Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 12d. 12:06

Žvaigždžių karai: Zvonkai prieš Tarasovus

Foto naujienai: Žvaigždžių karai: Zvonkai prieš Tarasovus
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka

Kurį laiką reiškęsis tik žaismingu apsižodžiavimu, poros konfliktas pastaruoju metu tapo kur kas drastiškesnis...

Ji išvadina juos arogantiškais pasipūtėliais... Jis leidžia sau pareikšti, kad ji neturi nei balso, nei talento... Jai atrodo, jog jie pernelyg vienas kitą kontroliuoja... Jis mesteli, kad ji iš visko daro piarą... Taip taip, tai labai primena dviejų įtakingų Lietuvos pramogų pasaulio porų - Natalijos (26) ir Deivydo (31) Zvonkų bei Violetos (35) ir Viliaus (30) Tarasovų - viešą „bendravimą". Kurį laiką reiškęsis tik žaismingu apsižodžiavimu, poros konfliktas pastaruoju metu tapo kur kas drastiškesnis...


„Daug kas mums prikaišioja draugystę su YVA ir iš to atsiradusius nebūtus panašumus. Norite išgirsti tiesą? Man pačiam YVA yra viena baisiausių Lietuvos grupių. Tos merginos - ne muzikantės, o ir dainuoti nemoka" (Vilius Tarasovas, „Žmonės", 2006-ųjų kovas).


„Jei jiems (Tarasovams - red. past.) pasakai „labas", nusisuka į kitą pusę ir kažką numykia" (Natalija Zvonkė, „L.T.", 2007-ųjų rugsėjis).


„Natalijai „Bavarijos" reikalai labai aktualūs - jai turbūt liūdna, kad Deivydas sėdi namuose ir augina pilvą" (Vilius Tarasovas, „L.T.", 2007-ųjų rugsėjis).


„Edmundas Kučinskas laidą („Padainuokim!" - red. past.), vedė geriau. Jis dirbo iš širdies, dainavo tai, kas jam patinka, - iš esmės tai yra muzika, kuri ir skamba šioje laidoje. O Vilius nemėgsta tokios muzikos ir laidą veda apsimetinėdamas. Tai labai matyti"(Natalija Zvonkė, Klubas.lt, 2008-ųjų gegužė).


„Deivydas yra laisvas žmogus, ir man nereikia laikyti jo prisirišus prie kojos kaip Tarasovienei" (Natalija Zvonkė, „Žmonės", 2009-ųjų rugsėjis).


„Zvonkė man išvis nekelia asociacijų su šeima, net neturi nieko bendro. Žmona turi būti šeimos žmogus" (Vilius Tarasovas, „Rožių kerai", 2009-ųjų rugsėjis).


„Man tas visas šou atrodė absurdiškai. O tokie dalykai, kai vyras, atsiprašant, tratinasi, o jo žmona už tai išrenkama tolerantiškiausia, yra nesuprantami ir svetimi" (Vilius Tarasovas, Klubas.lt, 2009-ųjų rugsėjis).


„Vilius visada skeptiškai žiūrėjo į tai, ką su žmona darome. Deja, jo skeptiškumas tinka net tokiam baisiam atvejui kaip šis. Jei Vilius ir toliau bandys spaudoje užgaulioti mano žmoną, kaip tai darė ne kartą, jam atsirūgs kitame gyvenime: jis reinkarnuosis į šūdvabalį" (Deivydas Zvonkus, „Žmonės", 2009-ųjų rugsėjis).


Būtent pastarieji pareiškimai, pasigirdę tada, kai žiniasklaida pranešė, kad po vieno vakarėlio mergina, vardu Gintarė, apkaltino Deivydą Zvonkų išprievartavimu, įpylė žibalo į ramiai rusenantį Zvonkų ir Tarasovų konflikto lauželį.

Ir Violeta, ir Natalija šiuo metu filmuojasi laidoje „Rožių kerai", nors viena kitos atžvilgiu stengiasi likti orios, nori nenori kandžių pastabų kartais išsprūsta. Vienoje laidoje Violeta liberalumu garsėjančios Natalijos tiesiai šviesiai paklausė, ar pernelyg didelė tolerancija nereiškia abejingumo...

Po kelių dienų Vilius ėmėsi komentuoti ir išprievartavimo istoriją. Vos išgirdęs apie kolegai pateiktą kaltinimą, atlikėjas sako kaipmat pagalvojęs: tai - eilinė Zvonkų reklama. Tiesa, vėliau pridūrė, kad jei ši istorija rimta, jis netiki, jog Deivydas galėtų būti dėl ko nors kaltas. Kritikos, žinoma, sulaukė ir Natalija, kai į laidos filmavimą atvažiavo su dviem apsaugininkais ir tądien buvo išrinkta tolerantiškiausia žmona...


Jei įkasi, atgal gausi dvigubai


Tačiau panašu, kad Zvonkų ir Tarasovų konfliktas kilo gerokai prieš tai, nei spauda ėmė apie tai rašyti. „Pirmas viešas pasisakymas buvo išspausdintas jūsų žurnale, - 2006 metų kovą pasirodžiusį Viliaus interviu prisimena Deivydas. - Vilius riebiai sukritikavo Nataliją, nuo tada jų keliai nelabai sueina. Gal tas interviu ir nebuvo labai žiaurus, bet Natalija užsigavo. Ir, manau, buvo dėl ko. Žmogus, kuris visada elgdavosi draugiškai ir leisdavo su mumis laiką, vieną dieną kalbėdamasis su žurnalistais kažkodėl užpylė ant mūsų pamazgų."

Natalija tvirtina, kad viskas prasidėjo dar anksčiau - vos tik ji atsirado Zvonkaus gyvenime: „Pradėjome populiarėti, o Viliui nepatiko, kad mes tapatinamos su „bavarais". Jam buvo nesuprantama, kaip TOKIĄ grupę (jo nuomone, YVOS apskritai negalima vadinti grupe) galima gretinti su „Bavarija". Žinau, jam ir kitiems „Bavarijos" bernams atrodė, kad kažkas jų dėka darosi reklamą, ir netgi suprantu, jog jiems tai nepatiko. Tačiau Vilius niekada nevengė pasakyti, ką mano apie mus. Kai kartu važiuodavome į koncertus, ginčydavomės, dažnai išgirsdavau, kad esu netalentinga ir neverta būti scenoje. O aš atsakydavau: jei neturėčiau jokių talentų, nebūčiau tokia populiari, bet Viliaus įsitikinimo tai nepakeitė. Jis visada laikosi griežtos nuomonės ir ji niekada nesikeičia."


Natalija neabejoja: pirmas per spaudą kandžiotis pradėjo Vilius. Ir pirmą kartą tai padarė, kai ji jau buvo Deivydo žmona. „Todėl tai, ką Vilius pasakė apie YVĄ, manau, buvo smūgis per veidą ne man, o Deivydui. Nežinau, ar kolega gali šitaip elgtis, - tai neetiška ir negarbinga", - įsitikinusi. Ji atvira: jiedu su Viliumi panašūs ir abu vadovaujasi principu „Jei man įkasi, atgal gausi dvigubai."


Tik išpūstas burbulas?


Tačiau į Natalijos ir Viliaus nesantaiką žiniasklaida dėmesį atkreipė tik tuomet, kai YVOS lyderė viešai pareiškė nedalyvausianti Tarasovų vestuvėse. Garsioji pora jai pasirodė pernelyg „susireikšminusi" ir pasipūtusi. Natalija neneigia: į Tarasovų vestuves ji tikrai buvo kviečiama, tačiau dar prieš jas tvirtai nusprendė, kad nesikankins ir negadins nuotaikos nei sau, nei kitiems. Tą vakarą, pasirodo, ji kur kas mieliau laiką leido su buvusia Viliaus mylimąja Živile. „Tuo metu, kai šaudė fejerverkai, sėdėjome jos nuomojamame bute netoliese, žiūrėjome į dangų, gėrėme šampaną, o Živilė verkė - jai buvo nepaprastai skaudu", - prisimena dainininkė.

Beje, būtent iš Natalijos lūpų Lietuva tada išgirdo, kad grupė „Bavarija" - ties išsiskyrimo riba...

Vilius dėl šios sumaišties linkęs kaltinti spaudą, kuri iš pikantiškesnės smulkmenos linkusi išpūsti burbulą. „Neatėjo Natalija į mūsų vestuves, na ir kas? - šypteli. - Pamenu, jau per vestuves žinojau, kad kitą dieną išeis apie tai straipsnis. Iš spaustuvėje dirbančio bičiulio išgirdau, jog Natalijos mūsų vestuvėse nebus, nors ji pati mums to net nepranešė. Tad kas visa tai pradėjo? Mes kivirčų nei pradėjome, nei norime baigti. Ir apskritai nėra prasmės į visa tai kištis."

Viliaus žmona Violeta visada tarsi laikėsi nuošalyje. Ji nesivėlė į ginčus spaudoje, nebandė ieškoti kaltų. Ir dabar sako nenorinti nei komentuoti, nei veltis į šią „nesąmonę". „Nebuvo konflikto nei tada, nei dabar. Dėl nesuprantamų priežasčių buvo išpūstas burbulas, ir tiek, - gūžteli pečiais Violeta. - Nesuprantu, kas negerai. Iš pradžių mergužėlei pasirodė, kad mes, arogantiški ir pasikėlę šikniai, su ja nesisveikiname. Ji neatėjo į mūsų vestuves ir toks buvo jos atsakomasis gestas. Lyg to būtų maža, prieš vestuves, jau žinodama, kad neis į mūsų šventę, davė apie tai interviu ir mus apjuodino. Nėra ką pridurti: jei žmogus taip mano - tegul."

Beje, tą dieną, kai Lietuva sužinojo apie Deivydui pareikštus kaltinimus, Violeta sako per „Rožių kerų" filmavimą priėjusi prie Natalijos ir pasakiusi: „Užuojauta." „Bendraujame ne taip, kad galėtume susėsti ir postringauti, bet pasakiau tai, ką norėjau ir turėjau pasakyti", - neabejoja.


Nėra jokio konflikto?


Tai, kad jau dvejus metus dvi bene žymiausios pramogų verslo poros retsykiais spaudoje ima aiškintis santykius, Devydui atrodo normalu: „Esame žmonės, ne robotai, kiekvienas, be abejo, turime pliusų ir minusų, ne visada lengva rasti bendrą tašką." Pabrėžus, kad žmonės ne visuomet santykius aiškinasi taip garsiai ir piktai, Deivydas papurto galvą: „Prieš porą savaičių nuskambėjo, manau, nepamatuotas, per drąsus ir aštrus Viliaus pasisakymas, kurį tiesiog pakomentavau. Nenoriu viso to sureikšminti ir net nelabai noriu veltis į šios situacijos narpliojimą, juolab kad šiuo metu turiu kur kas svarbesnių rūpesčių nei Vilius Tarasovas."

Kad nėra jokio konflikto ar pykčio, ne sykį pakartoja ir Vilius. „Mano komentaras toks: jokių komentarų. Konfliktų tarp mūsų nėra ir daugiau apie tai net neverta kalbėti. Patys pagalvokite: kaip galiu pyktis su žmogumi, su kuriuo nebendrauju?" - vos išgirdęs klausimą nukerta atlikėjas. Remiamas prie sienos, jis vis dėlto tampa kiek sukalbamesnis: „Na, taip, žurnalistai klausė mano nuomonės apie Zvonkaus istoriją. Pasakiau, jog netikiu, kad Zvonkus galėjo ką nors padaryti, nuskriausti. Dar kalbėjome apie „Rožių kerų" temą. Pasakiau, kad nesuprantu tolerancijos šeimoje, kai vyras eina į kairę, o žmona tyli. Kai žurnalistai klausia, ką galvoju, atsakau. Bet kodėl jūs neklausiate, ką apie YVOS muziką mano Algis Ramanauskas ar Linas Adomaitis? Suprantu, kad esu buvęs „bavaras", su Zvonkumi buvome bičiuliai, todėl visiems įdomi mano reakcija, bet jei pasikalbėtumėte apie tai su kitais, išgirstumėte tą patį. Natalija man - joks autoritetas ir apskritai su muzika nieko bendra neturintis žmogus. Tai, manau, pasakytų kiekvienas Lietuvos atlikėjas (ne šoumenas!). Įsižeidė išgirdusi tiesą? Ir tegul!"


Linkiu Tarasovams laimės


Kuo baigsis šis viešas santykių aiškinimasis, nežino niekas, juolab kad ir patys istorijos kaltininkai lyg susitarę tikina, jog nei konfliktų, nei barnių tarp jų nėra, o retkarčiais išsakydami vieną kitą nuomonę tik tenkina žurnalistų smalsumą.

Paklaustas, ar ir ateityje mieliau santykius aiškinsis spaudoje nei akis į akį, Deivydas šypteli: jis apskritai esąs prieš bet kokius konfliktus. „Tai, ką dabar pakalbėjau, netraktuokite kaip santykių aiškinimosi. Jūs paklausėte, aš atsakiau. Kažkas pasakė: „Tu durnas." Kitas atsakė: „Tu pats durnas." Štai tokio lygio ir yra šis konfliktas, žinoma, jei jūs šią istoriją apskritai vadinate konfliktu."

Natalija taip pat abejoja, ar vertėtų dviem šeimoms susėsti ir galų gale viską išsiaiškinti: „Kam to reikia? Jiems Zvonkė - per maža persona, kad susėstų ir su ja kalbėtųsi. Pastaruoju metu stengiausi šia tema su žurnalistais nekalbėti, nenorėjau nieko komentuoti. Ir dabar nemanau, kad verta, nes šios kalbos tik padidins jų pyktį - jie juk pikti žmonės. Tai šeimai noriu pasakyti tik tiek: nuoširdžiai linkiu laimės. Linkiu, kad jiems niekada nenutiktų taip, kaip atsitiko Zvonkui."


Žvilgsnis iš šalies:


Juozas Liesis: „Jie - suaugę žmonės ir žino, ką daro"


Buvęs „bavaras" Juozas Liesis (35) seniai nutolo nuo pramogų pasaulio, dabar jo gyvenimas - graži šeima ir studijos, į kurias pasinėrė visa galva. Paprašytas pabūti buvusių kolegų advokatu, Juozas nusijuokia: pramogų verslo atstovu jis savęs nevadina jau ketverius metus, todėl į viešuosius „šou verslininkų" reikalus niekada ir jokiais būdais nenori būti įtrauktas. „Tai yra šou verslo žmonių reikalai, o aš apie juos visiškai nieko nebesuprantu, bet tuo netgi džiaugiuosi", - neslepia. Nors Natalijos ir Viliaus nesutarimai prasidėjo dar tada, kai gyvavo grupė „Bavarija", buvęs dainininkas sako jų nepastebėjęs. „Mačiau nuomonių skirtumų, - prisimena, - bet ir vieni, ir kiti sugebėjo, bent jau man esant šalia, juos gana diplomatiškai ir nieko neįžeisdami išsakyti."

Kodėl santykių aiškinimasis persikėlė į viešąją erdvę, Juozas sako nenutuokiantis, juolab kad populiariosios spaudos pastaruoju metu neskaito. Tik prieš kelias dienas, kai jam į rankas visai atsitiktinai pateko „Žmonės", permetęs interviu su Zvonkais pamanė: kas nors tikrai paskambins ir jo paklaus, ką apie tai mano. „Esu rimto veido ir rimtos šeimos žmogus, man tokie dalykai neįdomūs. Jie - suaugę žmonės ir, manau, žino, ką ir kodėl daro", - šypteli Juozas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Interviu Kultūra

Iškili rumunų poetė A.Blandiana: „Buvo lengviau priešintis režimui nei rašyti tai, ko jis reikalauja“

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Gazas

Paskelbti duomenys: vidutinio greičio matuokliai užfiksavo beveik 90 tūkst. pažeidėjų

Kultūra

„Man Booker“ premija: knygos, šiais metais pretenduojančios į prestižinį apdovanojimą

Popiežiaus vizitas Aktualu

1000 popiežiaus vizito savanorių – jie kuria istoriją

Vardai

Chuliganizmą kelyje neigiantis P.Aršauskas: „Lamborghini“ jautri virpesiams, gal pareigūnams pasirodė?

Mokslas.IT

Ši nuotrauka – ne klastotė. Tačiau kosmose iki šiol niekas nepasimetė. Kaip?

Verslas

KPD vertinimo tarybose specialistai nedeklaruoja interesų, veikla kelia nerimą ir STT

Gazas

Diena su nežymėtu policijos „Audi A6 quattro“: kodėl vairuotojai jai linki, kad „užkaltų“ variklis

Pasaulis kišenėje

Artūras Zuokas priminė reklamą apie G tašką – nori atleisti „Go Vilnius“ direktorę

Aktualu

Kauno policija rekordiniu greičiu nustatė ir sulaikė sprogimo grasintoją

15min recenzija Kultūra

„Laukiant kito atėjimo“: saugi paroda be lenkų ultrų ir „w“

Verslas

Savivaldybė prašys LEU rūmus perleisti jos žinion

24sek

„Žalgirio“ biudžetas – didesnis nei visų likusių 9 LKL komandų kartu sudėjus

Popiežiaus vizitas Gyvenimas

Popiežių Pranciškų pasitiksime subjurusiais orais: savaitgalį prasideda tikrasis ruduo

Pasaulis kišenėje

„Ryanair“ keleivis nufilmavo, kaip oro uoste vagiama iš lagamino

Vardai

N.Martinavičienė – apie konfliktą su vyru, matant kolegoms: „Jis parvertė mane, atėmė telefoną“

Aktualu

D.Trumpas: būtų apmaudu, jei B.Kavanaugh lytiniu smurtu kaltinanti moteris neatvyktų į Senatą

Verslas

JAV įmonės antrąjį ketvirtį namo sugrąžino 169,5 mlrd. JAV dolerių

Aktualu

Vengrija kaltina JT pareigūnus „skleidžiant melą“ ir žada „nebūti imigrantų valstybe“

Naujienos

Interviu Kultūra

Iškili rumunų poetė A.Blandiana: „Buvo lengviau priešintis režimui nei rašyti tai, ko jis reikalauja“

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Gazas

Paskelbti duomenys: vidutinio greičio matuokliai užfiksavo beveik 90 tūkst. pažeidėjų

Kultūra

„Man Booker“ premija: knygos, šiais metais pretenduojančios į prestižinį apdovanojimą

Popiežiaus vizitas Aktualu

1000 popiežiaus vizito savanorių – jie kuria istoriją

Vardai

Chuliganizmą kelyje neigiantis P.Aršauskas: „Lamborghini“ jautri virpesiams, gal pareigūnams pasirodė?

Mokslas.IT

Ši nuotrauka – ne klastotė. Tačiau kosmose iki šiol niekas nepasimetė. Kaip?

Verslas

KPD vertinimo tarybose specialistai nedeklaruoja interesų, veikla kelia nerimą ir STT

Gazas

Diena su nežymėtu policijos „Audi A6 quattro“: kodėl vairuotojai jai linki, kad „užkaltų“ variklis

Pasaulis kišenėje

Artūras Zuokas priminė reklamą apie G tašką – nori atleisti „Go Vilnius“ direktorę

Aktualu

Kauno policija rekordiniu greičiu nustatė ir sulaikė sprogimo grasintoją

15min recenzija Kultūra

„Laukiant kito atėjimo“: saugi paroda be lenkų ultrų ir „w“

Verslas

Savivaldybė prašys LEU rūmus perleisti jos žinion

24sek

„Žalgirio“ biudžetas – didesnis nei visų likusių 9 LKL komandų kartu sudėjus

Popiežiaus vizitas Gyvenimas

Popiežių Pranciškų pasitiksime subjurusiais orais: savaitgalį prasideda tikrasis ruduo

Pasaulis kišenėje

„Ryanair“ keleivis nufilmavo, kaip oro uoste vagiama iš lagamino

Vardai

N.Martinavičienė – apie konfliktą su vyru, matant kolegoms: „Jis parvertė mane, atėmė telefoną“

Aktualu

D.Trumpas: būtų apmaudu, jei B.Kavanaugh lytiniu smurtu kaltinanti moteris neatvyktų į Senatą

Verslas

JAV įmonės antrąjį ketvirtį namo sugrąžino 169,5 mlrd. JAV dolerių

Aktualu

Vengrija kaltina JT pareigūnus „skleidžiant melą“ ir žada „nebūti imigrantų valstybe“

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką