Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 10d. 15:51

Svetlana Pronina: su juo man tiesiog ramu…

Foto naujienai: Svetlana Pronina: su juo man tiesiog ramu…
zmones24.lt / Butauto Barausko nuotrauka

Nors ir koks vyriškis atsidurtų egzotiškos išvaizdos advokatės Svetlanos Proninos (47) draugijoje, neabejotinai būtų išnarstytas po kaulelį.

Nors ir koks vyriškis atsidurtų egzotiškos išvaizdos advokatės Svetlanos Proninos (47) draugijoje, neabejotinai būtų išnarstytas po kaulelį. Vasarą iširus nė metų netrukusiai santuokai su antruoju vyru, advokatė jau kuris laikas savaitgalius leidžia su buvusiu valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministru Kęstučiu Skrebiu (43). Praėjusį savaitgalį jiedu buvo pastebėti viename sostinės naktiniame klube.

Išgirdusi klausimų apie naują gerbėją, advokatė šypsosi ir bando nukreipti kalbą. „Dar per anksti kalbėti, juk mes su Kęstučiu pažįstami nuo gruodžio mėnesio. Po advokatūros pokylio kolegos pakvietė vykti į Cigarų klubą. Ten ir buvau supažindinta su Kęstučiu. Jis – šio klubo vadovas. Tą vakarą pasiūlė surūkyti cigarą. Man patiko. Be to, jis sakė, kad geriau rūkyti cigarus, o ne cigaretes. Bet juk kiekvienas savo prekę giria (šypsosi). kartais pasiduodu jo įtaigai“, – pasakodama apie naują pažintį atsargiai žodžius renka ponia Svetlana.

Kuo dvejas skyrybas išgyvenusią advokatę sužavėjo buvęs įtakingas politikas? „Jis – tikras inteligentas. Su juo man tiesiog ramu. Kartu praleidžiame kiekvieną savaitgalį, planuojame atostogas. Nori daugiau sužinoti? Šįkart neskubėsiu, – ramiu balsu ištaria lenkiško ir azerbaidžanietiško kraujo turinti teisininkė. Ar ji jaučiasi pakylėta ir laiminga? – Aš visada jaučiuosi laiminga. O dabar mane aplankė dar du kiekvienai moteriai svarbūs jausmai: ramybė ir palaima. Kad ir kaip ten būtų, aš vis dar tikiu tikra meile (juokiasi).“

Nenuostabu, kad ponas Kęstutis patraukė advokatės dėmesį. Jis – diplomuotas fizikas ir inžinierius elektrotechnikas bei teisės magistras, studijavęs administracinę teisę. Puikiai moka rusų ir anglų kalbas, gali susikalbėti vokiškai. Prieš keletą metų išskirtinio dėmesio jis sulaukė ne tik kaip įtakingas politikas, bet ir kaip žinomos advokatės Jūratės Zabielaitės bičiulis, lydėjęs ją į Vienos pokylį.

Pirmą kartą viešame renginyje fotografai išskirtinės išvaizdos advokatę pastebėjo šiek tiek daugiau nei prieš porą metų vienos ambasados renginyje. Tada ponia Svetlana jau buvo išsiskyrusi su pirmuoju vyru Ježi Proninu, nes pajuto, kad jųdviejų meilė tiesiog išblėso. Pora susilaukė dviejų dukrų. Pernai pavasarį ištekėjusi dvidešimt trejų Evandželika studijuoja teisę, praėjusiais metais vidurinę mokyklą baigusi Simona taip pat pasirinko teisės mokslus.

Ponią Svetlaną žiniasklaida tiesiog graibsto dėl išskirtinės išvaizdos ir ekstravagantiškų apdarų, į ją, vos pasirodžiusią kokiame nors renginyje, iškart nukrypsta dešimtys fotoobjektyvų. „Visada pati sugalvoju, kaip noriu atrodyti, – neslepia advokatė. – Turiu siuvėją, kuri siuva vakarinius drabužius. Kai renkuosi modelius, konsultuojuosi su drauge. Pastebėjau, kad ji visada stengiasi kuo daugiau pridengti mano kūno. O aš noriu parodyti viską, ką turiu. Jai sakau: tai kada aš parodysiu, jei ne dabar? Kai būsiu senė? Mano vakarinės suknelės būna su gilia iškirpte priekyje arba nugaroje. Nesuprantu, kodėl mūsų moterys nesipuošia.“

Ne mažiau dėmesio advokatė sulaukė 2007-jų rudenį, kai po kelių mėnesių draugystės ištekėjo už porą metų jaunesnio kolegos Gido Buroko. „Vieną liepos vakarą išėjau parūkyti į balkoną ir netikėtai priešais esančiame balkone pastebėjau vyriškį. Pagalvojau, kaip aš jo anksčiau nemačiau, gal neseniai butą pradėjo nuomoti? Kitą vakarą lyg ant sparnų lėkiau namo, kad vėl išeičiau į balkoną. Jis vėl ten stovėjo. Ir taip – visą savaitę. Šeštadienį mūsų žvilgsniai susitiko ir jis pakvietė mane pas save. Prasėdėjome balkone nuo pusės aštuonių vakaro iki pusės keturių ryto. Paskui beveik neišsiskyrėme, o rugpjūčio 9-ąją padavėme prašymus susituokti“, – tuomet kalbėjo laiminga moteris ir pridūrė, kad vyras jai dovanojo pačią brangiausią dovaną – savo laisvę, nes jis dar nebuvo vedęs.

Deja, laimingos dienos truko neilgai. Svetlana apie šeimą ištikusią krizę kalbėti nenorėjo. Net ir po praėjusią vasarą įvykusių skyrybų ji nesišvaistė komentarais, o paklausta, ar bendrauja su buvusiais vyrais, juokiasi: „Žinoma. Ginas – mano kaimynas. Pykčio aš nelaikau. Nesvarbu, kad jis mane įskaudino. Gyvenimas per daug trumpas, kad jį nuodytum pykčiu ir neapykanta.“

Koks Svetlanos Proninos vyro idealas? „Pirmiausia vyras turi gerbti moterį, kuri yra šalia jo. Ji jam turi būti svarbiausia. Kai vyras žiūri į veidrodį ir mato tik save, blogai. Vyras turi sugebėti parodyti, kad didžiuojasi savo moterimi su visais jos trūkumais, – sako advokatė. Paklausta, ką mano apie sklandančias kalbas, esą ji ieško turtingų arba solidų statusą turinčių vyrų, net pykteli. – Aš niekada neieškau vyrų! Norėčiau, kad mano draugas turėtų tokią pat finansinę padėtį, kaip ir aš. Tai padeda išvengti dviprasmybių. Bet aš nekenčiu kalbėti apie pinigus. Esu iš tų žmonių, kurie geriau duoda, nei ima.“
Temos: 1 Svetlana Pronina
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką