįtarė, kas keturiasdešimtmečio proga iš tiesų laukia. „Ramiai išėjęs su žmona vakarieniauti, – vėliau pasakojo, – Vokiečių gatvėje, prie kazino, sutikau Chorą, Bilą ir Jogailą (Liną Zarecką, Gidoną Šapiro ir Jogailą Morkūną – red. past.). Choras pasveikino su gimtadieniu, o Jogaila ta proga pasiūlė išlenkti po taurelę. Žmona tam, aišku, priešinosi, užtat viskas atrodė itin natūraliai. Kai nuėjome į klubą, išgirdau savo brolio Jono balsą. Jis skaičiavo: „Trys, du, vienas!“ Pamaniau, kad Jonas veda renginį. Tada pasigirdo „Biplan“ daina „Labas rytas, štai ir aš!“ Nė už ką nebūčiau patikėjęs, kad mane galima taip „išdurti“.“
Vytaras – pankroko gerbėjas. Tai ir padiktavo vakarėlio temą – svečių paprašyta apsirengti pankais. Kai kurie itin pasistengė. „Buvo bičiulių, kuriuos sunkiai atpažinau“, – juokiasi jubiliatas ir tikina šią šventę prisiminsiąs visą gyvenimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką