Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 2d. 15:24

Wentworthas Earlas Milleris – naujasis sekso simbolis

Foto naujienai: Wentworthas Earlas Milleris – naujasis sekso simbolis
zmones24.lt / AOP nuotrauka

Po devyniais užraktais slepiantis asmeninį gyvenimą populiarus Holivudo aktorius Wentworthas Milleris pareiškė, kad šiuo metu su niekuo nesusitikinėja. Beje, ne tik su moterimis...

Vardas, pavardė: Wentworthas Earlas Milleris.
Gimimo data, vieta: 1972 06 02, Čiping Nortonas, Oksfordšyras, Didžioji Britanija.
Šeima, kurioje gimė: gimė baltaodės ir juodaodžio šeimoje; abu tėvai – Jeilio universiteto profesoriai.
Meilės nuotykiai: draugavo su aktore Mariana Kalvenko, susitikinėjo su serialo „Broliai ir seserys“ žvaigžde aktoriumi Luke’u MacFarlane’u.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Pasiekimai: 2006 m. apdovanotas „Auksiniu gaubliu“ už geriausią vyro vaidmenį draminiame seriale „Kalėjimo bėgliai“.

Įdomūs faktai:


• Jis vienas iš nedaugelio amerikiečių aktorių, turintis afrikiečių kraujo, kurio odos spalva balta.
• Wentwortho akys – skirtingų spalvų (viena – žalia, kita – mėlyna).
• Baigė anglų kalbos studijas prestižiniame Prinstono universitete.
• Kai kurie kritikai Millerį vadina garsaus aktoriaus Anthony Hopkinso mokiniu.
• Kol nesibaigė serialo „Kalėjimo bėgliai“ filmavimas, aktorius atsisakė filmuotis kitose kino juostose. Tačiau Wentworthas mielai filmuojasi reklamose.

Po devyniais užraktais slepiantis asmeninį gyvenimą populiarus Holivudo aktorius Wentworthas Milleris pareiškė, kad šiuo metu su niekuo nesusitikinėja. Beje, ne tik su moterimis...

Jis gėjus?

Visiems be galo smalsu, kaip klostosi Wentwortho Millerio meilės reikalai realiame gyvenime, o ne ekrane? Geidžiamiausias Holivudo vyras apie tai nieko nepasakoja. Dėl slapukavimo meilės fronte televizijos serialo „Kalėjimo bėgliai“ žvaigždė ne kartą paneigė gandus, kad jis yra gėjus. Tačiau neseniai aktorius vėl atsidūrė apkalbų centre. Internete įdėta pirmoji bendra Wentwortho ir jo tariamo draugo aktoriaus Luke’o MacFarlane’o, vaidinusio seriale „Broliai ir seserys“, nuotrauka, kurioje jie užfiksuoti romantiškai vaikščiojantys Los Andželo gatvėmis. Čia nagus prikišo JAV paskalų karaliumi tituluojamas Perezas Hiltonas (30). Beje, anksčiau Luke’as buvo užmezgęs romaną su aktoriumi Theodore’u Raymondu Knightu iš serialo „Grei anatomija“, kuris nutrūko praėjusių metų pabaigoje. Po šio įvykio Wentworthas tapo dar uždaresnis ir atsargesnis.
Anksčiau Milleris į tiesmuką klausimą, ar yra gėjus, atsakydavo neigiamai. Pasak jo, vienintelė priežastis, kodėl jis neturi merginos – laiko stygius. Neseniai aktoriaus kolega Dominicas Purcellis, bandymas prasklaidyti virš Wentwortho susikaupusius homoseksualumo debesis, pareiškė, kad Milleris sukurs šeimą tik tada, kai ras tinkamą į moterį.

Užkietėjęs darbomanas


Serialo „Kalėjimo bėgliai“ žvaigždė, net ir palikęs filmavimo aikštelę, nesiliauja galvoti apie savo vaidinamą personažą Michaelą Scofieldą. Pasirodo ne pirmą sezoną filmuojamas serialas tapo neatsiejama ne tik Millerio, bet ir jo motinos gyvenimo dalimi – moteris taip įsijautė į „Kalėjimo bėglius“, kad labiau ėmė rūpinasi Michaelio, o ne sūnaus ateitimi...
Nemažai laiko filmavimo aikštelėje praleidžiantis aktorius, paklaustas ne tik apie šeimoje esančius serialo gerbėjus, bet ir apie žiūroves, kurios nekantriai laukia vis naujos „Kalėjimo bėglių“ serijos, droviai nuleidžia akis ir prasitaria nelaikantis savęs ypač žaviu vyru. Tačiau moterys mano kitaip ir vadina jį saldainiuku, turinčiu viską, ko reikia idealiam svajonių jaunikiui: tobulą kūną, dailų veidą ir seksualų žvilgsnį.

Nesijaučia sekso simboliu


Viename interviu Wentworthas Milleris, išgirdęs klausimą, ką jam reiškia būti sekso simboliu, atsakė: „Aš nesijaučiu sekso simboliu ir nežinau, ką reiškia tokiu būti. Neleidžiu laisvalaikio naktiniuose klubuose ar vakarėliuose – tai ne man. Mieliau renkuosi jaukią draugų kompaniją, televizoriaus žiūrėjimą ar kompiuterinius žaidimus“, – sako aktorius. Tačiau faktai kalba patys už save: gražuoliukas Milleris dažnai patenka į prestižinių leidinių sudaromus seksualiausių ir patraukliausių pasaulio vyrų dešimtukus. Praėjusiųjų metų gegužę Wentworthas Vokietijos žurnalo „Bravo“ apdovanojimuose išrinktas geriausia 2007-ųjų televizijos žvaigžde.
Aktorius nėra susižavėjęs, kad dėl savo profesijos tapo itin populiarus ir atpažįstamas gatvėje. Jis vengia viešumos: nemėgsta įvairių oficialių vakarėlių ir demonstratyvaus maivymosi žingsniuojant raudonuoju kilimu. Tokiais momentais žavusis Wentworthas stengiasi kuo rečiau susidurti su žurnalistais ir išsisukti nuo jų klausimų apie asmeninį gyvenimą.

Robertas Bentonas (77): puikiai įsijaučia į vaidmenį


Amerikiečių režisierius Robertas Bentonas, prisimindamas filmo „Suteršta garbė (2003) kino bandymus, kuriuose dalyvavo Milleris, jį apibūdina taip: „Wentworthas turi retą dovaną – kontroliuoti savo vaidybą ir įsijausti į jam skirtą vaidmenį. Kai dirbu su kitais aktoriais, visuomet Millerio vaidybą pateikiu jiems kaip pavyzdį.“ Ilgametę darbo patirtį sukaupęs režisierius prisimena tik du aktorius, kurie jo atmintyje paliko neišdildomą įspūdį – tai Justinas Henry ir Wentworthas Milleris, idealiai tikę tiems veikėjams, kuriuos jie įkūnijo ekrane.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką