Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 11:10

Vytautas Rumšas: svajonių jaunikis ar tik svajonių draugas?

Foto naujienai: Vytautas Rumšas: svajonių jaunikis ar tik svajonių draugas?
zmones24.lt / Gedmanto Kropio nuotrauka

Vieni jį vadina mergišiumi, kiti – svajonių jaunikiu, tačiau abejingų aktoriui Vytautui Rumšui nėra. Ne veltui pastaruosius metus vaikinas poruojamas su gražiausiomis Lietuvos merginomis.

Vytautas Rumšas (28)
Vieni jį vadina mergišiumi, kiti – svajonių jaunikiu, tačiau abejingų aktoriui Vytautui Rumšui nėra. Ne veltui pastaruosius metus vaikinas poruojamas su gražiausiomis Lietuvos merginomis.

Prieš skyrybas verkė
Su žmona Gintare V. Rumšas išsiskyrė prieš metus. Kurį laiką jis bandė sulipdyti yrančius santykius, tačiau to padaryti nepavyko.
„Kai kartu apsigyvenome, niekas niekam netrukdė. Tačiau laikui bėgant, atsirado sunkumų dėl skirtingų profesijų, nesutapo darbo grafikai, nebeliko tiek laiko būti kartu, kiek norėjosi. Kai šeimoje kyla nesutarimų, tuomet atsiranda ir kitokių kliūčių“, – žurnalui „Privatu!“ atvirai sako V. Rumšas.
Kai sutuoktiniai pasuko skirtingais keliais, Vytautas sakė neabejojęs, kad šalia jo visą laiką buvo jam skirtas žmogus, kad jis nepadarė klaidos vedęs Gintarę. „Neslėpsiu, prieš skyrybų procesą nubraukiau ne vieną ašarą. Apie buvusią žmoną galiu pasakyti daug gražių žodžių. Ji nuostabi moteris, puiki teisininkė, stipri asmenybė. Gaila, kad mūsų gyvenimas kartu nesusiklostė“, – sako Vytautas.
Pora kartu praleido beveik dešimt metų, iš jų trejus metus gyveno santuokoje. Dar nespėjus V. Rumšui pasirašyti skyrybų dokumentų, žiniasklaida jį ėmė poruoti su dailiomis moterimis: televizijos laidų vedėjomis, verslininkėmis, žinomomis visuomenės veikėjomis.
Paklausus, kokios moters aktorius ieško, jis neslepia: „Neegoistiškos, neciniškos, nepagiežingos. Tokios, su kuria būtų gera tiesiog nieko neveikti, pasėdėti visiškoje tyloje.“

Giedrė Rusytė (25)
Viliojo į Ameriką

Kai modelių agentūros bendraturtė Giedrė Rusytė išvyko gyventi į Jungtines Valstijas, Lietuvoje pasirodė straipsnių su skambiomis antraštėmis, viena iš jų – „Rusytė vilioja Rumšą į Ameriką!“.
Vytautas neneigia, kad gera draugė jį kviečia apsilankyti už Atlanto, tačiau patikino, jog čia nereikia įžvelgti nieko blogo. „Mes tik geri bičiuliai, kartu vedėme laidą, susidraugavome, ne sykį abu laiką leidome bendrų draugų kompanijoje. Nejaugi iš karto reikia poruoti?“ – stebisi Vytautas.

Oksana Zlatkovaitė (24)
„Mus sieja draugystė“

Šalia V. Rumšo ne kartą pastebėta ir buvusi prodiuserio Egmonto Bžesko mylimoji Oksana. Kažkas juos matė romantiškai vakarieniaujančius, kažkas prasitarė, kad naktiniame klube jie šoko itin aistringai susiglaudę... Po tokių kalbų ir kilo abejonių, ar iš tikrųjų Vytautas ir Oksana yra tik bičiuliai?
„Mus sieja tik draugystė, dažnai vakarus leidžiame toje pačioje kompanijoje. Taip, esame pietavę tik dviese: mes dalyvavome viename renginyje, abu buvome išalkę, tad kartu užsukome į kavinę. Galiu atvirai pasakyti – vaikino neturiu“, – neslepia Oksana.

Aistė Paškevičiūtė (22)
„Tarp mūsų niekada nieko nebuvo!“

Pirmoji mergina, su kuria po skyrybų buvo poruojamas Vytautas, – tai televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė. „Ne kartą teko kartoti, galiu ir dar kartelį: „Tarp mūsų niekada nieko nebuvo!“ Jau seniai pažįstu Aistę, ji yra mano kolegė. Pas mus įprasta, kad jei į renginį ateini su kolege, kaipmat esi su ja suporuojamas. Vieną kartą atsidūrėme bendrų draugų kompanijoje, susėdome šalia, o kitą rytą pasirodė straipsnis, kad mes – pora! Štai kaip viskas paprasta!“ – paaiškina aktorius.

Asta Valentaitė (28)
Apkaltintas santuokos išardymu

Kai pasigirdo kalbų, kad Asta Valentaitė skiriasi su vyru verslininku Laimučiu Pinkevičiumi, atsirado „žinančių“, kad dėl šeimos iširimo reikėtų kaltinti gražuolį aktorių V. Rumšą, mat su juo Asta neva jau seniai užmezgusi aistringą romaną.
„Tikrai nustebau išgirdęs tokias kalbas. Jos absurdiškos! Kažkam turbūt buvo naudinga prikurti tokių nesąmonių. Su Asta buvome ir esame draugai, dažnai mus galima sutikti toje pačioje bičiulių kompanijoje, įgyvendiname bendrus projektus. Sužinojęs, kad Astos santuoka byra, kaip galėdamas stengiausi ją paguosti, nes puikiai žinau, kaip tokiu metu reikia moralinio palaikymo“, – sako Vytautas.

Goda Skačkauskaitė (26)
Nauja meilė?

Netyla kalbos, kad V. Rumšo širdis priklauso žaviai tamsiaplaukei – modelių agentūros bendraturtei Godai Skačkauskaitei. Neseniai jie kartu grįžo iš Amerikos, kur lankė ten gyvenančią Godos kolegę Giedrę Rusytę.
„Aš su Vytautu tikrai nedraugauju!“ – lyg kirviu nukerta Goda.
Vis dėlto artimi šių žmonių bičiuliai prasitaria, kad Vytautas ir Goda jau kurį laiką susitikinėja, bet vengia žiniasklaidos dėmesio. Kadaise pats aktorius po skyrybų su žmona sakė: „Norint apsaugoti meilę, reikia slėptis po devyniais užraktais. Jei nori būti laimingas, ryšį su artimu žmogumi nuo visuomenės privalai izoliuoti.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką