Dabar populiaru
Publikuota: 2008 kovo 14d. 13:43

„Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis

Foto naujienai: „Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis
zmones24.lt / Foto naujienai: „Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis

„Sudaužytų širdžių klubo“ vedėjoms padėti ir patirtimi pasidalinti jau nusprendė Laima Paksienė, dainininkė Mia ir visai nesenai iširusios grupės „Mango“ narė Rima.

Kiekvienais metais pavasaris mus pasitinka ne tik ilgesnėmis ir šiltesnėmis dienomis, bet ir įvairiomis nelauktomis, bet maloniomis naujienomis. TV3 laidos „Sudaužytų širdžių klubo“ kūrėjai, pagaliau atėjus pavasariui, taip pat nusprendė savo žiūrovus pamaloninti staigmenomis. „Nuo šiol į savo laidą nusprendėme kviesti ne tik svečius, kurie išpasakos savo gyvenimo istorijas ir vienokiu ar kitokiu būdu bandys sulipinti įskilusias širdis, bet į pagalbą žaviosioms vedėjoms pasikviesti ir vis naują visuomenei puikiai pažįstamą moterį. Jos, kiekvienoje laidoje pavaduodamos vieną iš „Sudaužytų širdžių klubo“ žaviųjų merginų, perteiks savo įgytą patirtį, dalins patarimus ir kartu su Skaiva Jasevičiūte, Renata Ražanauskiene ar Egle Jackaite bandys padėti herojėms išspręsti jų problemas“, – pasakoja „Sudaužytų širdžių klubo“ prodiuseris Kristupas Krivickas.
Kiekvienoje laidoje vis kita, dar visai nesenai „Sudaužytų širdžių klube“ dalyvavusi ar savo patirtimi norinti pasidalinti žinoma pramogų pasaulyje moteris atsisės į vedėjos kėdę ir būsimoms herojėms stengsis užgydyti širdies žaizdas. Gali atsitikti ir taip, kad naujoms „Sudaužytų širdžių klubo“ narėms ryškiai sužibus laidoje žiūrovai jas vedėjų amplua matys ir dažniau. „Sudaužytų širdžių klubo“ vedėjoms padėti ir patirtimi pasidalinti jau nusprendė Laima Paksienė, dainininkė Mia ir visai nesenai iširusios grupės „Mango“ narė Rima.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:40
04:50
00:19

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką