Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žilvinas Grigaitis prie altoriaus ves tą, kuri jam pagimdys sūnų

Foto naujienai: Žilvinas Grigaitis prie altoriaus ves tą, kuri jam pagimdys sūnų
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartais Žilviną Grigaitį žurnalistai pavadina dabita. „Iki dabitos man labai toli. Nejaugi tik moterys privalo domėtis mada?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kartais Žilviną Grigaitį žurnalistai pavadina dabita. „Iki dabitos man labai toli. Nejaugi tik moterys privalo domėtis mada? Jei vyras išsiplauna galvą ir išsilygina kelnes, tai jis yra dryžuotas?" - stebisi verslininkas.


Vardas, pavardė: Žilvinas Grigaitis.

Gimimo data, vieta: 1970 08 30, Kaunas. 38 m.

Šeiminė padėtis: išsiskyręs, turi dukrą Anną-Gretą (13).

Kalbos: susikalba anglų, rusų, lenkų kalbomis, supranta vokiečių kalbą, mokosi ispanų kalbos.

Užsiėmimas: įmonės „Infigure" direktorius.


Su Kandeliu negyvenau, o Adžgauskas yra chamas


Apie save Ž. Grigaitis tiek visko girdėjo, kad jau niekas verslininko nebestebina. „Štai vienas žurnalistas manęs pasiteiravo, kaip aš reaguoju į tokias kalbas, kad po savo stogu apgyvendinau ir artimų ryšių turėjau su šokėju Andriumi Kandeliu (31) ir save verslininku vadinančiu Mariumi Adžgausku (27). Aš puikiai žinau, kas pas mane gyveno ar gyvena, o iš piršto laužtų kalbų komentuoti nesiruošiu", - sako Žilvinas.

Verslininkas nepateisina tų žmonių, kurie, paskleisdami panašius gandus, siekia žinomumo. „Teisiškai apsiginti nuo gandų neįmanoma, belieka tik nekreipti dėmesio", - sako jis.

A. Kandelį Žilvinas pažįsta puikiai. „Pažinojau Andrių ir Eglę, kai jie dar buvo vedę. Puiki šeima! Buvau šokiruotas išgirdęs, kad jų keliai skiriasi. O paskui out of the sky žinia, kad aš su Kandeliu gyvenu po vienu stogu! M. Adžgauską taip pat pažįstu - mus supažindino mano buvusi draugė. Tas žmogus prieš šešerius metus buvo visiškai nesusitupėjęs, aš jam nemažai padėjau, ligoninėje gulėjo, buvau nuvažiavęs aplankyti... Galiu pasakyti, kad jis iki šiol man liko skolingas pinigų. Greitai pamačiau, kas tai per žmogus. Taigi apie kokią draugystę mes galime kalbėti? Jis paleido kalbas, jog su manimi gyveno... Čia aukščiausias chamiškumo lygis!" - piktinasi verslininkas.


Traukinyje turėjau du tarnus


Neseniai Žilvinas grįžo iš Amerikos. „Į dizainerio „Ralph Laurent" mados namus vykau ne tik kaip svečias, bet ir kaip modelis: kelis vakarus mums, dvidešimčiai modelių iš viso pasaulio, apsirengus naujausios kolekcijos drabužiais, teko bendrauti, ragauti kokteilių su kviestiniais svečiais", - papasakoja Ž. Grigaitis.

Žilvinas labai mėgsta keliauti traukiniais - jis buvo išsiruošęs į kelionę ir garsiuoju „Eastern&Oriental-Express", kuris važiuoja iš Bankoko į Singapūrą. „Tai vienas iš septynių pasaulio turizmo stebuklų, vadinamas „traukinių karaliumi". Kajučių interjeras kurtas tik iš natūralių medžiagų, viskas iškalta raudonmedžiu. Traukinyje yra trys restoranai, du barai, vagone - tik dvi kajutės, kiekvienam keleiviui priklauso po du tarnus. Aprangos kodo ten prašoma laikytis itin griežtai. Kiek kainuoja bilietas? Brangu... Ne vieną dešimtį tūkstančių litų..." - pasakoja Žilvinas.


Popietė „liūto nasruose"


Žilvinas užsiminė ir apie didžiulį įspūdį palikusį vizitą žurnalo „Harper's Bazaar" redakcijoje, Niujorke.

„Draugai pasiūlė praleisti ten visą popietę. Galvoju, kodėl gi nepasižvalgius „liūto nasruose" - juk tai vienas įtakingiausių žurnalų visame pasaulyje! Kokios ten darbo sąlygos?.. Filmas „Ir velnias dėvi „Pradą" atitinka tikrovę: tikrai ten visos merginos gražios, dailios, vaikšto su tokiais aukštakulniais, kad vos pastovi ant kojų. Darbuotojų apranga - nepriekaištinga: drabužiai labai madingi ir, savaime aišku, visos etiketės pabrėžtinai matosi... „Prada", „Escada", „Dolce&Gabbana"... Looks impressive... Labai jauki, maloni atmosfera. Aš jau nekalbu apie tose patalpose esantį sporto klubą... Jei pavargsti, gali eiti pasportuoti, aprangos su savimi nešiotis nereikia, viskas duodama vietoje. Mini sau dviratuką, o pro langą matai dangoraižius. Tame pačiame verslo komplekse yra ir restoranas, per pietus mačiau, kad merginos suvalgo tik tris salotų lapus, du riešutus ir atsigeria vandens. Konkurencija ten didžiulė - aplink sėdi dieviško grožio moterys", - įspūdžiais dalijasi verslininkas.


Kažkur yra man skirtas žmogus


Žilvinas visada mielai pasakoja apie savo darbą, keliones... O apie meilę? „Stengiuosi šios temos neliesti. Kiekvienas iš mūsų gyvenime yra nudegęs nagus. Turėjau skaudžių pamokų, tačiau ant peties verkti nesiruošiu. Tikiu, kad kažkur pasaulyje yra man skirtas žmogus. Kaip be to tikėjimo galėčiau gyventi? Tik matau, kad ta atrankos kartelė, bėgant metams, tai aukštyn kyla, tai žemyn leidžiasi.

Skaudu žiūrėti į kitų žmonių santykius: iškelia prabangias vestuves, o po pusmečio su pjūklais spintas pjausto. Ar save įsivaizduoju dar kartą žengiantį prie altoriaus? Aš mėgdavau sakyti, kad daugiau gyvenime nevesiu. Turiu nuostabią dukrą, tačiau labai noriu sūnaus. Kartais pajuokauju: „Jei garantuoji, kad pagimdysi man sūnų, tada eisime prie altoriaus. Deja, nė viena tai garantuoti negali..." - atvirai sako Žilvinas.


Absurdiškiausi gandai apie Ž. Grigaitį:

 

  • Prieš dvejus metus pats suorganizavo savo paties užpuolimà ir žiaurų sužalojimà.
  • Já išlaiko ir brangias dovanas perka vienišos pagyvenusios moterys.
  • Jis gyveno ir artimų ryšių turëjo su A. Kandeliu ir M. Adžgausku.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką