Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 16:44

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Natalija Zvonkė: drauge į žvalgybą neitume

Foto naujienai: Vilija Pilibaitytė-Mia ir Natalija Zvonkė: drauge į žvalgybą neitume
zmones24.lt / Gretos Skaraitienės nuotrauka

Ech, gudrus tas televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas: tai jam šovė mintis vėl uždėti ant ugnies pravėsusį Natalijos ir Mios konflikto puodą.

Prieš pusmetį jas suvienijo, tiksliau - išskyrė, lūžusių nagų skandalas: skausmingai susistumdžiusios dainininko Stano vestuvėse, Vilija Pilibaitytė-Mia (25) ir Natalija Zvonkė (26) apsikeitė grasinimais viena kitą paduoti į teismą ir, kaip rokerės papurčiusios šviesius savo plaukus, pradėjo šaltąjį karą. Dabar sulaukėme antrojo varžybų kėlinio: abi atlikėjos vėl stos į kovos ringą, tik šįkart ne triukšmingame bare, o TV3 ekrane, ir galynėsis dainuodamos scenoje. Sakoma, meilėje ir kare visos priemonės tinkamos...


Ech, gudrus tas televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas: tai jam šovė mintis vėl uždėti ant ugnies pravėsusį Natalijos ir Mios konflikto puodą. Vasarą TV ekranuose turėtų pasirodyti muzikinis realybės šou, kuriame žymiosios šviesiaplaukės rungsis dainuodamos, o žiūrovai jas palaikys telefono skambučiais. Kuri laimės, ta galės tvirtinti esanti populiaresnė.


Tačiau bendras projektas merginoms - ne tik galimybė pasišypsoti televizijos ekrane. Joms teks kartu dirbti, varstyti tos pačios kontoros duris, pozuoti fotografams, toleruoti viena kitos norus, galų gale - kolegiškai (ar net draugiškai?) bendrauti. Po praūžusio skandalo jos negalėjo nė pažvelgti viena į kitą, vėliau pyktis atlėgo, bet dainininkės iki šiol nebendrauja. Ar sutikimas filmuotis reiškia, kad pagaliau jiedvi pamynė savo principus?

„Aš ant Mios nebepykstu", - tvirtina Natalija Zvonkė.

„Pykčio Natalijai seniai nebejaučiu - tik pasidariau kiek atsargesnė", - teigia Mia.
Mia: „Mane papirko..."Televizijoje ir spaudoje šiuo metu - tikra „miomanija". Tu seniai nebesi „ta mergina, kuri su Selu atliko dainos „Muzika" priedainį": dabar Mios vardą visi žino ir be asociacijų. Išmušė tavo žvaigždžių valanda?


Ačiū (šypsosi). Iš tiesų mane labai pakylėjo „Žvaigždžių duetai"...


„Žvaigždžių duetuose" tu dainavai ir pernai, bet tokio populiarumo nesulaukei?


Nes tada dainavau su Valdu Vižiniu! Asmeniškai prieš jį nieko neturiu, bet lyginti jo ir šiųmečio partnerio Giedriaus Leškevičiaus vokalinius sugebėjimus tiesiog neįmanoma. Juk yra skirtumas, kai duetas traukia „Du gaidelius" ir kai dainuoja Whitney Houston „I will always love you", tiesa?..


Na taip, tiesa.


Ir dar man labai padėjo ilgas, kruopštus ir nuoširdus darbas. Aš iš tiesų daug dirbu - beveik visai vasarai suplanuoti koncertai Palangoje, krizės visiškai nejaučiu. Esu laiminga, turiu viską, ko noriu. Kol kas neturiu pilių, lėktuvų ir baseinų, bet turiu ką mylėti. Noriu išsiskleisti kaip žiedas ir dalyti savo šilumą žmonėms. Ir nė akimirkos neužmiegu ant laurų.


O karjerai bent kiek padėjo skandalai, į kuriuos tave vis kas nors įvelia?


Ne. Skandalai mano karjerai tik suteikė prieskonio. Žmonės mane myli tikrai ne dėl to.


Nemanai, kad skandalai artisto karjerą veikia kaip alkoholis emocijas: atskleidžia visus pranašumus ir trūkumus? Galbūt talentingam žmogui ir nemalonūs skandalai padeda, o netalentingo artisto net tobuliausiai suplanuoti negelbsti?


Manau, tu labai teisingai pasakei (juokiasi).


Kaip reagavai, kai Samas tau pasiūlė dalyvauti televizijos projekte su Natalija Zvonke?


Pirmoji buvo atmetimo reakcija: „Ne!" Ir ne tik dėl to, kad reikės filmuotis su Zvonke... Per daug nepasitikėjau ir pačiu Samu - juk jis prodiusuoja laidą „Paparacai", kurios reporteriai kažkada įžūliai brovėsi į mano tėvų namus, rodė bjaurius reportažus ir maišė mane su purvais. Todėl su Samu kalbėjausi labai atsargiai. Pasakiau, kad pagalvosiu, ir labai ilgai galvojau.


Vis dėlto galiausiai sutikai?


Teko daug kalbėtis, ieškoti kompromisų, kol pagaliau priėmėme bendrą sprendimą. Taip, aš sutikau, bet ir dabar negalėčiau pasakyti, kad tas sprendimas man šimtu procentų priimtinas.


Vadinasi, tave privertė?


Mane papirko (juokiasi). Man tiesiog pateikė labai patrauklų piniginį pasiūlymą. Nesu iš tų, kurios parsiduoda, bet kai tiek pasiūlo... Negaliu įvardyti sumos, tačiau ji išties nemaža. Koncertuodama per tą laiką tiek nebūčiau uždirbusi.


Bet, kaip suprantu, vis tiek dėl kažko apgailestauji?


Nemėgstu su kuo nors konkuruoti. Niekada to ir nedariau. Net „Žvaigždžių duetai" nėra konkurencinė kova - tai tik šou, kuriame viską lemia simpatijos ir skoniai. Džiaugiuosi galėdama pripažinti, kad šiuo metu rungiuosi su Rūta Ščiogolevaite. O konkuruoti su Zvonke...


Žodžiu, tu kankinsiesi už pinigus?


Na ne, nereikia taip griežtai sakyti. Manau, laidos pabaigoje bus lygiosios. Žinai kodėl? Nes mes abi su Natalija laimėsime: eterio laiko, populiarumo, simpatijų. Be to, man patinka televizija, patinka muzikinis laidos formatas - juk aš dainininkė, mano vieta ir yra scenoje. Jei jau aiškintis santykius, tai tik ten.


Ar tavo sprendimui pritarė artimiausi žmonės?


Draugas man visada labai išmintingai ir argumentuotai pataria. Jei būtų įkalbinėjęs to nedaryti, būčiau labai rimtai svarsčiusi. Bet jis nesakė „ne", nepateikė argumentų, todėl, pamaniau, nieko bloga sutikti.

O sesuo, atvirkščiai - labai nenorėjo, kad dalyvaučiau tame projekte. Išsigando dėl mano reputacijos. Ji pasakė: „Tu jau pasiekei tokį lygį, kad neturėtum sutikti leistis žemyn, nes vėl gali užsidirbti minusą." Nieko jai neatsakiau. Tų minusų aš jau tiek esu užsidirbusi, kad manęs niekas nebegąsdina.


Ar pati nesijauti pamynusi savo ambicijas?


Atvirai? Jaučiuosi. Bet ir kasdieniame gyvenime dažnai tenka paminti savo ambicijas: jei visada vadovausiesi tik principais, neturėsi nei draugų, nei artimų žmonių. Kai Stano vestuvėse Natalija mane pastūmė ir aš skaudžiai nugriuvau, labai ant jos supykau. Tada parašiau pareiškimą policijai, norėjau paduoti ją į teismą. Bet aš toks žmogus - nesugebu ilgai pykti. Viską apmąsčiusi supratau, kad visai nenoriu iš to pasipelnyti: man nereikia Zvonkės pinigų. Likimas pats viską sudėlioja į savo vietas. Dabar pykčio išvis nebejaučiu - gal tik pasidariau kiek atsargesnė. Pripažįstu, į žvalgybą su Natalija kol kas neičiau. Bet jei pažinčiau ją artimiau - ką gali žinoti?..


Kokio televizijos pasiūlymo nebūtum priėmusi už jokius pinigus?


Tikrai ne viskam ryžčiausi dėl pinigų (šypsosi). Pavyzdžiui, nebūčiau sutikusi ekrane peštis su Zvonke, kalbėti apie ją šlykščių dalykų. Aš ne toks žmogus. Negalėčiau pasirodyti tokia, kokia nesu. Kodėl turėčiau rauti jai kasą ir sakyti „pykstu", jei nepykstu? Jau ir taip daug privaidinta.


O jei, pavyzdžiui, televizija judvi su Natalija būtų išsiuntusi savaitei į kokį egzotišką kurortą, apgyvendinusi viename viešbučio kambaryje, liepusi miegoti vienoje lovoje? Įstengtum?


Įstengčiau. Aš labai kantri.
Natalija Zvonkė: „Kokie gali būti principai šou versle?"Kai stilistė tau paskambino ir papasakojo, kad fotosesija bus kuriama angelo ir velnio tema, iškart atspėjai, jog tau atiteks blogiukės vaidmuo. Kodėl?


Nes aš visada būnu blogiukė (juokiasi). Stilistė buvo mandagi, tarsi leido man rinktis, kuo norėčiau būti, bet aš pati mielai renkuosi velniuko kailį. Veido mimikų galėčiau mokytis iš šnypščiančio savo katino Demono... Esu aštroko charakterio, kartais mėgstu įkąsti. O Mia visuomenėje stengiasi kurti švelnios būtybės įvaizdį, tad jai lieka angelo sparnai (nusišypso).


Ką manai apie būsimą judviejų projektą?


Mudviejų su Mia kivirčas perkeliamas į muzikinį ringą. Neabejoju, ši laida bus linksma (juokiasi). Aš apskritai stengiuosi niekur neįžvelgti blogų dalykų. Jei kas šiek tiek ir nepatinka, atsigręžiu į teigiamą pusę: verčiau iš to pasijuokime. Nes jei imsi į dūšią, tau nuo to geriau nebus.


Ką atsakei, kai Samas paklausė, ar dirbtum viename projekte su Mia? Kad nuoskauda seniai atlėgo? O gal jos net nebuvo?


Aš iš tikrųjų nejaučiau jokios nuoskaudos! Galiu truputėlį papykti, gal truputėlį ir papykau dėl to, kad patyriau nepatogumų: reikėjo eiti į policiją, samdyti advokatą, kažką nagrinėti... Pasisamdžiau advokatą, surašėme skundą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Policijoje išgirdome, kad tokius atvejus nagrinėja teismas. Jei mudvi su Mia būtume norėjusios, būtume galėjusios kreiptis į teismą.


Bet jūs nebenorėjote?


Man to visiškai nereikia! O ji apsiramino.


Vadinasi, nagų temos judvi daugiau neaptarsite?


Nėra ką aptarti: aš žinau, kaip viskas buvo, o ji - stebiuosi, kad išvis atsimena...


O jei palygintum save ir Mią muzikiniu požiūriu?


Ji dainuoja daug geriau už mane.


Taip atvirai tai pripažįsti?


Be abejo. Nėra ko slėpti.


Na, galėtum išsisukinėti, porinti, kad du skirtingus balsus sunku palyginti...


Bet tai akivaizdu: techniškai ji daug geriau dainuoja. Tačiau jei palygintume žinias ir patirtį... Kiek žinau, Mia nebaigusi jokių mokslų. Aš bent jau esu baigusi Juozo Gruodžio muzikos mokyklą. Žinoma, tie mokslai gal ir nedaug lemia: jie gali atskleisti balso galimybes, bet talento neprideda.


Nagi, kad Mia pranašesnė, jau pasakei, dabar reikia atsvaros...


Gal mano požiūris į gyvenimą racionalesnis, jautrumas ne toks padidėjęs?.. Gal aš natūralesnė? Esu arčiau žmonių? Nors gal tik man taip atrodo... Manau, žmonės ir įvardys tuos mūsų pranašumus bei trūkumus.


Tu apskritai tikiesi laimėti?


Man jokio skirtumo, laimėsiu ar pralošiu. Dabar su Mia bendraujame „labas, viso gero", neturime apie ką kalbėti. O projekto pabaigoje, žiūrėk, gal jau susidraugausime. Ir galėsime kartu padainuoti tą dainą, kurią „Vaikų Eurovizijoje" atliko dvi mergaitės geltonomis suknytėmis: „Draugės amžinai? Taip!" Juokauju...


Pradėsite susitikusios bučiuotis į abu skruostus?


Su bučiniais tai nežinau, kaip čia bus... Iš pirmo žvilgsnio galiu atrodyti labai draugiška ir greitai viską užmirštanti. Bet iš tiesų prisimenu, kad su man įkandusiu žmogumi į bičiulystes geriau nesileisti.


Į žvalgybą su Mia neitum?


Ne. Nemanau, kad ir ji sutiktų: Mia irgi principinga moteris. Bet kolegiškai bendrauti galiu.


Tu stebi Mios kovas „Žvaigždžių duetuose"?


Neturiu laiko šeštadieniais žiūrėti televizoriaus. Bet internete esu mačiusi, kaip ten verkė. Pastebėjau, kad ji išgražėjo - matyt, stilistai gerai padirbėjo. O ir sulieknėjo, atrodo... Tarp kitko, pastebėjau, kad Mia nusiėmusi dirbtinius nagus.


Kodėl sutikai dalyvauti tame projekte? Juk pati idėja sudėti judvi į krūvą įspėja, kad čia gali būti paslėptas kabliukas, kuriuo abi pasismeigsite...


Skaičiau scenarijų - nėra ten jokio kabliuko. O šiaip Samas labai pasistengė. Kad dvi priešes sudėtų į krūvą, tikrai prireikė ne vieno skambučio ir ne vieno susitikimo. Manau, dabar jis ploja rankomis. O aš visada balsuoju už visokiausias naujoves ir iššūkius. Be to, man buvo pasiūlyti dideli pinigai, o tai krizės metu - labai aktualu.


Kaip į iššūkį reagavo tavo Zvonkus?


Reagavo normaliai: sakė, reikės Miai žinutę parašyti (juokiasi). Mes nepavargstame traukti vienas kito per dantį. Abu su Zvonkumi esame „frykai" - kaip kitaip pavadinsi?..


Kai vyko nagų skandalas, tu tvirtinai esanti garsesnė ir populiaresnė už Mią. O dabar išmušė jos žvaigždžių valanda. Ar taip nemanai?


Tikrai nesijaučiu esanti mažiau populiari už ją. Taip, YVA dabar mažumėlę nusėdusi - na ir kas? Visiems būna bangų. Aš labai sąmoningai vienam ar kitam portalui neteikiu žinių apie save, nes jie man yra prikiaulinę. O jie labai pešasi, kuris pirmasis gaus žinutę apie Zvonkę, nes tos žinutės, kiek esu informuota, visuomet atsiduria skaitomiausių trejetuke. Net straipsnis apie tai, kaip dalyvauju parodoje su savo katinu, viename portale tapo savaitės skaitomiausiu. Įsivaizduoji - savaitės! „Zvonkė" jau yra tapęs raktiniu žodžiu (juokiasi).


Žinai, vis tiek atsiras tokių, kurie sakys: „Jos visai pamynė savo principus..."


Dar daugiau atsiras tokių, kurie sakys: „Visa tai netikra! Jos suvaidino!" Kai iškart po skandalo su Mia nusifotografavome „Žmonių" viršeliui, visi rėkė: „Montažas!" O iš tiesų - pasakyk, kokie gali būti principai šou versle?.. Mes esame popžanro atlikėjos, intrigos mums tinka. Jei dainuotume džiazą, gal tai būtų per kvaila, bet dabar - viskas gerai.


Tai bendraudama su Mia nenusižengi savo principams?


Nereikia į tai labai rimtai žiūrėti. Kai kada galima ir užsimerkti. Jei mane tai žeistų, tikrai to nedaryčiau - juk už manęs nestovi kokie nors rimti dėdės prodiuseriai, nebaksnoja pirštu ir neliepia daryti viena ar kita. Aš pati sprendžiu. Be abejo, visi klystame, ir aš pridarau klaidų. Nežinau, gal tai bus mano klaida...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką