Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 14, 19:34

„Eurovizijoje“ – ir 2014 metų laimėtoja Conchita Wurst: Moniką Liu vadino karaliene

Šeštadienio vakarą Turine griaudės didysis „Eurovizijos“ finalas. Atlikėjai ir jų delegacijos jau nuo pat ryto pluša arenoje, kad pasiruoštų didžiajam ir svarbiausiam išėjimui į sceną. Tarp arenoje vaikščiojančių atlikėjų pasirodė ir 2014 metų laimėtoja iš Austrijos Conchita Wurst. 15min pavyko ją trumpai pakalbinti.

2014 metų laimėtoja Conchita Wurst pasirodė arenoje, kurioje vyksta „Eurovizija“. Tiesa, dieną prieš tai ji jau buvo asmeniškai susitikusi su Monika Liu ir jos itin draugiškai pasišnekučiavo. Ir šįkart atlikėja, kalbėdama su 15min, negailėjo mūsų atstovei komplimentų.

Paklausta, ką mano apie Moniką Liu, Conchita atsakė, kad ji yra nuostabus žmogus.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Conchita Wurst
Lukas Balandis / BNS nuotr./Conchita Wurst

„Pradėkime nuo to, ji yra labai šilta asmenybė. Aš ją anksčiau pamačiau per televizorių, žiūrėjau jos muzikinį klipą. Buvau nustebinta jos laisvumo, dainos ir vokalo grožio ir, be abejo, išvaizdos. Jos stilius yra įspūdingas.

Vakar turėjau progą ją sutikti, ji mane įsileido į užkulisius. Mes pasikalbėjome, buvo labai miela“, – sakė C.Wurst portalui 15min.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Conchita Wurst
Lukas Balandis / BNS nuotr./Conchita Wurst

15min paprašė Conchitos prognozuoti, kokią vietą Monika užims finale, tačiau ši nesiryžo to daryti.

„Linkiu visiems laimėti, – šypsojosi ji. – Žinote, „Eurovizija“ yra labai nenuspėjama. Mes nežinome. Linkiu visko ko geriausio ir, žinoma, manau, kad nuo jos balso net pakils arenos stogas.“

Paklausta, ar galėtų uždainuoti dainą „Sentimentai“, Conchita sakė, kad net nebandys to padaryti, nes „karalienė jau ją padainavo, tad ji negalėtų geriau“.

Primename, kad Monika Liu finale pasirodys 14-a.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką