Dabar populiaru
Publikuota: 2008 kovo 2d. 13:33

„Švieski man vėl“ – net penki dešimtukininkai

Foto naujienai: „Švieski man vėl“ – net penki dešimtukininkai
zmones24.lt / Lilijana Ablėnaitė

Vis labiau kyla TV3 projekto „Švieski man vėl“ dalyvių rezultatai. Ketvirtajame koncerte estrados grandai iš komisijos negavo nė vieno žemesnio nei 9 balų įvertinimo.

Vis labiau kyla TV3 projekto „Švieski man vėl“ dalyvių rezultatai. Ketvirtajame koncerte estrados grandai iš komisijos negavo nė vieno žemesnio nei 9 balų įvertinimo – daugeliui buvo skirti aukščiausi tik dešimtukai.
Komisijos nariai – radijo stoties M-1 programų direktorius Mindaugas Stasiulis, muzikologas Kazimieras Šiaulys ir dainininkė Gintarė Karaliūnaitė džiaugėsi puikiais atlikėjų pasirodymais ir išskyrė net penkis lyderius. Iš repeticijų salės grįžęs Viktoras Malinauskas, Rūta Morozovaitė, Romas Dambrauskas, Nelly Paltinienė ir grupė „Rondo“ iš visų komisijos narių gavo tik dešimties balų įvertinimus ir tapo absoliučiais vakaro dešimtukininkais.
Nors ir nedaug nuo lyderių atsiliko, į repeticijų salę teks grįžti vyriausiai projekto dalyvei Lilijanai Ablėnaitei. Atlikėja dėl to per daug neliūdi, nes žiūrovų valia ji gali bet kada vėl pasirodyti „Švieski man vėl“ scenoje.
Projekto naujokė panevėžietė dainininkė Irena Ulvydaitė-Snabaitienė ypač daug pagyrimų ir netikėto didelio palaikymo sulaukė iš dainininkės Gintarės Karaliūnaitės. Juk buvo kalbama, kad dėl dainos „Debesėlis“ atlikimo tarp jų vos nekilo konfliktas.
„Mes labai maloniai pasišnekėjome ir nebuvo jokių nesklandumų“, – džiaugėsi Irena. Ir taip puikią vakaro atmosferą praskaidrino dar vienas komisijos narys – G. Karaliūnaitės Ši-cu veislės kalytė Mūza Muzika.

Ketvirtos laidos komisijos narių balų vidurkis:

Viktoras Malinauskas su daina „Rožė“ – 10
Grupė „Rondo“ su daina „Egle, mano sese – 10
Rūta Morozovaitė su daina „Žodžiai“ – 10
Romas Dambrauskas su daina „Sodas“– 10
Nelly Paltinienė su daina „Mylėk ir lauk“– 10
Grupė „Vairas“ su daina „Ant slenksčio“– 9,67
Simonas Donskovas su daina „Laiko ratas“– 9,67
Adolfas Jarulis su daina „Sakyki kam atskyrei mus“ – 9,67
Irena Ulvydaitė-Snabaitienė su daina „Iškylautojų dainelė“– 9,67
Lilijana Ablėnaitė su daina „Mama“– 9,33

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką