Dabar populiaru
Publikuota: 2008 vasario 20d. 13:33

Stano tapo kirpėju. Pirmasis jo klientas - Rytis Cicinas

Foto naujienai: Stano tapo kirpėju. Pirmasis jo klientas - Rytis Cicinas
zmones24.lt / Rytis Cicinas nepabūgo Stano, nors pastarasis iki šiol tėra kirpęs tik savo šunį

Populiarusis atlikėjas Rytis Cicinas panoro, kad dainininkas Stano padailintų jam šukuoseną.
Stano, kurio dabartinė šukuosena sukelia nevienareikšmiškų nuomonių, pats išmoko kirpti! Į LNK laidą „Mano žvaigždė“ kreipėsi vieno sostinės grožio salono specialistė Raminta. Ji nebespėja susitvarkyti su užgriuvusiais darbais, tad neprošal būtų pavaduotojas kirpėjai. Raminta ryžosi paprašyti Stano pagalbos.
Iki šiol atlikėjas yra kirpęs tik savo šunį. „Dabar jau visko išmokau: kaip plauti galvą, laikyti žirkles ir panašių niuansų. Juk tai labai atsakingas darbas. Nėra didesnės dramos, kai moteris išeina iš kirpyklos apkirpta ne taip, kaip norėjo...“, - laidoje sakė dainininkas. „O argi vyrai dramos nedaro, jei juos ne taip apkerpa?“, - pasiteiravo laidos vedėja Livija Gradauskienė. Stano nesutriko: „Vyrai tikrai nedaro. Matote, kaip aš apsikirpęs? O juk visai dėl to nepanikuoju...“.
Stano kelias valandas dirbo kirpėju. Sulaukė įvairių klientų: vieni noriai atsidavė „šviežio“ kirpėjo rankoms, kiti tik įtariai žvilgčiojo. Stano žirklėmis pagražino net keletą žmonių. Po sunkios darbo dienos dainininkas atrodė pavargęs: „Bet nejaugi jūs jiems nepasakėte, kad aš juos kirpsiu? Siaubas. Juk jie taip apkirpti turės išeiti į gatves...“.
LNK studijoje pasakodamas įspūdžius iš kirpyklos, Stano kiek sutriko, kai buvo atnešta kėdė, džiovintuvas ir kirpėjo reikmenų komplektas. Netrukus paaiškėjo, kad užduotis dar nesibaigė. „Pasitikime dar vieną Stano klientą!“, - po šių Livijos žodžių į sceną įžengė populiarusis dainininkas Rytis Cicinas ir krestelėjo į kirpėjo krėslą.
„Na, tai ką... patrumpinsim iš nugaros šiek tiek?“, - susijaudinimą slėpti mėgino Stano, kol R. Cicinas įsitaisė patogiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką