Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 kovo 2d. 13:38

„Žvaigždžių duetų“ žiūrovai – už Liviją ir Radži

Foto naujienai: „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai – už Liviją ir Radži
zmones24.lt / Livija ir Radži
LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai šeštadienio vakarą daugiausiai kartų balsavo už Liviją Gradauskienę ir Radži, tačiau bendroje lentelėje pirmauja Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė.
LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai šeštadienio vakarą daugiausiai kartų balsavo už Liviją Gradauskienę ir Radži, tačiau bendroje lentelėje pirmauja Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė.
Šįkart „Žvaigždžių duetų“ vakaras buvo itin jausmingas. Poros dainavo maestro Vytauto Kernagio dainas. Komisiją sužavėjo visi pasirodymai ir ši kone visus duetus įvertino aukščiausiais balais. Šiek tiek atsiliko tik Radži su Livija, gydytoja Vida Uleckienė su Vytautu Šiškausku ir fotomenininkas Vaidotas Grigas su Asta Pilypaite.
„Viską atiduodame į žiūrovų rankas“, - paskelbė komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis. O žiūrovai turi savo nuomonę: net 1572 kartus balsavo už Liviją ir Radži, atlikusius linksmą dainą „O, Disko“. Tačiau duetą šiek tiek prasčiau įvertino komisija, tad jis bendroje lentelėje užėmė ketvirtąją vietą.
Antrąją vietą žiūrovai skyrė A. Pilvelytei ir R. Bubneliui, sudainavusius lyrišką kūrinį „Išeinu“. Ši pora atsidūrė pirmoje vietoje susumavus komisijos (40 balų) ir žiūrovų balsus (1032 balsai).
Paskutiniai liko V. Grigas su A. Pilypaite, surinkę 663 žiūrovų balsus ir 39 komisijos balus.
Šįkart publikai prisistatė naujas duetas – Preilos ir Pervalkos seniūnė Edita Radzevičienė ir dainininkas Steponas Januška.
Šįkart niekas nepaliko šou. Tai atsitiks kitą savaitgalį, susumavus abiejų šeštadienių balsavimo rezultatus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką