Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tina ir Mino išvyko į Italiją susituokti?

Foto naujienai: Tina ir Mino išvyko į Italiją susituokti?
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai viename žurnale pasirodė Kristinos Navickaitės-Tinos (31) interviu apie tai, kad ji laukia, bet niekaip nesulaukia pasiūlymo tekėti iš mylimojo Mindaugo Mickevičiaus-Mino (33), pasigirdo dvejopų komentarų...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Kai viename žurnale pasirodė Kristinos Navickaitės-Tinos (31) interviu apie tai, kad ji laukia, bet niekaip nesulaukia pasiūlymo tekėti iš mylimojo Mindaugo Mickevičiaus-Mino (33), pasigirdo dvejopų komentarų: vieni piktinosi, kodėl romantiškas dainas atliekantis Mino yra toks nepraustaburnis, o kiti merkė akį neva tai puikus reklaminis triukas, atitrauksiantis visų akis nuo greitai įvyksiančių dviejų šou verslo atstovų draugystės.

Šiuo metu Tina ir Mino laiką leidžia Italijoje. Oficiali versija: Mino kelionės tikslas – komandiruotė, skirta italų kalbos žinioms gilinti ir susipažinti su kalbos dėstymu Italijoje. Pasak šaltinių, beveik metus sveiką gyvenimo būdą išpažįstanti „Tina Dance“ įkūrėja Italijoje taip pat neatostogauja – ji lankysis sveikos mitybos seminare.

Vis dėlto tarp Mino ir Tinos bičiulių šnabždamasi, kad iš Italijos daugiau kaip trejus metus draugaujanti pora grįš sumainę aukso žiedus.

Geras dainininko bičiulis restorano „Legenda“ šeimininkas Gediminas Juodeika (36) abejoja, ar įsimylėjėlių pora susituoks slapta nuo visų.

„Net neabejoju, kad vestuvių ceremonija vyks mano restorane, aš žadu būti pagrindiniu dalyviu, netgi į piršlius pretenduoju. Tik patys jaunavedžiai nuspręs, ar bus kviečiami žurnalistai, o vestuvių datos išduoti neturiu teisės“, – sako Gediminas.

Paklaustas, kodėl Tina viešai pasipasakojo liūdinti dėl to, kad Mino nesiruošia jos vesti prie altoriaus, Gediminas pusiau juokais, pusiau rimtai išsako savąją versiją: „Kiekviena moteris, priėjusi tam tikrą gyvenimo etapą, tikisi sulaukti žiedelio. Ne kartą ir žiūrovų, ir artimų žmonių akivaizdoje Mino buvo verčiamas galų gale pasipiršti širdies draugei, tačiau, matyt, jis norėjo tai atlikti tik vieno žmogaus akivaizdoje. Puikiai suprantu moteris, draugaujančias su visuomenėje žinomais vyrais, – kol vyrui ant piršto neuždeda žiedo, o ant kaklo – virvės, tol nesijaučia užtikrintai.“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką