Dabar populiaru
Publikuota: 2008 vasario 21d. 17:38

„Švieski man vėl” skambės daina Janinai Miščiukaitei

Foto naujienai: „Švieski man vėl” skambės daina Janinai Miščiukaitei
zmones24.lt / Neli ir Nelly

Vakar estrados grandus, dalyvaujančius šlagerių parade „Švieski man vėl”, pribloškė žinia apie Janinos Miščiukaitės išėjimą anapilin. J. Miščiukaitė pasirodė pirmoje „Švieski man vėl” laidoje, kur kartu su „Žvaigždžių kvartetu” atliko dainą „Paryžiaus tango”. Projekte dalyvavę kolegos Janiną prisimena kaip ištikimą scenos bendražygę, puikią atlikėją ir itin gyvybingą moterį. Tad šį šeštadienį, 21.00 val., TV3 laida „Švieski man vėl” prasidės daina, skirta J. Miščiukaitei pagerbti – visi dalyviai sudainuos vieną paskutiniųjų Janinos atliktų dainų „Būna dienų”.
Muzika – tai gyvenimo vanduo, tad dainos ir toliau turi skambėti, o projektas tęstis – šį šeštadienį žiūrovus stebins ne vienas duetas. Kaip ir buvo žadėta praėjusioje laidoje, bendrą dainą įrašė dvi skirtingų kartų, bet panašiu pseudonimu besipuikuojančios dainininkės – Nelly ir Neli. Jos atliks ypač jausmingą kūrinį „Kapitono tango”.
„Aš šią dainą norėjau atlikti konkursinėje programoje, bet Neli ji taip patiko...”, – šypteli Nelly Paltinienė, nusileidusi jaunosios kolegės norams.
„Buvo be galo gera dirbti su šia dainininke. Mes iš tiesų radome bendrą kalbą”, – sako Nijolė Pareigytė-Neli. Ji dėl šios dainos išmoko net keletą tango judesių, kuriuos pademonstruos scenoje!
Tai ne vienintelis duetas šį šeštadienį – komisijos nariu tapęs dainininkas Mino turės teisę pasikviesti į pagalbą bet kurį projekto dalyvį atlikti vieną dainą. Kas suvirpins Minučio, kaip jį vadina projekto vedėja Kristina Kazlauskaitė, širdį ir su kuo jis uždainuos kultinę savo dainą „Panelė Rožė”?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką