Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Titas Blėdis. Baigėsi pinigai? Sudie, mielasis?!

Foto naujienai: Titas Blėdis. Baigėsi pinigai? Sudie, mielasis?!
zmones24.lt / Tomo Kapočiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalbama, kad kai žiniasklaidą pasiekė informacija, jog verslininkas Titas Blėdis skęsta skolose, pradėjo braškėti jo santuoka su televizijos laidų vedėja Violeta Repčenkaite-Blėdiene. O gal tai tik sutapimas?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Titas Blėdis.

Gimimo data, vieta: 1981 02 20, Vilnius.
Šeiminė padėtis: augina sūnų Matą (3).

Dabartinė veikla: UAB „Jamam“ ir interneto portalo Posh.lt vadovas.


Kalbama, kad kai žiniasklaidą pasiekė informacija, jog verslininkas Titas Blėdis skęsta skolose, pradėjo braškėti  jo santuoka su televizijos laidų vedėja Violeta Repčenkaite-Blėdiene. O gal tai tik sutapimas?


Tekėjo už perspektyvaus verslininko?


Kodėl neva išsiskyrė vienos iš gražiausių Lietuvos šou verslo porų - V. Repčenkaitės ir T. Blėdžio - keliai, pastaruoju metu spėlioja ne tik žurnalistai, bet ir poros bičiuliai. Pasigirdo kalbų, kad jauna moteris puolė į kito verslininko - vieno iš naktinio klubo „Tarantino“ savininkų Mindaugo Vosyliaus (37) - glėbį. Tiesa tai ar melas, Violeta nekomentuoja. Visada mielai bendravusi su žiniasklaida moteris šį kartą atsitvėrė tylos siena. Apie savo širdies reikalus nelinkęs kalbėti ir Titas. Tačiau vaizdai kartais kur kas iškalbingesni už žodžius: žurnalo „Privatu!“ fotografui pavyko verslininką užfiksuoti viename renginyje meiliai besiglaudžiantį prie žavios tamsiaplaukės.


Visas dukters paslaptis žinanti Violetos mama Sabina Repčenkienė neskuba dėti taško šioje istorijoje. „Kadaise, kai buvau jauna, neseniai ištekėjusi, mums su vyru taip pat teko išgyventi krizę. Galvojome ir apie skyrybas“, - neseniai žurnalistams prisipažino moteris.


Artimas porai bičiulis (vardas ir pavardė redakcijai žinoma) žurnalui „Privatu!“ prasitarė, kad Titas labai sielojosi dėl byrančios santuokos: „Jis buvo lyg nesavas, ilgai kalbėjomės... Nenoriu nieko bloga sakyti apie Violetą, bet nepasakysiu ir nieko gera. Tai moteris, kuriai patinka prabangus gyvenimas, todėl natūralu, kad ėmė ieškoti šiltesnės vietelės“.


Ar gali būti, kad prieš ketverius metus už T. Blėdžio ištekėjusi buvusi manekenė tikėjo, kad šeimą kuria su perspektyviu verslininku? Gal Dievo akivaizdoje ištarta frazė „ir skurde, ir varge“ jaunai moteriai nieko nereiškia? Spėlioti galima, tačiau visus atsakymus žino tik Violeta.


Pavaldiniai pinigus gaudavo vokeliuose


Kad verslininkas T. Blėdis išgyvena sunkų laikotarpį, kalbama, kad esą braška jo santuoka, dar ne viskas. Prieš pusantrų metų įkūręs prabangaus laisvalaikio interneto portalą Titas po kelerių metų neva tikėjosi jį sėkmingai parduoti ir susižerti, kaip kalbama, nemenką pinigų sumą. Deja, šiandien jaunas vyras apie tai gali tik pasvajoti. Mus pasiekė kalbos, kad minėtą verslą T. Blėdis stengiasi parduoti bent už 15 000 litų.


„Na, prieš porą metų portalą jis man siūlė pirkti už 300 000 litų, vėliau kainą nuleido iki 70 000, tačiau ir už 15 000 litų aš nepirkčiau. Duomenys byloja, kad šis verslas merdėja, o norint jį prikelti, reikia didelių investicijų. Pati idėja buvo tikrai gera, tačiau dabar ji jau mažai verta“, - neslepia portalų supermuzika.lt ir Jurgita.com savininkas Ugnius Kiguolis (30).


Kad paskui verslininką velkasi ilgas skolų šleifas, T. Blėdis paneigti niekaip nesugebėtų. Jau ne kartą jam teko varstyti Valstybinės mokesčių inspekcijos bei teismo duris, kai buvę darbuotojai iš jo bandė išsireikalauti sąžiningai uždirbtų pinigų. Žurnalui „Privatu!“ buvę T. Blėdžio pavaldiniai patvirtino, kad pinigus ne kartą gaudavo vokelyje, atlyginimas vėluodavo kelis mėnesius, o išėję iš darbo, jie dar ilgai gražiuoju ar piktuoju prašydavo savo pinigų, tačiau taip ir likdavo nieko nepešę.


Laukia dar vienas teismų maratonas?


Netrukus verslininkui teks dar kartą stoti į akistatą su buvusiais pavaldiniais, nes jie nusprendė kovoti dėl neva nesumokėtų pinigų. Keturiems buvusiems darbuotojams T. Blėdis skolingas apie 7 000 litų.


Panašią sumą iš verslininko tikisi išsireikalauti ir skandinavų fotoagentūros „Scanpix“ atstovas Lietuvoje Darius Mataitis. „Apie skolą aš jam esu priminęs ne kartą, tačiau iš jo - jokios reakcijos. Teisiškų priemonių kol kas nesiėmėme, tačiau tokios galimybės neatmetame. Maža to, kad T. Blėdis yra skolingas, jis dar ir vagia brangias studijines fotografijas. Pavyzdžiui, Angelinos Jolie nuotrauka kainuoja 750 JAV dolerių, o Charlize Theron - 300 eurų... O jis kaip niekur nieko jas nusikopijuoja ir įdeda į savo portalą“, - sako Darius.


T. Blėdžio vadovaujamame interneto portale dirbęs fotografas mums papasakojo, kad jo buvęs viršininkas ne tik vengia sumokėti, bet ir nekelia telefono ragelio. „Kai paskambinau iš kito numerio, jis prižadėjo sumokėti po savaitės, tačiau ir vėl tradiciškai dingo. Kasdien atsidarau posh.lt ir matau, kad naudojamos tos mano nuotraukos, už kurias dar nesumokėta. Tikrai netylėsiu, jau ruošiuosi kreiptis į atitinkamas instancijas, kad pagaliau sustabdytų tokį T. Blėdžio savivaliavimą“, - sako vaikinas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką