Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Yalin Mey Polujanskas: taip, mes gyvensime atskirai

Foto naujienai: Yalin Mey Polujanskas: taip, mes gyvensime atskirai
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio mėnesio pabaigoje Yalin gyvenimas gerokai pasikeis - Lietuvoje ji liks gyventi viena, be vyro Jurgio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas Pavardė: Yalin Mey Polujanskas.

Gimimo data, vieta: 1981 m.,  Kambodža. 28 m.

Šeiminė padėtis: ištekėjusi; su vyru Jurgiu augina dukrytę Sidnę.

Pasiekimai: „Lietuvos dainų dešimtuko" dalyvė; verslininkė; masažo salono  „Khmer Massa" savininkė.


Balandžio mėnesio pabaigoje  Yalin gyvenimas gerokai pasikeis - Lietuvoje ji liks gyventi viena, be vyro Jurgio.  Tačiau tokios permainos šios moters negąsdina. „Aš stipri. Esu pasirengusi net sunkiausiems išbandymams", - drąsiai sako ji. 


- Ar tiesa, kad Jurgis metams  išvažiuoja į Šveicariją, o Tu su dukra lieki Lietuvoje?


- Taip, tai tiesa. Metus mes gyvensime atskirai.


- Kaip Tu svetimoje šalyje be artimųjų ir vyro planuoji tvarkytis?


- Neturiu kito pasirinkimo. Čia pradėjau savo verslą, pasikviečiau žmonės iš Kambodžos. Jie jau priprato prie Lietuvos, pamilo savo darbą. Reikia pamatyti, su kokia meile ir atsidavimu jie eina į darbą.  Esu atsakinga ne tik už save, bet ir už juos. Negaliu visko mesti ir išvažiuoti. Mums visai neblogai sekasi: klientai pamėgo mūsų masažo saloną, daugelis pas mus mielai grįžta, negaili komplimentų, arbatpinigių.


- Gal Jurgiui reikėjo atsisakyti šito pasiūlymo? 


- Kodėl? Jam karjera labai svarbi. Jis turi pabandyti. Šveicarijoje įgis naujos patirties. Žinau, kad mums bus sunku, bet aš stipri moteris ir esu pasirengusi net sunkiausiems išbandymas. Be to, čia turiu labai daug bičiulių. Tikrai neliūdėsiu. 


- Yalin, kodėl Vilniuje netyla kalbos apie Jūsų skyrybas?


- Žmonės visada kažką apkalba. Tai natūralu. Mums tai kelia juoką, ir tiek.


- Vadinasi, Jūs gyvenate taikiai ir jokių skyrybų nebus?


- Mūsų namuose, kaip ir kiekvienoje šeimoje, būna visko: ir pykstamės, ir taikomės, ir kartais vienas ant kito pašūkaujame. Tiek Jurgis, tiek aš esame labai emocionalūs - aistringai pykstamės ir dar aistringiau taikomės (juokiasi). Tačiau kol kas, pabrėžiu - kol kas skyrybų nebus. Sakau,  kol kas, nes niekada negali žinoti, kaip pakryps gyvenimas. Patys matote, net gražiausios šeimos išsiskiria...  Kad ir kaip norėčiau, negaliu numatyti ateities.   


- Tu ir vyras esate skirtingų kultūrų, auklėjimų. Turbūt nelengva po vienu stogu?


- Bet tai normalu. Net ir tų pačių kultūrų žmonės, kalbantys ta pačia kalba, kartais nesusišneka. Stebiu pažįstamas poras - visos jos turi vienokių ar kitokių problemų. Tėvai mane auklėjo taip, kad visas problemas reikia spręsti - negalima nuo jų bėgti. Reikia kalbėtis, aiškintis, ieškoti išeities. Taip ir stengiuosi daryti.


- Ar čia, Lietuvoje, nesijauti vieniša? Ar turi draugių, kurioms gali pasiguosti?


- Nemėgstu kažkam pasakoti asmenines problemas ar guostis. Tai tik mano ir Jurgio reikalas. Esu taip auklėta, kad visos problemos turi būti sprendžiamos tik už uždarų durų. O vieniša tikrai nesijaučiu. Moteriškai paplepėti prie kavos puodelio tikrai turiu su kuo. Kita vertus, labai daug laiko praleidžiu savo masažo salone. Stengiuosi pati sutikti klientus, pabendrauti su jais. Man būtina stebėti, kaip čia viskas vyksta. Vakare dažniausiai noriu tik vieno - kuo greičiau grįžti pas dukrą ir būti su ja.    


- Ar dažnai ilgiesi savo šalies?


- Labai, ypač žiemą. Aš dievinu Kambodžą. Ten puikus oras, nepaprasto skonio švieži vaisiai, daržovės. Myliu savo šalį, savo artimuosius. Visada visiems mielai pasakoju apie Kambodžą. Jeigu pažįstami ar bičiuliai ruošiasi ten keliauti, galiu net planą nubraižyti, papasakoti apie gražiausias Kambodžos vietas. Galėčiau keliones į savo šalį organizuoti.  


- Kokiomis moteriškomis gudrybėmis naudojiesi bendraudama su vyru?


- Visada stengiuosi kažko mokytis, visada siekiu ir noriu būti geriausia. Tikriausiai visos puikiai žino, kiek daug pastangų, ypač po gimdymo, reikia išlaikyti seksualią figūrą.  Stengiuosi mylėti ir gerbti save, būti elegantiška, maloni, gera, kantri. Vyrams reikia malonios ir besišypsančios žmonos. Be to, jiems labai svarbu, kad moteris puikiai atrodytų. Daugybės dalykų išmokau iš mamos. Ji be galo rami bei kantri moteris. Ir aš stengiuosi tokia būti.   


- Jeigu visada stengiesi būti tik maloni, vadinasi, nesi savimi?


- Tai ir yra moteriškos gudrybės! Reikia mokėti būti malonia, švelnia, tačiau kartais reikia ir savo jausmus parodyti, pasakyti, ką jauti. Kartais reikia šiek tiek suvaidinti, apsimesti... Blogos emocijos nieko gero neduoda. Nė vienas vyras nenori matyti piktos moters. Be to, vyrai irgi mums meluoja. Girdėdama ryte komplimentą, kad gražiai atrodau, puikiai žinau, jog tai melas, nes iš tiesų atrodau baisiai (juokiasi)! Tačiau man tas melas malonus.


- Esi labai žavi, seksuali moteris. Pastebėjau, kai Tu eini, visi vyrai atsisuka į Tave dar kartą pažiūrėti. Ar daug sulauki komplimentų?


- Labai daug. Ir ne tik komplimentų! Pasitaiko tokių vyrų, kuriems užtenka drąsos kviesti mane į pasimatymą (juokiasi). Tai be galo malonu! Bet aš visada tokiems primenu, kad esu ištekėjusi moteris. 

Komentarai
Temos Verslas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką