Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 20d. 12:57

Stanislovas Buškevičius prisipažino užsiiminėjantis „parkūru“

Foto naujienai: Stanislovas Buškevičius prisipažino užsiiminėjantis „parkūru“
zmones24.lt / LNK nuotr.

Stanislovas Buškevičius mėgsta bėgioti didelius nuotolius, mėgsta išbandyti ekstremalius sveikuoliškus dalykus, lenda į eketę ir basas eina per žarijas.

Stanislovas Buškevičius mėgsta bėgioti didelius nuotolius, mėgsta išbandyti ekstremalius sveikuoliškus dalykus, lenda į eketę ir basas eina per žarijas.

Labiausiai neįtikėtina tai, kad Kauno miesto vicemeras niekada niekada nebandė alkoholio ir nerūkė. Politikas tikino, kad net jaunystėje neragavo alkoholio ir nerūkė, nes nuo paauglystės skaitė knygas apie neigiamą jų poveikį sveikatai. Jo žodžiais „Auksinės blykstės“ studijoje negalėjo patikėti nei vedėjai, nei kiti laidos svečiai. Žilvinas Žvagulis, laukdamas savo pasirodymo scenoje, replikavo, kad S.Buškevičiaus žodžiai – nesąmonė. Saulėnui taip pat kilo klausimas: „Tai kiek reikėjo prieš tai išgerti, kad išvis nustotum gerti?“

Labai nenoromis, bet „Auksinės savaitės blykstės“ vedėjams pavyko ištraukti ir dar vieną žinią iš Kauno miesto vicemero. Pasirodo, laisvalaikiu jis mėgsta šokinėti nuo aukštų pastatų, statinių ir kitų kliūčių. Apie naują aistrą – parkūrą, vyriškis pasakojo nenoriai, nes visuomenėje vis dar gajus neigiamas požiūris į šią veiklą.

Iš prancūzų kalbos išvertus žodį „parkour“, reikštų „distancija“, „kliūčių ruožas“. Tai – prieš du dešimtmečius atsiradusi sportinio tipo veikla, kažkas tarp rytų kovos menų, akrobatikos ir ekstremalaus sporto, judėjimo menas, kurios pagrindinis principas yra patekti iš vienos vietos į kitą kiek įmanoma greičiau ir efektyviau. Medžiai, stogai, sienos - įprastos parkūru užsiimančiųjų, vadinamųjų treiserių, kliūtys.

Stanislovas Buškevičius net pademonstravo savo treiserio sugebėjimus „Auksinės savaitės blykstės“ studijos užkulisiuose. Įkalbėtas laidos rengėjų, politikas, pasipuošęs išeiginiais batais, nušoko iš keturių metrų aukščio stelažų „Auksinės blykstės“ studijos užkulisiuose!

Be to, politikas pademonstravo puikią sportinę formą ir fizinį pasirengimą Saulėno ir Vydo rungtyje. Reikėjo padaryti kuo daugiau atsispaudimų skambant ritmingai muzikai. Muzika baigėsi, Saulėnui net akys išvirto, o Stanislovas ir toliau darė atsispaudimus. Kauno miesto vicemeras įrodė, kad jam, kalbant apie sportinę formą, nei politikos, nei pramogų pasaulyje jam lygių nėra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką