Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 24d. 13:31

Violeta ir Vilius Tarasovai: šeimyninis trio

Foto naujienai: Violeta ir Vilius Tarasovai: šeimyninis trio
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka

Kai TV3 pakvietė vesti mamoms skirtą koncertą „Tau, mama“, Violeta (33) ir Vilius (28) Tarasovai bei Violetos dukra Elinga (10) ilgai nedvejojo, ar sutikti.

Kai TV3 pakvietė vesti mamoms skirtą koncertą „Tau, mama“, Violeta (33) ir Vilius (28) Tarasovai bei Violetos dukra Elinga (10) ilgai nedvejojo, ar sutikti. „Buvo smagu visiems trims kartu dirbti ir repetuoti. Man labai patiko“, – neleidžia suabejoti Violeta. Vilius sako, kad ši užduotis buvusi ne iš lengvųjų, ypač jam. „Violeta – tikra profesionalė, Elinga lanko teatro klasę, tad jai vaidinti – vienas malonumas, o man, tiesą sakant, atsistoti priešais penkis tūkstančius žmonių ir jiems ne dainuoti, bet deklamuoti širdies ritmu surašytas tekstus nebuvo labai paprasta“, – neslepia atlikėjas. Vilius juokdamasis prisimena, kaip ryte pusryčiaudami su Elinga kalbėjosi apie tai, kiek verta valgyti ir kuriam pirmiau iš baimės susuks pilvą. „Bet po repeticijos atsipalaidavau ir nusiraminau“, – šypteli Vilius.
Kovo pradžioje gimus mažajai Gabrielei, Violeta per mamoms skirtą koncertą į sceną užlipo pirmą kartą, tačiau dėl to ypatingų jausmų, kokių nebūtų patyrusi anksčiau, neužplūdo: „Tiesą sakant, net nepajutau, kad buvo pertrauka. Juk dainavau iki aštunto nėštumo mėnesio, o kaip prabėgo pustrečio, nė nepajutau“.
Temos: 1 Vilius Tarasovas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką