Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 5d. 11:09

Tyra Banks ir Naomi Campbell: dvi panteros podiumu nesidalija

Foto naujienai: Tyra Banks ir Naomi Campbell: dvi panteros podiumu nesidalija
zmones24.lt / Bulls ir AOP nuotr.

Abi tamsiaodės gražuolės - Tyra Banks (35) ir Naomi Campbell (40) - praskynė kelią į mados pasaulį savo odos spalvos atstovėms.

Abi tamsiaodės gražuolės - Tyra Banks (35) ir Naomi Campbell (40) - praskynė kelią į mados pasaulį  savo odos spalvos atstovėms. Jos abi pašėlusios ir energingos. Viena gimusi Europoje, kita - JAV. Deja, šios garsios manekenės labai nemėgsta viena kitos. Įdomu, kodėl?


Vaikystė


Tyra Banks (toliau - T. B.) gimė darnioje, neturtingoje amerikiečių šeimoje. Nepaistant dažnų barnių su broliu ir aplinkinių pašaipų, ji jautėsi laiminga gerai sutariančioje šeimoje. Kadangi Tyra buvo labai liesa ir  aukšta, iš mergaitės nuolat šaipydavosi klasės draugai ir brolis: ji verkdama parbėgdavo namo ir puldavo motinai į glėbį ieškodama paguodos.


Naomi Campbell (toliau - N. C.) iki 15 metų gyveno Londone. Jos tėvai išsiskyrė, kai mergaitė buvo kūdikis. Tėvo Campbell nepamena, o su patėviu nesutarė. Iš prigimties užsispyrusi, išdidi ir savimyla Naomi nenorėjo leisti jam vadovauti savo namuose. „Nedarysiu to, ką jis liepia", - dažnai mergaitė taip sakydavo trenkdama savo kambario duris, net jei patėvis norėdavo tik patikrinti jos namų darbus, nuvesti į šokių ar piešimo pamoką.


Mama


T. B. „Mano agentūra nusiuntė mane su mama į Italiją ir pareiškė, kad nebūsiu populiarus modelis, jei nenumesiu svorio. Tuomet pasakiau mamai, jog neaukosiu savo sveikatos dėl karjeros kaip dauguma merginų. Nusprendžiau daug dirbti ir būti sveika, eiti į sporto salę, valgyti salotas ir vištieną. Įsivaizduokite, neišlaikiau nė trijų dienų! Tada man mama pasakė: „Mano mergaite, eime." Paėmė mane už rankos ir nusivedė į pamėgtą piceriją. Ten užsisakėme milžinišką picą ir visą ją sušveitėme. Paskui mama ištarė tokius žodžius: „Mano mergaitė nebus išprotėjusios industrijos auka", - žurnalistams pasakojo gražuolė.

N. C. „Manekene tapau ne dėl to, jog to norėjo mama, bet tam, kad jai pasipriešinčiau. Ji buvo garsi šokėja. Aš nuolat kažką išsigalvodavau, jog įrodyčiau mamai esanti verta jos meilės. Tad tapau tokiu garsiu modeliu, kokių pasaulyje vienetai. Gal mes tam tikra prasme esame konkurentės? Mama į mane dėmesį atkreipė tik tada, kai suprato, kad tapau už ją daug populiaresnė. Tačiau dabar visos mano nuoskaudos praeityje. „Mes esame draugės, kalbamės apie viską, netgi aptarinėjame, kaip koks nors vyras elgiasi lovoje", - kartą prisipažino Juodąja pantera vadinama Naomi.


Audringas charakteris


T. B. Tyra, kuri šiuo metu dirba laidų vedėja, kartais neslepia ir blogos nuotaikos: būna užgauli, apšaukia jai nepatikusius laidos dalyvius ar drąsiai išrėžia kandžią, bet taiklią pastabą... Kartą realybės šou „Topmodeliai" Banks taip apstaugė vieną dietos besilaikančią merginą, kad ji, ko gero, kūkčiojo dar gerą pusmetį.

N. C. Gražuolė laikoma viena įnoringiausių pasaulio manekenių. Naomi muša jai dirbančias sekretores, asistentes ir padėjėjas. Paskutinės šešios supermodelio asistentės išėjo iš darbo dėl jos fizinių ir psichologinių išpuolių. Tačiau į visus kaltinimus Campbell visuomet reaguoja taip pat: „Man sunku tvardytis. Esu greitai užsiplieskianti isterikė. Privalau išmokti sutramdyti savo pyktį." Pastaraisiais metais panelė Naomi turi nemažai problemų su teisėsauga.


Kelias į modelių pasaulį


T. B. Kai mergina pradėjo bręsti, ji daug dirbo tobulindama kūną ir nusprendė tapti modeliu. Net keturios žinomos modelių agentūros nusprendė, kad Tyra veidas - nefotogeniškas. Sulaukus 17 metų, Banks pasirašė sutartį su modelių agentūra „Elite". Tyra išvažiavo į Paryžių ir sulaukė nemažai darbo pasiūlymų. Jos troško tokie garsūs mados namai kaip „Ralph Lauren", „Chanel".

N. C. „Mergaite, palaukite! Noriu jums kai ką pasakyti... Jūs labai graži!" - šūktelėjo jaunas vyrukas, kai penkiolikmetė Naomi vaikščiojo po parką. Naomi jau ruošėsi eiti namo, tačiau vaikinas, įspėjęs merginos ketinimus, dar kartą į ją kreipėsi: „Esu modelių agentūros „Elite" agentas. Norėčiau jus pakviesti į peržiūrą." Naomi pažadėjo užsukti rytoj, po pamokų. Po sėkmingos atrankos, mergina iš karto pradėjo dirbti.


Pirmavimas


T. B. Tyra buvo pirmoji afroamerikietė, papuošusi leidinių „GQ"‘, „Victoria's Secret Catalog", „Sports Illustrated Swimsuit" viršelius. Žurnalas „People" ją dukart įtraukė į gražiausių žmonių sąrašą. Manekenė parašė knygą „Tyra: išorinis ir vidinis grožis".

N. C. Naomi - pirmoji tamsiaodė manekenė, kurios nuotraukos papuošė leidinio „Time" ir  Prancūzijoje bei Anglijoje leidžiamo žurnalo „Vogue" viršelius. Ligi tol šie leidiniai viršeliams rinkdavosi tik aristokratiškas šviesiaodes gražuoles.


Svoris


T. B. Ji niekuomet nesilaiko dietų, valgo viską, ko tik užsigeidžia (pvz.: dešrainius, mėsainius ir pan.), tobulas kūno formas išsaugo sportuodama. Tyra mėgsta žaisti tenisą ir krepšinį. Jai svarbiausia mėgautis sportu, o ne sportuoti tik dėl to, kad reikia. „Man patinka mano apvalumai! Susikroviau kalną pinigų iš savo kūno! Aš vis dar matau, kaip garbinamos liesos merginos. Jaunoms mergaitėms iš tikrųjų nelengva, todėl stengiuosi tai pakeisti", - kalbėjo veikli gražuolė.

N. C. Naomi per dieną surūko pakelį cigarečių, nesportuoja, nuolat nervinasi ir visiškai savęs nesaugo. Tiesa, prieš kelerius metus gražuolė susirūpino savo tobulu kūnu ir pasisamdė žymų dietologą Davidą Kirschą. „Tikrai yra ryšys tarp kūno, proto ir dvasios", - tuomet kalbėjo manekenė. Ne paslaptis, kad Naomi bijo priaugti svorio.


Lėktuvai


T. B. Lėktuvo reiso Londonas-Niujorkas keleiviams, skrendantiems pirmąja klase, vos neišvydo idealaus Tyra nuogo kūno ne televizoriaus ekrane, bet gyvai. Manekenė nusprendė, kad jai būtų patogiau skristi apsivilkus pižamą, tad ji pradėjo rengtis. Laimei, gražuolė laiku susigriebė, nes suprato, jog šį šou stebi žiūrovai. Kai žurnalistas Banks uždavė klausimą: „Kodėl jūs tokia drovi, juk jūs esate modelis ir įpratusi apsinuoginti?", moteris atsakė gana šmaikščiai: „Bet aš juk buvau ne „Victoria's Secret" lėktuve!"

N. C. Prieš metus kompanija „British Airway" uždraudė manekenei skraidyti jos lėktuvais. Taip nuspręsta tada, kai manekenė dėl jos dingusio lagamino pareikalavo atidėti lėktuvo skrydį. Taip ir įvyko, nes tik po dviejų valandų antrankiais surakintą Juodąją panterą pavyko išvesti iš lėktuvo. Campbell pareikšti kaltinimai ir dėl to, kad ji spjovė į policininką.  Nebuvo atsižvelgta net į tai, jog „British Airway" paslaugomis gražuolė naudojosi net 30 metų.


Vyrai


T. B.  Manekenė draugavo su „Boyz n the Hood"  režisieriumi Johnu Singleton  (41), o 1993-iaisiais Tyra, išsiskyrusi su režisieriumi, susitikinėjo su dabartiniu Heidi Klum (36) vyru Sealu (46). Jų trumpą romaną žiniasklaida pavadino „santūriu". Vėliau dvejus metus gražuolė praleido su NBA žvaigžde Chrisu Webberiu (36), tačiau po ilgų pokalbių apie rimtus santykius ir įsipareigojimus pora nusprendė skirtis. Prieš metus Tyra vienoje pokalbių laidoje guodėsi, kokia ji vieniša, nors tuo metu moteris susitikinėjo su žinomu JAV bankininku Johnu Utendahlu (51).

N. C. Gražuolė susitikinėjo su daugybę vyrų ir kiekvieną iš jų vadindavo tuo vieninteliu. Net paparacai, nufotografavę Naomi su nauju vaikinu, stengdavosi kuo greičiau parduoti nuotraukas, nes žinojo, kad po kelių dienų manekenė su juo išsiskirs ir netrukus jų fotomedžiaga taps bevertė. Kadaise Campbell pareiškė norinti susilaukti sūnaus nuo Holivudo žvaigždės Roberto de Niro (65) ir netrukus jį pagimdys. Sklandė gandai, kad ji ruošiasi žengti prie altoriaus su 21-erių metų manekenu, kurio nuotraukos apskriejo visą pasaulį. Dar manekenė šildėsi roko grupės „U2" nario Adamo Claytono (49) ir Mike'o Tysono (42) glėbiuose, o turtuolį Flavio Briatore (59) daug kas net vadino „misteriu Campbell". Tačiau netgi jis susipyko su Campbell: Flavio nebeištvėrė jos egoizmo ir niekuo nepagrįsto nuolatinio dirglumo. Šiuo metu ji labai rimtai draugauja su rusų verslininku Vladislavu Doroninu (47). Dėl jo Naomi persikraustė gyventi į Maskvą ir (kaip ir prieš tai gražuolės buvusiems meilužiams - aut. past.) žada Doroninui pagimdyti vaiką. Deja, bet gegužės 22-ąją Londone savo gimtadienį manekenė vėl šventė viena. Nejaugi ir Doronino kantrybė trūko?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

P.Urbšys apie išteisinamąjį nuosprendį M.Balčiūnui: „Tai daro žalą pasitikėjimui valstybe“

Aktualu

Liberalai pasirengę R.Šimašiui kelti ultimatumą: arba komitetas, arba partija

Aktualu

Sprogimas ir šūviai: Kryme mažiausiai 17 žmonių pražudė įtariamo „vienišo vilko“ išpuolis

Verslas

Su Vyriausybe dėl SGD terminalo išlaikymo derėjęsi „Achemos grupės“ vadovai – atleisti

Vardai

D.Didžiūnaitytės mirtis paragino netylėti ir žinomas moteris: „Oksikas“ niekam nebuvo paslaptis“

Vardai

Kriptomilijonieriaus P.Aršausko byla dėl „Lamborghini“: teismas pasigailėjo, bet teises atėmė

Vardai

Mirė „Eurovizijoje“ dalyvavusio dueto „Walter & Kazha“ narys: jauną vyrą pasiglemžė vėžys

Verslas

Vilniuje „nutūpė“ skrydžių simuliatorius už maždaug 10 mln. eurų

24sek

„Žalgirio“ varžovų žvaigždė kentėjo nuo keisto sutrikimo

Aktualu

LRT vadovė M.Garbačiauskaitė-Budrienė: nenorėčiau, kad mūsų valdyba būtų kaip „Jonavos grūduose“

24sek

Saulius Skvernelis pažadėjo grąžinti skolą Kauno „Žalgiriui“

Maistas

3 receptai su vėl madingais šaltalankiais: arbata, džemas ir čatnis

Pasaulis kišenėje

Tobulas pasiūlymas rudens savaitgaliui Panevėžio apylinkėse: 11 vertų objektų

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirio“ varžovas: už turkų tirono – didžiulės ambicijos ir „įspūdingi žaidėjai“

Pasaulis kišenėje

J.Laukaičiui nusibodo, kad užsieniečiai mažai ką žino apie Lietuvą – sukūrė įspūdingą klipą

Aktualu

Klaipėdos rajono mokykloje dalinti sąsiuviniai su P.Gražulio atvaizdu šokiravo moksleivės motiną

Vardai

„Dydžio (r)evoliucijos“ išbandymas: gatvėje tik su bikiniu ir žeminančiais užrašais ant kūnų

Sportas

Jau yra ryškus favoritas galimoje F.Mayweatherio ir Ch.Nurmagomedovo dvikovoje

Aktualu

Ž.Šilgalis kaltina R.Šimašių vilniečių pinigų leidimu rinkimams, meras atšauna: „Fantazijos“

24sek

A.Milaknis Stambule žada kitokį „Žalgirį“

Naujienos

Aktualu

P.Urbšys apie išteisinamąjį nuosprendį M.Balčiūnui: „Tai daro žalą pasitikėjimui valstybe“

Aktualu

Liberalai pasirengę R.Šimašiui kelti ultimatumą: arba komitetas, arba partija

Aktualu

Sprogimas ir šūviai: Kryme mažiausiai 17 žmonių pražudė įtariamo „vienišo vilko“ išpuolis

Verslas

Su Vyriausybe dėl SGD terminalo išlaikymo derėjęsi „Achemos grupės“ vadovai – atleisti

Vardai

D.Didžiūnaitytės mirtis paragino netylėti ir žinomas moteris: „Oksikas“ niekam nebuvo paslaptis“

Vardai

Kriptomilijonieriaus P.Aršausko byla dėl „Lamborghini“: teismas pasigailėjo, bet teises atėmė

Vardai

Mirė „Eurovizijoje“ dalyvavusio dueto „Walters & Kazha“ narys: jauno vyro gyvybę pasiglemžė vėžys

Aktualu

Seimo TTK vadovė sako, kad kito komiteto padaryta pertrauka išvadų dėl LRT nesustabdys

Verslas

Vilniuje „nutūpė“ skrydžių simuliatorius už maždaug 10 mln. eurų

24sek

„Žalgirio“ varžovų žvaigždė kentėjo nuo keisto sutrikimo

Aktualu

LRT vadovė M.Garbačiauskaitė-Budrienė: nenorėčiau, kad mūsų valdyba būtų kaip „Jonavos grūduose“

24sek

Saulius Skvernelis pažadėjo grąžinti skolą Kauno „Žalgiriui“

Maistas

3 receptai su vėl madingais šaltalankiais: arbata, džemas ir čatnis

Pasaulis kišenėje

Tobulas pasiūlymas rudens savaitgaliui Panevėžio apylinkėse: 11 vertų objektų

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirio“ varžovas: už turkų tirono – didžiulės ambicijos ir „įspūdingi žaidėjai“

Aktualu

Klaipėdos rajono mokykloje dalinti sąsiuviniai su P.Gražulio atvaizdu šokiravo moksleivės motiną

Vardai

„Dydžio (r)evoliucijos“ išbandymas: gatvėje tik su bikiniu ir žeminančiais užrašais ant kūnų

Gazas

Galingiausia tunelinė plovykla atidarymo proga Vilniuje automobilius plaus už pusę kainos

Pasaulis kišenėje

J.Laukaičiui nusibodo, kad užsieniečiai mažai ką žino apie Lietuvą – sukūrė įspūdingą klipą

Sportas

Jau yra ryškus favoritas galimoje F.Mayweatherio ir Ch.Nurmagomedovo dvikovoje

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką