Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiesioginis informacinis šou „TV antis“

Foto naujienai: Tiesioginis informacinis šou „TV antis“
zmones24.lt / TV3 nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujos laidos kūrybinė komanda pranešinės žiūrovams karščiausius įvykius iš Lietuvos ir pasaulio, kiekviename iš jų, nesvarbu, sporto ar verslo, politikos ar kultūros, ieškos ir atras juokingų spalvų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujos laidos kūrybinė komanda pranešinės žiūrovams karščiausius įvykius iš Lietuvos ir pasaulio, kiekviename iš jų, nesvarbu, sporto ar verslo, politikos ar kultūros, ieškos ir atras juokingų spalvų. Šalia originalių siužetų, naujos laidos žiūrovų lauks ir žaibo interviu su svarbiausiais dienos žmonėmis. Laidą tiesiogiai iš studijos ves Livija Gradauskienė ir Justas Jankevičius, televizijos tiltais susijungdami su specialiais korespondentais - Aiste Paškevičiūte, Vytautu Šapranausku ir Džiugu Siaurusaičiu.


Kai kiti berniukai svajojo tapti kunigais, advokatais ir astronautais, Justas Jankevičius nuo mažumės svajojo dirbti CNN. Pernai TV3 laidoje „Humoro klubas" jis smarkiai priartėjo prie savo tikslo parodijuodamas TV naujienų veteraną Roką Žilinską, o nuo rudens atsidurs faktiškai CNN tarpduryje - jis pakviestas vesti kasdieninę karščiausių naujienų laidą „TV antis".


„Kai sužinojau, kad šalia manęs TV studijoje sėdės Livija Gradauskienė, paširdžiuose pajutau bauginantį šaltuką, maždaug tokį, kuris mane aplankydavo per algebros kontrolinius, - prisipažino Justas - Iš jos radijo laidos „Tarp mūsų mergaičių" mokiausi tiriamosios žurnalistikos meno, ir taip jai to meno pavydėjau, kad rimtai kaltinau tėvus, jog negimiau mergaite."


„TV antyje" Justui į pagalbą įgyvendinant ambicingus planus apversti aukštyn kojomis Lietuvos žurnalistiką ateis dar du patyrę eterio vilkai. Vytautas Šapranauskas kamantinės politikus, o Džiugas Siaurusaitis visus kitus Lietuvos ir užsienio piliečius, nepatenkančius į politikų kategoriją. Abu prisipažino, kad darbas laukia tikrai kruvinas, tačiau ką daryti - krizė, sunkmetis, iš ko nors reikia prasimanyti duonai.


Tuo tarpu Aistė Paškevičiūtė, tapusi naujosios laidos specialiąja korespondente, į gyvenimą žiūri daug šviesiau.

„Aš ne tik kad sutikau talkinti „TV ančiai" nemokamai, bet dar ir pati primokėjau jiems, kad tik mane įsileistų į ekraną. Žinot, televizija yra tokia liga, kad ja susirgus priešnuodžių neįmanoma surasti. Negaliu kitaip - noriu save matyti ekrane kiekvieną vakarą, ir viskas."


 „TV antį" kuria jau iš „Humoro klubo" žiūrovams pažįstami Modestas Vaišnoras, Paulius Ambrazevičius, Martynas Snieganas, Aidas Puklevičius ir Darius Lukoševičius.

Komentarai
Temos TV
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką