Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 14d. 15:20

„Suicide DJs“ sugrįžta su nauja daina „Sleep Well“

Foto naujienai: „Suicide DJs“ sugrįžta su nauja daina „Sleep Well“
zmones24.lt / suicidedjs.blogas.lt nuotr.

Ryški ir charizmatiška jaunų aktorių ir muzikantų grupė „Suicide DJs“ dovanoja klausytojams savo naujausią kūrinį „Sleep Well“, kuris jau pasiekė Lietuvos radijo stotis.

Ryški ir charizmatiška jaunų aktorių ir muzikantų grupė „Suicide DJs“ dovanoja klausytojams savo naujausią kūrinį „Sleep Well“, kuris jau pasiekė Lietuvos radijo stotis. Tai yra ketvirtasis radijo singlas iš praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusio debiutinio grupės albumo „Animation (…)“, kurio pristatymo koncertas sutraukė arti tūkstančio klausytojų, o patį albumą puikiai įvertino daugelis muzikos kritikų.
Ankstesnis grupės radijo singlas „Final Shot (Vitaras remix)“, pasirodęs dar metų pabaigoje, sulaukė didelio šokių muziką grojančių stočių dėmesio. Šiuo metu šis kūrinys radijo stoties „Power Hit Radio“ apdovanojimuose, kurie įvyks balandžio pabaigoje, minimas tarp pretendentų laimėti „Geriausios lietuvių šokių muzikos dainos“ nominacijoje.
Pačią pirmąją savo dainą „The Samurai Song“ grupė „Suicide DJs“ radijo stotims pasiūlė beveik lygiai prieš metus, taip pat praėjusių metų balandį. Šį kūrinį pamėgo nekomercinę muziką grojančios radijo stotys ir iki šiol tai yra vienas didžiausių favoritų muzikantų koncertuose. Vasaros pabaigoje nuskambėjusi melancholiška baladė „Time to Leave“ atvėrė grupei duris į didžiausias šalies radijo stotis.
„Suicide DJs“ muzikantams priklauso geriausių lietuviškos muzikos naujokų titulas ir ilgiausias – sudarytas iš daugiau kaip 150 žodžių – muzikos albumo pavadinimas Lietuvoje, o galbūt ir pasaulyje. Sausio mėnesį grupei buvo įteiktas Lietuvos rekordų knygos diplomas, užfiksuojantis ilgiausią mūsų šalyje kompaktinės plokštelės pavadinimą.
Visuomet linksmai nusiteikę ir energija trykštantys „Suicide DJs“ muzikantai jau subūrė didelį fanų ratą, kurie ne tik aktyviai šėlsta per grupės pasirodymus, bet ir sukūrė grupės gerbėjų internetinį dienoraštį, kuriame pateikia šviežių įspūdžių iš koncertų, nuotraukų, vaizdo medžiagą ir kviečia įsitraukti į diskusiją. Šį dienoraštį galima aplankyti adresu http://suicidedjs.blogas.lt.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką