Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 8d. 15:44

Su kuo Mindaugas Stasiulis norėtų permiegoti?!

Foto naujienai: Su kuo Mindaugas Stasiulis norėtų permiegoti?!
zmones24.lt / LNK nuotr.

Griežtasis „Muzikos akademijos" komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis kas šeštadienį dalyvius vaišina aštriomis ir šmaikščiomis kritikos ir lengvų pašaipų dozėmis. Pavaišinome ir mes Mindaugą - paklausėme ir to, ko daugelis neišdrįstų...

Griežtasis „Muzikos akademijos" komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis kas šeštadienį dalyvius vaišina aštriomis ir šmaikščiomis kritikos ir lengvų pašaipų dozėmis. Pavaišinome ir mes Mindaugą - paklausėme ir to, ko daugelis neišdrįstų... Ir Mindaugas tik dar sykelį pademonstravo, kad iškalbos ir humoro jausmo jam netrūksta.


Mindaugai, ką atsakytum paklaustas, su kuo iš „Muzikos akademijos" norėtum permiegoti?


Jei būtų pernykštė „Muzikos akademija", būtų lengviau atsakyti. Ten juk dalyvavo labai skandalingas asmuo, kuris man labai patiko. Tai Baiba Skurstenė. Ir Gabrielė labai graži. Bet iki lovos, manau, nebūtų įmanoma prieit... O šiemet permiegot... o būtina? Jeigu jau reikia, tai galima. Būtų įdomu. Na, kas čia galėtų būti... Kafka - ne, Atas man irgi negražus. Eglė gerai atrodo, mano kolegė Simona irgi. Ir, žinoma, iš keršto norėčiau tai padaryti su Inga Jankauskaite (juokiasi).


O už ką jai keršyti?


Mes vis pešamės tiesioginiame eteryje. Aš - budelis, o ji neva doroji gynėja.


Sakei, „Muzikos akademijoje" būsi baisesnis už Rūtą Ščiogolevaitę. Kam tos baisybės?


Juokavau, nes būti baisesniu už ją neįmanoma.


Pats nemoki dainuoti, o dainininkus kritikuoji. Ar nė gėda?


Jei dainuočiau, būtų gėda. Iš manęs dainininkas neišeitų. Bet scena yra toli gražu ne tik dainavimas. Turiu ausis ir akis - kol girdžiu ir matau, tol niekas man liežuvio neužriš. Aš atstovauju statistiniam žmogui, kuris sėdi prie televizoriaus ir burnoja. Dar ne taip burnoja... su rusiškais žodžiais išsako kritiką. Visi turi teisę vertinti.


O ar dėl savo griežtos kritikos esi nebijai sulaukti grąžos po filmavimo?


Kai Kafkai parašiau penketą, jis manęs klausė, kodėl taip pasielgiau. Atsakiau, kad nieko nežinau ir, kol vyksta ikiteisminis tyrimas, nieko nekomentuoju. Nėra prasmės komentuot. Vertinu taip, kaip noriu. Nepatiko man tą dieną Kafka. Ką jis man padarys? Juk jis nėra stambus vyras. Štai, jei jau prieitume iki muštynių, su Nerijumi būtų problemų. Tačiau manau, kad po dviejų raundų ne tiek jėga, kiek gudrumu jį įveikčiau.


Kurį „Muzikos akademijos" dalyvį pasikviestum dainuoti į savo artėjantį 30-mečio jubiliejų?


Jei man būtų 60, pasikviesčiau Radži, jei 70 - Merūną, o jei 140 metų - Andrių Rimiškį. Į savo vestuves, ko gero, pasikviesčiau dainuoti Atą - juk jis vestuvių muzikantas. O į jubiliejų... kol dar nepradėti taurieji gėrimai, norėčiau išgirsti pernykštės „Muzikos akademijos" dalyvį Sashą Son.


Ar lauki savojo jubiliejaus?

O, viešpatie... tai yra siaubas - man tuoj bus 30! Bijau, kad neateitų vidurinio amžiaus krizė per anksti. Jaučiu simptomus: labai noriu džipo ir dairausi į jaunas panas labai stipriai.


Išties... teko girdėti, kad draugauji su „Olialia mergaite".

Taip, bet tik po Simo Jasaičio (jis draugauja su „Olialia pupyte" Oksana Pikul - red.)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką