Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 1d. 13:30

Vytautas Šapranauskas sėdo už traktoriaus vairo

Foto naujienai: Vytautas Šapranauskas sėdo už traktoriaus vairo
zmones24.lt / Foto naujienai: Vytautas Šapranauskas sėdo už traktoriaus vairo

Raseinių apylinkių gyventojai, pamatę didelį būrį žmonių ir ūkinę techniką, manė, kad tai – pavasarinė talka, į kurią savo kolegas sukvietė serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Ar nenustebtumėte, jei pravažiuodami pro atokios sodybos valdas, laukuose pamatytumėte traktorių, kurį vairuoja pats TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorius Vytautas Šapranauskas? Kišenėje žodžio neieškantis vyras ne tik vedą TV3 sekmadieninę laidą „Puikusis šou“, vaidina spektakliuose, dalyvauja įvairiuose renginiuose, bet nuo šiol vairuoja ir ūkišką transporto priemonę! Raseinių apylinkių gyventojai, pamatę didelį būrį žmonių ir ūkinę techniką, manė, kad tai – pavasarinė talka, į kurią savo kolegas sukvietė serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rolandas Skaisgirys.
„Viskas yra kiek paprasčiau, aišku, talka visada praverstų, bet šį kartą mes filmuojame dar vieną serialo „Moterys meluoja geriau“ seriją, kurioje aktoriams ne tik automobilius tenka vairuoti, bet ir su ūkiniais „padargais“ susipažinti“, – šypsosi R. Skaisgirys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

25:27
15:09
54:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką