Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 11d. 14:34

Žvaigždžių mėgstamiausi...

Foto naujienai: Žvaigždžių mėgstamiausi...
zmones24.lt / Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Žvaigždžių mėgstamiausi... knyga, filmas, patiekalas, šalis, asmenybė, spalva, žmogaus savybė.

 

TV laidų vedėjas, komikas Vitalijus Cololo


1. Knyga


Be jokios abejonės, I.Ilfo, J.Petrovo „Dvylika kėdžių". Pagal specialybę esu rusų kalbos mokytojas, tad rusų literatūra man labai prie širdies. Be to, kai aplinkui toks greitas gyvenimo tempas ir didžiulė įtampa, renkuosi tik atpalaiduojančią literatūrą, spaudą, televiziją.


2. Filmas

Senoji geroji tarybinė klasika: „Dvylika kėdžių", „Aukso veršis", „Briliantinė ranka" ir kt. Esu ištikimas komedijos žanrui, tiesa, retsykiais mėgstu ir aštresnius pojūčius, tada žiūriu siaubo filmus.


3. Patiekalas

Kadangi pats gaminu, išskirti vieno mėgstamo patiekalo negaliu. Tiesą sakant, visus gėrimus ir valgius renkuosi pagal nuotaiką. Bet šiaip labai mėgstu „teisingai", profesionaliai paruoštą žuvį.


4. Šalis

Kol kas iš visų aplankytų šalių labiausiai įsiminė Malaizija - tai išties aukšto išsivystymo lygio šalis, o jos sostinę Kvala Lumpūrą bent kartą gyvenime pamatyti vertėtų kiekvienam.


5. Asmenybė

Vieno konkretaus žmogaus įvardyti negalėčiau, nes skirtingose srityse man patinka vis kitos savybės. Aš noriu būti toks geras aktorius kaip vienas žmogus, noriu atrodyti kaip kitas žmogus, o dar tuo pat metu noriu būti idealus vyras ir tėtis.


6. Spalva

Mėgstamiausios mano spalvos yra juoda ir raudona. Štai ir dabar stoviu prie savo raudono automobilio apsivilkęs juodai (juokiasi).


7. Žmogaus savybė

Punktualumas. Jei žmogus pasižymi šia savybe, juo galima pasitikėti, vadinasi, jis laikosi duoto žodžio. Deja, apie vilniečius to nepasakyčiau. Apie 90 proc. sostinės gyventojų yra nepunktualūs. Štai mes, kaimietukai, atvykstame į susitikimą 5 minutėmis anksčiau, o tada dar pusvalandį laukiame pasirodant vilniečių. Negražu (šypsosi).Grupės „69 danguje" atlikėja Karina Krysko


1. Knyga


Man patinka pažintinės knygos, kuriose sužinai ką nors nauja ir įdomaus, pavyzdžiui, kokios nors šalies istoriją. Taip pat labai mėgstu paskaityti knygą ir pasižiūrėti pagal ją pastatytą filmą. Aišku, knyga visada būna geresnė. Prisimenu F. Beigbederio romaną „Meilė trunka trejus metus" skaičiau negalėdama atsitraukti.


2. Filmas


Kas kelios savaitės pasirodo po naują filmą. Neįmanoma jų visų pažiūrėti, o tuo labiau išrinkti įdomiausią. Visi jie savaip įdomūs.


3. Patiekalas


Mėgstu daug kinų virtuvės patiekalų. Kaip vieną mėgstamiausių galiu išskirti vištieną su bambukais ir kiniškais grybais - mmmm, skanumėlis (šypsosi). Dar negalėčiau gyventi be daržovių. Kad gerai jausčiausi, jų valgau kasdien.


4. Šalis


Visas šalis aplankyti tikriausiai būtų įdomu ir naudinga. Priklauso nuo to, kokiu tikslu vyksti į svečią šalį. Kartais pirmenybę teiki gražiems paplūdimiams, kartais įdomiems muziejams, o kartais nepakyli nuo viešbučio baseino (šypsosi).


5. Asmenybė


Vieno žmogaus iškirti negaliu, nes tobulų žmonių nebūna - nė vienas neapsaugotas nuo klaidų. Net geriausias ir didžiausios pagarbos vertas žmogus gali įskaudinti kitą, pakeisti požiūrį į save ir pasaulį bei nuklysti blogais keliais.


6. Spalva


Mėgstamiausios mano spalvos - pilka, žalia, mėlyna. Mėgstu būti ir ryški.


7. Žmogaus savybė


Svarbu, kad žmogus turėtų gyvenimo tikslą ir nuoširdžiai jo siektų. Labai žaviuosi tokiais per gyvenimą kryptingai žengiančiais asmenimis.Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas


1. Knyga


Įvairūs „Lietuvos istorijos" tomai. Vis randu ką nors nauja, nes istoriniai faktai pasimiršta, datos išsitrina iš atminties, todėl paskaitai, atgaivini atmintį ir dar kitiems gali papasakoti (šypsosi).


2. Filmas


Mėgstu visokius pačių įvairiausių žanrų filmus, nes visuose yra kažkas gera, įdomaus ar nauja.


3. Patiekalas


Kai už lango karšta vasara, mėgstamiausias mano patiekalas yra šviežios braškės ar mėlynės, sutrintos su cukrumi ir užpiltos šaltutėliu pienu. Sveika ir skanu.


4. Šalis


Nesvarbu, kur keliaučiau ir kokias šalis matyčiau, mieliausias kraštas man išliks Lietuva. Ji - mano tėvynė, čia gimė ir užaugo visi mano širdžiai brangūs ir mylimi žmonės. Esu savo šalies patriotas.


5. Asmenybė


Nors pasaulyje ir Lietuvoje daug pagarbos vertų žmonių, aš, kaip sportininkas, išskirčiau Arnoldą Schwarzeneggerį. Mano akimis, tai išties pagarbos verta asmenybė. Šis žmogus pasiekė labai daug įvairiose srityse ir, savaime suprantama, turėjo daug įtakos jėgos sportui.


6. Spalva


Raudona. Ši spalva yra aktyvi, kupina energijos ir kelianti nuotaiką. O juk šiuo metu žmonėms taip trūksta optimizmo ir polėkio...


7. Žmogaus savybė


Sąžiningumas. Deja, kai kuriems žmonėms Lietuvoje šios savybės labai trūksta...Dainininkė Asta Pilypaitė


1. Knyga


A. Baricco „Šilkas". Šioje knygoje daug lyrikos, gražių frazių, šilumos ir išminties. Tikra atgaiva sielai.


2. FilmasĮ atmintį labai įsirėžė filmas „Rudens legendos", bet jame labai daug skausmo. Mėgstamiausiu filmu įvardysiu „Šokoladą", jame vaidina man patinkantys aktoriai (J. Binoche, J. Deppas) ,be to, šis filmas be galo romantiškas, moteriškas ir elegantiškas.


3. Patiekalas


Nesu didelė smagurė. O šią akimirką kaip tik noriu valgyti, tai skaniai atrodo viskas (juokiasi). Gal vis dėlto išskirčiau sušį. Šis japonų patiekalas ir sveikas, ir maistingas, ir skanus. Be to, labai gražiai bei estetiškai atrodo.


4. Šalis


Mėgstamiausios šalies neturiu, nes nedaug jų esu aplankiusi. Tačiau Italija man yra šalis, į kurią visada noriu sugrįžti.


5. Asmenybė


A. Čekuolis. Visada žiūriu jo laidas. Mano nuomone, tai nepaprastai protingas, stiprus žmogus, kurio vidinė harmonija aplinkiniams dovanoja ramybę.


6. Spalva


Ne per seniausiai galutinai nusprendžiau, kad mano spalva - žalia. Jos natūralumas ir ramybė man labiausiai tinka ir patinka.


7. Žmogaus savybė


Nuoširdumas, sąžiningumas, dvasine ir fizinė stiprybė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką