Dabar populiaru
Publikuota: 2008 kovo 9d. 09:16

„Švieski man vėl“ – anuliuoti rezultatai!

Foto naujienai: „Švieski man vėl“ – anuliuoti rezultatai!
zmones24.lt / Kristina Kazlauskaitė

Pirmame ir vieninteliame Lietuvoje TV3 šlagerių projekte „Švieski man vėl“ – kiekvieną kartą netrūksta staigmenų.

Pirmame ir vieninteliame Lietuvoje TV3 šlagerių projekte „Švieski man vėl“ – kiekvieną kartą netrūksta staigmenų. Šį šeštadienį jų buvo itin gausu – Tarptautinės moters dienos proga laidos vedėjos kėdę iš Kristinos Kazlauskaitės pagrobė šmaikštumo nestokojanti Zita iš Mažeikių. Petro „nupirktoje“ laidoje tarpusavyje varžėsi tik projekto dalyviai vyrai, o juos vertino „Švieski man vėl“ dailiosios lyties atstovės: Rūta Morozovaitė, Irena Ulvydaitė-Snabaitienė ir Nelly Paltinienė. Atrodė, kad atlikėjos turės puikią progą įkąsti savo konkurentams, bet jos, kaip susitarusios, rašė vieną dešimtuką po kito. Tik Rūta Morozovaitė nepasigailėjo Adolfo Jarulio, Simono Donskovo ir projekto naujoko Valdemaro Antanavičiaus ir jiems „įpylė“ po devynetą.
Neilgai truko Zitos karaliavimas ir į sceną grįžusi Kristina Kazlauskaitė paskelbė savo verdiktą – mažeikiškės laidos metu vykęs balsavimas yra... anuliuotas. Komisijos sprendimu nė vienas projekto dalyvis nebuvo grąžintas į repeticijų salę, bet ir čia staigmenos nesibaigė. Neseniai „Švieski man vėl“ scenoje pasirodžiusi panevėžietė Irena Ulvydaitė-Snabaitienė pati pasiprašė leisti jai repetuoti, nes ji savo vietą norinti užleisti iškritusiai Lilijanai Ablėnaitei.
„Manau, kad Lilijana yra daug vertesnė už mane dalyvauti šiame projekte, bet aš taip pat niekur nedingsiu – lauksiu, kol žiūrovų sprendimu vėl galėsiu lipti į „Švieski man vėl“ sceną“, – savo sprendimą argumentavo Irena.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:40
04:50
00:19

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką