Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stano nori mokslo reformos

Foto naujienai: Stano nori mokslo reformos
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunerimęs dėl studijų kokybės Lietuvoje Stano neprieštarauja aukštojo mokslo reformai, nes pats būdamas studentas puikiai žino, kad susiklosčiusią situaciją būtina keisti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Sunerimęs dėl studijų kokybės Lietuvoje Stano neprieštarauja aukštojo mokslo reformai, nes pats būdamas studentas puikiai žino, kad susiklosčiusią situaciją būtina keisti. „Studijavau Vilniaus universitete, dabar studijuoju Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje, todėl puikiai žinau, koks studentų gyvenimas, kaip būna su tais dėstytojais ir kaip veikia mokslo sistema Lietuvoje. Turbūt ne tik man, bet ir kitiems akivaizdu, jog jau seniai metas tą senstelėjusią tvarką bent šiek tiek patobulinti. Todėl man visai nesuprantamas noras sukliudyti aukštojo mokslo reformos įgyvendinimui,“ – samprotavo atlikėjas. „Manau, kad baimė skolintis pinigus iš banko studijoms yra visiškai nepagrįsta. Vadovavimasis sovietine praktika, kad kažkas turi už tave atsakyti turi baigtis. Juk studijavimas yra pirmasis žingsnis į realų gyvenimą, kuriame niekas nieko už dyką neduoda,“ - piktinosi Stano.
„Turiu nemažai draugų iš JAV, kurie studijuoja ir už mokslą moka tiek, kad net blogiausiam sapne mitingo prieš mokslo reformą organizatoriai tokių sumų nesapnuoja. Na, aišku, skiriasi mūsų pragyvenimo lygis, bet dėl to jų požiūris į mokslą kitoks, jie į savo išsilavinimą žiūri ne taip atsainiai, kaip studentų dalis, kuri gauna žinias nemokamai,“ – sakė dainininkas.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką