Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2007 liepos 23d. 00:00

Vilius Tarasovas: stebuklinga televizijos trauka

Foto naujienai: Vilius Tarasovas: stebuklinga televizijos trauka
zmones24.lt / Žurnalo "Žmonės" nuotr.
Artėjantį sezoną TV3 eterį papuoš dar vienas naujas veidas - prie naujos muzikinės laidos vairo stos dainininkas Vilius TARASOVAS.
Artėjantį sezoną TV3 eterį papuoš dar vienas naujas veidas - prie naujos muzikinės laidos vairo stos dainininkas Vilius TARASOVAS (28). Ne kartą televizijos atrankose dalyvavęs atlikėjas, nors ir nesijaučia itin stiprus šioje srityje, tiki, kad visko galima išmokti.


Ilgai svarstei, priimti ar ne televizijos prodiuserių pasiūlymą?
Ilgai svarstyti nereikėjo. Jau anksčiau esu dalyvavęs keliuose TV3 laidų bandymuose, netgi iki finalinių etapų pavykdavo nukeliauti, tačiau sėkmė galiausiai vis vien nuo manęs nusisukdavo... Televizija seniai domina, todėl ir apsispręsti nebuvo sunku.

Kokias laidas svajojai vesti?
Gal tiek to, nesakysiu. (Juokiasi.) Bet turbūt įtariate, apie ką kalbu. Galiu pasakyti tik tiek, kad jei būtų pasisekę įveikti atranką, tai, kas mano gyvenime įvyko prieš pusmetį, turbūt būtų atsitikę kur kas anksčiau.

Taigi darbo televizijoje patirties turi ne per daugiausiai...
Kadaise vedžiau vieną „Gero ūpo!" laidą. Į tiesioginį eterį buvau išstumtas be jokio pasirengimo. Buvo labai baisu. Todėl šį kartą prodiuseriams pasakiau, kad norėčiau netiesioginio eterio. Taip, patirties tikrai neturiu, todėl paprašiau, kad prieš filmavimus pamokytų, pasakytų, ką blogai darau.

Tai kada prasideda mokymai?
Na, specialių kursų man turbūt nereikės. Juo labiau kad pašonėje turiu neprastą konsultantę.

O Edmundo Kučinsko pakeisti neketini?
„Penktadienio muzikos šou" tikrai nevesiu. Tai bus visiškai naujas muzikinis žaidimas.

Kai dainavai grupėje „Bavarija", spaudos atstovo pareigas ėjo Juozas Liesis, o tu į pokalbius stengdavaisi per daug nesikišti. Plepiu tave būdavo sunku pavadinti...
Kad ir dabar nesu didelis plepys. Iškart prodiuseriams pasakiau, kad nesijaučiu stiprus šioje srityje. Pabandysiu, o jei pasirodys, kad vis dėlto netinku, nė kiek nesupyksiu ir pasitrauksiu. Tiesą sakant, pats savimi netikiu tiek, kiek manimi tiki prodiuseriai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką