Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 13:59

„Veneros“ Alvyda – italų vyno veidas

Foto naujienai: „Veneros“ Alvyda – italų vyno veidas
zmones24.lt / Foto naujienai: „Veneros“ Alvyda – italų vyno veidas

Grupės „Venera" narei Alvydai besibaigianti vasara buvo labai įtempta. „Visą vasarą koncertavom po 4 koncertus per savaitę, aplankėm daugybę Lietuvos miestų ir miestelių, labai stengėmes savo dainomis užvesti, pralinksminti ir palikti gerą įspūdį publikai.“

Grupės „Venera" narei Alvydai besibaigianti vasara buvo labai įtempta. „Visą vasarą koncertavom po 4 koncertus per savaitę, aplankėm daugybę Lietuvos miestų ir miestelių, labai stengėmes savo dainomis užvesti, pralinksminti ir palikti gerą įspūdį publikai. Bet be viso to įtemptame koncertiniame grafike radau spragą ir išskridau į Italiją, dalyvauti vietinio vyno reklamos fotosesijų serijoje"- pasakojo „Veneros" lyderė Alvyda.

Be viso to, besibaigiant vasarai, grupėje įvyks pasikeitimai. Iš kolektyvo dėl vaikelio laukimo pasitraukus klaipėdietei Ritai, planuojama į grupę priimti naują narę. „Nekantraudamos laukiame susitikimo su naująje nare. Juk pasikeitimai atneša naujoves, o tai - tik į naudą"- dalinosi įspūdžiais kolektyvo narė Alvyda.

Yra dar viena priežastis, dėl kurios  kolektyvas labai laukia naujosios narės- studijoje jau paruošta laukia nauja trijulės daina. Merginos užsiminė, kad naują dainą pristatys jau šį mėnesį.

Temos: 2 Vynas „Venera“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką