TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Donato Montvydo gerbėjai atlikėjo pasirodymui „Eurovizijoje“ paaukojo beveik 80 tūkst. litų

Donatas Montvydas
Luko Balandžio nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinės Darbo dienos – gegužės 1-osios – vakarą Lietuvos televizija tiesiogiai transliavo solinį Lietuvos atstovo „Eurovizijos“ dainų konkurse Donato Montvydo koncertą, pavadintą „Būkime kartu“. Jo metu taip pat vyko ir telemaratonas, prie kurio prisidėję geros valios žmonės kviesti aukoti atlikėjo pasirodymui konkurse. Viso koncerto metu D.Montvydui paaukota beveik 80 tūkst. litų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vienu skambučiu žiūrovai savo nuožiūra D.Montvydui galėjo paaukoti 5 arba 10 lt. Tačiau nors pagrindinis koncerto tikslas ir buvo surinkti kuo daugiau pinigų D.Montvydo pasiruošimui „Eurovizijai“, pats atlikėjas prieš koncertą tikino, kad jam surinkti pinigai anaiptol nerūpi: anot dainininko, svarbiausia – gerai pasirodyti žiūrovams. 

„Mano koncertas turi dvi kryptis. Yra žmonių, norinčių mane paremti, tad visų pirma koncertą skiriame jiems. Kita vertus, man yra 24-eri ir tai bus didelis solinis koncertas – man pritars LRT grupė, bus tiesioginė transliacija. Jaučiuosi labai laimingas ir pagerbtas, kad galėsiu dainuoti“, – prieš kurį laiką apie tuomet dar planuojamą renginį kalbėjo pats D.Montvydas, panašiais žodžiais pradėjęs koncertą.

Likus keliolikai minučių iki koncerto vaikinas neslėpė, kad šiek tiek jaudinasi, tačiau šį jausmą laiko natūraliu. „Kaip ir prieš kiekvieną pasirodymą“, – sakė jis. Tiesa, užlipęs ant scenos prisipažino publikai, jog jaudulio lengvai suvaldyti nepavyksta.

Kartu su D.Montvydu į sceną lipo ir jį pasveikinti bei paraginti žiūrovus aukoti panorusios scenos žvaigždės – Edmundas Seilius su žmona Kristina Zmailaite, Sasha Song, Linas Adomaitis su Monika Linkyte, Rosita Čivilytė ir Kastytis Kerbedis, Aistė Petkevičiūtė. Atlikėjams akomponavo LRT grupė.

Abejingų nepaliko

Jau nuo pirmųjų koncerto akimirkų atmosfera Lietuvos televizijos studijoje nepaliaujamai kaito – didžiojoje televizijos studijoje susirinkę žiūrovai negailėjo itin gausių aplodismentų D.Montvydui, aktyviai laidė palaikymo šūksnius ir uoliai maigė telefonų mygtukus aukodami pinigus šalies atstovui. Savo ruožtu D.Montvydas be paliavos stebino publiką – aistras jis kaitino ne tik įspūdingais vokaliniais viražais, bet ir uždegančiais šokiais, trumpomis istorijomis apie praeitį. 

D.Montvydas negailėjo pagyrų jį palaikantiems scenoje pasirodantiems muzikos pasaulio atstovams, savo ruožtu jie atlikėjui atsakė tuo pačiu. „Mūsų pasimatymas buvo labai keistas. Mačiau Donatą nuleistomis akimis ir labai nedrąsų – atrodė, kad jis nemoka dainuoti, neturi klausos ir apskritai atsiprašinėja, kad gyvena“, – prisiminimais apie pirmą susitikimą su atlikėju dalijosi scenoje uždainavusi D.Montvydo vokalo mokytoja R.Čivilytė.

Šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos komisijos narė, savo balsą atidavusi D.Montvydui, įsitikinusi – šiais metais Lietuva „Eurovizijoje“ užims aukštą vietą ir D.Montvydo pasirodymas bus sutiktas itin palankiai.

Tiesa, ant laurų nesnaudžiantis D.Montvydas vien pagyromis nesikliauja ir drąsiai pašiepia pats save. „Dabar girdėsite kūrinį, su kuriuo pirmąkart ėjau į „Eurovizijos“ atranką. Man nepasisekė – gavau labai didelę gyvenimo pamoką, ir tai buvo teisinga“, – pristatė jis dainą „Running Fast“. 15min.lt primena skaitytojams, jog tąkart D.Montvydas buvo pašalintas iš nacionalinės atrankos, mat daina buvo nuskambėjusi anksčiau nei leidžia konkurso taisyklės. Atlikėjas tikėjosi, kad faktas nebus paviešintas.

Suma nepateisino lūkesčių

Viso paramos koncerto metu D.Montvydas atliko per 20 kūrinių, geros valios žmonės jam paaukojo beveik 80 tūkst. litų. Dalis pinigų nuo surinktos sumos atiteks telekomunikacinėms kompanijoms.

Tiesa, tokia suma nepranoko atlikėjo prodiuserio Martyno Tylos lūkesčių – prieš prasidedant koncertui vyras sakė, jog norint padengti visas D.Montvydo komandos eurovizines išlaidas, reiktų surinkti daugiau nei 100 tūkst. lt. „Jokių ribų aukojimui nėra, geriau būtų, jei būtų daugiau“, – sakė M.Tyla. Anot jo, ideali suma būtų siekusi 120 – 130 tūkst. lt.

„Aukoti pinigai bus skirti albumo leidybai, taip pat daliai mūsų delegacijos išlaikymo. Kompensuosime ir keliones – jau aplankytą Amsterdamą, taip pat Londoną. Besiruošiant konkursui atsiranda daug smulkių išlaidų, kurios virsta tūkstančiais litų“, – praėjusią savaitę paklaustas, kam skirs koncerto metu surinktus pinigus, sakė M.Tyla.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką