Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 20, 10:43

Susipažinkite: Pranas Emilijus Didžiulis

Paskutinę praėjusių metų dieną naujagimio susilaukę Erica ir Jurgis Didžiuliai dėl pasirodžiusių neteisingų faktų apie jų sūnų bei šeimą nusprendė prabilti į žiniasklaidą.
Foto naujienai: Susipažinkite: Pranas Emilijus Didžiulis
Foto naujienai: Susipažinkite: Pranas Emilijus Didžiulis / zmones24.lt
Paskutinę praėjusių metų dieną naujagimio susilaukę Erica ir Jurgis Didžiuliai dėl pasirodžiusių neteisingų faktų apie jų sūnų bei šeimą nusprendė prabilti į žiniasklaidą.
„Brangiausia, ką mes turime yra šeima ir šeimyninis gyvenimas. Dėl šios priežasties esame priėmę sprendimą jo neviešinti ir toliau norėtume išlaikyti šias privatumo ribas,“ – teigė jie. Erica ir Jurgis džiaugėsi, kad žmonės domisi, kaip sekasi jiems bei naujagimiui, tačiau prasitarė, kad dažnai tai sukelia daug nepatogumų ir rūpesčių. „Norėtume pranešti, kad neduosime jokių su šeima susijusių interviu bei nedalyvausime šeimos fotosesijose. Tikimės, kad žmonės, o ypač žiniasklaida, supras mūsų sprendimą ir gerbs šią poziciją,“ – sakė Erica ir Jurgis. Jaunoji šeima nusprendė parašyti šį pranešimą, siekdami sumažinti žurnalistų spaudimą bei norėdami patikslinti pasirodžiusią klaidingą informaciją. „Vienas žurnalas jau ne pirmą ir ne antrą kartą spausdina žinutes su neteisingais vardais, citatomis ir pan. Taip pat jame pasirodė jokios sąsajos su realybe neturintys straipsniai apie Atlantos, R.Ščiogolevaitės, Sati ir Ericos „mamos klubą“,“ – piktinosi Jurgis. Ne taip, kaip buvo parašyta kai kuriuose leidiniuose, Ericos ir Jurgio Didžiulių sūnaus vardas yra Pranas Emilijus. Jis gimė gruodžio 31 dieną, 11.40 val. Vilniuje, Antakalnio ligoninėje. „Norėtume nuoširdžiai padėkoti visiems žurnalistams ir fotografams, kurie iki šiol labai supratingai žiūri į mūsų norą išsaugoti šeimos privatumą. Tikimės, kad ir visi kiti supras mūsų vertybes ir gerbs šį sprendimą,“ – pridūrė jie.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką